Tłumaczenia ustne podczas uroczystości ślubnych na terenie Krakowa i okolic

Tłumaczenia ustne rządzą się nieco innymi prawami aniżeli standardowe tłumaczenia pisemne. Dlatego swoją ofertę dostosowaliśmy również do obecnych oraz potencjalnych klientów, którzy są zainteresowani profesjonalnymi tłumaczeniami ustnymi np. podczas uroczystości ślubnych. Nasi tłumacze od lat biorą udział w podobnych wydarzeniach, posiadają zatem niezbędne doświadczenie, byś miał pewność, że Twoja uroczystość przebiegnie sprawnie, a jej treść będzie jasna dla wszystkich uczestników.

Oferujemy usługi tłumaczeń w atrakcyjnych cenach

Jeśli jesteś zainteresowany tłumaczeniem ustnym i zastanawiasz się, z jakimi kosztami się to wiąże odpowiadamy Ci – u nas z pewnością znajdziesz atrakcyjną ofertę cenową, która dostosowana będzie do Twoich potrzeb i możliwości. Uroczystości ślubne są bardzo ważnym wydarzeniem w życiu Twoim i Twoich bliskich, dlatego, jeśli szukasz dobrego tłumacza ustnego w atrakcyjnej cenie – skontaktuj się z nami w dowolny sposób: telefonicznie, mailowo lub w siedzibie biura w Krakowie, a nasz konsultant udzieli Ci wszystkich informacji.

Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni, dostosowując się zawsze do potrzeb Naszego Klienta

Działamy szybko i fachowo. Jeśli zależy Ci na czasie, jeśli na ostatnią chwilę zostawiłeś kwestie związane z językową obsługą Twoich uroczystości ślubnych dla międzynarodowych gości – z pewnością znajdziemy jakieś rozwiązanie. Dzwoniąc na naszą infolinię bądź pisząc e-maila do naszego biura obsługi klienta w trybie ekspresowym uzyskasz wycenę oraz szczegółowe warunki współpracy. Równie szybko ustalimy dogodny termin spotkania oraz przygotujemy się do obsługi językowej w dniu uroczystości.

Dedykowane uroczystościom ślubnym tłumaczenia ustne we wszystkich językach europejskich świadczone przez specjalistów

Tłumaczenia konsekutywne (następcze)

Jeśli, podczas Twoich uroczystości ślubnych, obecne będą osoby mówiące w innym języku – z pewnością potrzebne Ci będzie wsparcie tłumacza konsekutywnego. Po zakończonej wypowiedzi osoby prowadzącej ceremonię tłumacz konsekutywny przekaże wszystkie treści przez niego wypowiedziane pozostałej części gości. Nasi tłumacze są w stanie przełożyć w sposób niezwykle dokładny również słowa wypowiedziane przez nowożeńców, w różnorodnych parach językowych.

Tłumaczenia szeptane

Nasi fachowcy są w stanie zapewnić Państwu także tłumaczenia szeptane. Jeśli na Twojej bądź organizowanej przez Ciebie uroczystości ślubnej znajdzie się grupa gości obcojęzycznych – warto zadbać o ich komfort i zapewnić im możliwość pełnego wzięcia udziału w wydarzeniu. Oferujemy profesjonalne, dyskretne, okraszone wysoką kulturą osobistą oraz wyczuciem tłumaczenia szeptane, podczas których wszyscy uczestnicy danej uroczystości będą informowani o aktualnie poruszanych kwestiach.

Tłumaczenia asystenckie

Organizujesz międzynarodowe uroczystości ślubne, na których zjawią się goście z różnych krajów posługujący się różnymi językami? Oprócz standardowych tłumaczeń konsekutywnych oraz szeptanych, pragniemy zaproponować Tobie tłumaczenia asystenckie, które z całą pewnością przydadzą się Twoim weselnym gościom zarówno przed samą ceremonią, w jej trakcie jak i po niej. Tłumacz będący jednocześnie asystentem pomoże w kwestiach związanych z lokalizacją oraz porozumieniem się z otoczeniem.

Tłumaczenia podczas ślubów

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com