Zamów bezpłatną wycenę tłumaczenia

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza podając swoje dane kontaktowe oraz informacje na temat rodzaju, zakresu i oczekiwanego terminu wykonania tłumaczenia. Nie stosujemy zawsze takich samych, niezmiennych stawek za tłumaczenie. Z uwagi na zróżnicowanie, stopień trudności oraz czas realizacji danego zlecenia, każde tłumaczenie wyceniamy w sposób indywidualny.

Tłumaczenie z/na język*:

Rodzaj tłumaczenia*

Tryb tłumaczenia*

Oczekiwany termin realizacji*

Załącz plik do tłumaczenia:

Akceptowane formaty plików: doc, docx, rft, ppt, pptx, pdf, txt, gif, png, jpg, jpeg. Maksymalna wielkość każdego załącznika to 4 MB. W przypadku chęci przesłania plików przekraczających ten limit, prosimy o kontakt.

usuń

usuń

usuń

usuń

Dodaj więcej plików

Dane kontaktowe

Osoba kontaktowa*

Firma

Adres e-mail*

Telefon kontaktowy*

Dodatkowe instrukcje

Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania ofertowego.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi oraz do czasu, do którego będziesz zainteresowany otrzymywaniem dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez 123 Sp. z o.o. (Administratora). W pozostałym zakresie Twoje dane przetwarzane będą przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowywanie danych, albo przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, do dochodzenia których konieczne jest dysponowanie danymi. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie przesłane w formularzu przez stronę internetową, w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez 123 Sp. z o.o. (Administratora), a także realizacji umowy.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W zakresie przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust.1 lit. a) masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest 123 Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, ul. Dajwór 14/16, 31-052 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000366947, NIP: 6762429377, REGON: 121298419.

zadzwon1 Zamów wycenę

Zadzwoń do nas

888 500 123

w godzinach 8.30-18.00

biuro1 Zamów wycenę

Odwiedź nasze biuro

od poniedziałku do piątku

Sprawdź jak dojechać

W przypadku większej ilości plików prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@123tlumacz.com podając swoje dane kontaktowe oraz informacje na temat rodzaju, zakresu i oczekiwanego terminu wykonania tłumaczenia.