Szukasz tłumacza języka francuskiego w Krakowie? Mamy najlepszych!

Doświadczeni, rzetelni i kompetentni

Nasze biuro tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka i na język francuski, wykonywane przez zawodowych tłumaczy posiadających wykształcenie lingwistyczne i fachowe przygotowanie do wykonywanego zawodu tłumacza. Zapewniamy wysoki standard tłumaczeń, rzetelną obsługę, respektowanie ustalonych terminów oraz atrakcyjne stawki. Gwarantujemy absolutną poufność dokumentów oraz danych uzyskanych w trakcie wykonywania tłumaczenia.

Bezpłatna wycena tłumaczenia

Jeśli potrzebują Państwo tłumaczenia z języka francuskiego lub na język francuski zachęcamy do przesłania tekstów do szybkiej i darmowej wyceny. Materiały do tłumaczenia mogą być dostarczane również w wersji papierowej – pocztą, faksem, lub osobiście w naszym biurze. Przetłumaczony tekst może być przekazany Klientowi w takiej samej formie. W razie jakichkolwiek pytań bądź niejasności zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Tłumaczymy wszystkie teksty sprawnie i z największą dokładnością,
 • Dopasowujemy czas realizacji zlecenia do potrzeb klienta,
 • Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie,
 • Współpracujemy tylko z najlepszymi tłumaczami w kraju i zagranicą,
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie, poparte licznymi referencjami.

Co tłumaczymy?

 • ulotki reklamowe,
 • wpisy na blogi,
 • posty na profile w mediach społecznościowych,
 • umowy handlowe,
 • podręczniki szkolne,
 • etykiety informacyjne do medykamentów,
 • dokumenty techniczne
 • i wiele innych.

Zespół profesjonalistów

W naszym zespole pracują wykwalifikowani tłumacze, specjaliści i korektorzy języka francuskiego. Wszyscy zajmują się tłumaczeniami na co dzień, tłumacząc z języka francuskiego i na język francuski teksty ogólne, techniczne oraz specjalistyczne.

Jakość pod kontrolą

Fachowość, solidność i terminowość to najważniejsze atrybuty naszej firmy. Nad pracą tłumaczy i kontrolą jakości naszych usług czuwa zespół doświadczonych koordynatorów. Odpowiadają oni za terminy realizacji i kontakty z Klientami.

Zawsze na czas

Każdy z tłumaczy poddawany jest bardzo rzetelnym testom weryfikującym poziom kompetencji, zdolności pracy w zespole i w limitowanym czasie. Dzięki temu zapewniamy Państwu profesjonalne tłumaczenia w możliwie jak najkrótszym czasie.

Specjaliści branżowi

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe, techniczne i specjalistyczne z zakresu prawa, medycyny, budownictwa, informatyki itp. Wykonujemy również tłumaczenia ustne. Ofertę naszego biura tłumaczeń kierujemy zarówno do firm, instytucji jak i klientów indywidualnych.

Gwarancja poufności danych

Zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Bardzo dbamy o relacje z firmami, z którymi współpracujemy, chcemy, żeby ich przedstawiciele byli zadowoleni z usług, jakie oferujemy. Tłumacząc liczne teksty z zakresu dokumentacji finansowej, mając dostęp do danych ilościowych i jakościowych naszych klientów zdajemy sobie sprawę z tego, iż nigdy nie mogą wejść one w niepowołane ręce. Dlatego też Twoje korporacyjne pisma, umowy, plany sprzedażowe czy badania są u nas bezpieczne.

Konkurencyjne ceny

Optymalizując koszty można osiągnąć niebywałe rezultaty. Od początku funkcjonowania naszego biura tłumaczeń zwracaliśmy uwagę na ergonomię i ekonomikę pracy, co pozwoliło nam wypracować wysokie standardy oraz udoskonaliło zarówno nasz system komunikacji wewnętrznej jak i zewnętrznej. Wszystko to powoduje, iż jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny, gdyż cały proces tłumaczeniowy działa u nas płynnie, bez zastrzeżeń i zmarnowanego czasu.

Cennik tłumaczeń pisemnych język francuski

Tłumaczenie zwykłe
Tłumaczenie przysięgłe
Tłumaczenie pilne
Tłumaczenie ekspresowe
z języka francuskiego na język francuski z języka francuskiego na język francuski z języka francuskiego na język francuski z języka francuskiego na język francuski
od 32 PLN od 36 PLN od 43 PLN od 43 PLN od 39 PLN od 44 PLN od 58 PLN od 66 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Nasze zespół to ponad 30 zawodowych tłumaczy jezyka francuskiego

Tłumaczenia specjalistyczne

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje tłumaczenia pisemne, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia tekstów prawniczych itp. Tłumaczenia wykonywane są przez zawodowych tłumaczy języka francuskiego pochodzącymi z całej Europy. Tłumaczenia specjalistyczne języka francuskiego, jeśli tego wymagają, konsultowane są z ekspertami i specjalistami danej branży posiadającymi odpowiednia wiedzę i doświadczenie w tłumaczeniu tego rodzaju tekstów, dla których język francuski jest językiem ojczystym.

Tłumaczenia przysięgłe francuski Kraków

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe z języka francuskiego i/lub na język francuski. Tłumaczenia przysięgłe języka francuskiego (tłumaczenie uwierzytelnione) wyceniane jest według ilości stron przeliczeniowych, zawierających do 1125 znaków, liczonych razem ze spacjami. Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi którzy specjalizują się w różnych dziedzinach i branżach: ekonomicznej, prawniczej, naukowej, budowlanej i wielu innych. Wszelkie dokumenty przysięgłe dostarczamy w formie drukowanej.

Tłumaczenia techniczne francuski

Terminologia techniczna i technologiczna wymaga znajomości odpowiedniego słownictwa. Nie wystarczy być dobrym tłumaczem, by z sukcesem przekładać w zakresie języka francuskiego różnorodne teksty, w tym dokumentację techniczną dotyczącą np. maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych, instrukcji obsługi czy założeń wieloetapowych projektów. Dlatego właśnie nasi tłumacze, prócz wysokich kompetencji językowych, posiadają rozległą wiedzę techniczną.

Tłumaczenia ustne francuski

Prowadzenie firmy niejednokrotnie oznacza kontakty wielojęzyczne z międzynarodowymi klientami, współpracownikami oraz kontrahentami. By uniknąć nieporozumień podczas spotkań biznesowych, konferencji, prelekcji bądź szkoleń – koniecznie skorzystaj z naszej oferty tłumaczeń ustnych. Nasi mobilni tłumacze są w stanie dojechać w wyznaczone miejsce i zapewnić Tobie, w zależności od potrzeb: symultaniczne bądź konsekutywne tłumaczenie treści, dzięki któremu możliwa jest efektywna komunikacja.

Dedykowane tłumaczenia w zakresie języka francuskiego dla firm, przedsiębiorców i klientów indywidualnych

Tłumaczenia medyczne francuski

Nasze biuro tłumaczeń ściśle współpracuje z przodującymi tłumaczami języka francuskiego w dziedzinie medycyny, farmacji oraz kosmetologii. Posiadając zarówno wiedzę teoretyczną z zakresu specjalistycznego słownictwa medycznego jak i doświadczenie w tłumaczeniu nawet bardzo skomplikowanych i obszernych tekstów – jesteśmy w stanie zaproponować Tobie zestawienie dwóch najbardziej istotnych kompetencji: umiejętności językowych i wiedzy merytorycznej z dziedziny medycyny.

Tłumaczenia prawnicze francuski

Tłumaczymy dokumenty procesowe, akty notarialne, dokumentację przetargową, umowy oraz wszelkie inne pisma prawnicze zarówno dla kancelarii prawnych jak i dla klientów indywidualnych, którzy potrzebują wsparcia w tym zakresie. W naszym zespole prawnik zawsze ściśle współpracuje z najlepszym tłumaczem języka francuskiego, dzięki czemu w tekstach, które Tobie przekazujemy nie ma miejsca na jakiekolwiek błędy czy nieścisłości. Tłumaczenia prawnicze to coś, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy.

Tłumaczenia marketingowe francuski

Siłą współczesnego marketingu są dobre relacje z klientem. Jeśli, tak jak my, przywiązujesz do nich dużą wagę, bez wątpienia docenisz nasze usługi związane z tłumaczeniem tekstów marketingowych, artykułów prasowych, treści prezentacji multimedialnych, zawartości wielojęzycznych stron internetowych, folderów reklamowych, katalogów informacyjnych oraz wszelkich innych materiałów, które mają za zadanie zaprezentować Twoją firmę i jej ofertę w sposób, który skłoni potencjalnych klientów do skorzystania z niej.

Tłumaczenia finansowe francuski

Jeśli szukasz rzetelnej firmy, której chcesz powierzyć swoje dokumenty finansowe – dobrze trafiłeś. Nasze biuro tłumaczeń posiada w swoim zespole fachowców wyspecjalizowanych w zagadnieniach finansowych, co pozwala nam zaoferować Tobie tłumaczenia z języka francuskiego na język polski oraz z języka polskiego na język francuski w naprawdę dobrej jakości. Sprawozdania finansowe, biznesplany, dokumentacja księgowa, ewidencje, księgi przychodów oraz wiele innych.

Tłumacz francuskiego Kraków

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com