Zamów bezpłatną wycenę tłumaczenia

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza podając swoje dane kontaktowe oraz informacje na temat rodzaju, zakresu i oczekiwanego terminu wykonania tłumaczenia. Nie stosujemy zawsze takich samych, niezmiennych stawek za tłumaczenie. Z uwagi na zróżnicowanie, stopień trudności oraz czas realizacji danego zlecenia, każde tłumaczenie wyceniamy w sposób indywidualny.

Tłumaczenie z/na język*:

Rodzaj tłumaczenia*

Tryb tłumaczenia*

Oczekiwany termin realizacji*

Załącz plik do tłumaczenia:

Akceptowane formaty plików: doc, docx, rft, ppt, pptx, pdf, txt, gif, png, jpg, jpeg. Maksymalna wielkość każdego załącznika to 4 MB. W przypadku chęci przesłania plików przekraczających ten limit, prosimy o kontakt.

usuń

usuń

usuń

usuń

Dodaj więcej plików

Dane kontaktowe

Osoba kontaktowa*

Firma

Adres e-mail*

Telefon kontaktowy*

Dodatkowe instrukcje

Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania ofertowego.

zadzwon1 Zamów wycenę

Zadzwoń do nas

888 500 123

w godzinach 8.30-18.00

biuro1 Zamów wycenę

Odwiedź nasze biuro

od poniedziałku do piątku

Sprawdź jak dojechać

W przypadku większej ilości plików prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@123tlumacz.com podając swoje dane kontaktowe oraz informacje na temat rodzaju, zakresu i oczekiwanego terminu wykonania tłumaczenia.