Tłumaczenia słowacki

Profesjonalne rozwiązania tłumaczeniowe z zakresu języka słowackiego dla klientów indywidualnych oraz firm działających na terenie Krakowa i okolic

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Indywidualna wycena i atrakcyjne stawki,
 • Oferta tłumaczeń pilnych i ekspresowych,
 • Wiele różnorodnych obszarów tematycznych, m.in. medycyna, prawo, technika,
 • Tłumaczenia uwierzytelnione – pisemne oraz ustne,
 • Współpraca z najlepszymi i najbardziej doświadczonymi tłumaczami oraz native speakerami.

Zakres tłumaczeń:

 • analizy naukowe,
 • dokumenty aplikacyjne,
 • artykuły sponsorowane,
 • dokumentacja medyczna,
 • instrukcje obsługi,
 • umowy wykonawcze i ramowe,
 • akty notarialne
 • i wiele innych.

Świadczymy usługi najwyższej jakości, a nasze przekłady z języka słowackiego na polski i z polskiego na słowacki są zawsze wykonane punktualnie, rzetelnie i starannie. Wszystko to jest możliwe dzięki współpracy z najlepszymi tłumaczami, native speakerami języka słowackiego. Posiadają oni ogromną wiedzę i doświadczenie, które może być poparte wieloma referencjami.

W naszej ofercie znajdą Państwo tłumaczenia specjalistyczne z takich dziedzin, jak medycyna, chemia, biologia, ekonomia, finanse, psychologia i inne. Staramy się, aby każda propozycja cenowa była dostosowana do możliwości naszych klientów. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie setek firm i instytucji oraz osób prywatnych.

Wysoka jakość i ścisła specjalizacja

Klientom naszego biura tłumaczeń oferujemy teksty na najwyższym poziomie, gdyż wiemy, że to jakość jest dla nich najważniejsza. Zachowujemy międzynarodowe standardy zarówno, jeśli chodzi o tłumaczenia pisemne jak i tłumaczenia ustne. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zatrudniając tylko specjalistów z najwyższej półki. Jako że nasza oferta składa się z wielu różnych rodzajów tłumaczeń, podzieliliśmy je na konkretne branże i specjalizacje tak, by klienci z różnych dziedzin nauki, biznesu i przemysłu bez problemu trafili na fachowców najlepiej przygotowanych do realizacji tłumaczeń dla nich.

Pełna poufność danych

Zwracając się do nas ze swoimi materiałami (np. w języku słowackim) liczysz na to, iż nie dostaną się one w niepowołane ręce i nikt z zewnątrz nie będzie miał w nie wglądu. Taką właśnie gwarancję otrzymujesz w naszym biurze tłumaczeń, które może poszczycić się najnowocześniejszymi, certyfikowanymi zabezpieczeniami, dzięki którym wszelkie dane, jakie nam przekazujesz, są zupełnie bezpieczne. To niezwykle ważne, gdy tłumaczymy np. Twoją dokumentację finansową, Twoje plany biznesowe bądź też dokumenty personalne

Konkurencyjne ceny

Dobre tłumaczenie nie musi być bardzo drogie. Wiemy, iż w szybko zmieniających się realiach gospodarczych naszego kraju, musisz rozsądnie planować swoje wydatki oraz budżet. Dlatego też zoptymalizowaliśmy cały system funkcjonowania naszego biura tłumaczeń, począwszy od nowoczesnych narzędzi i sprzętu oraz oprogramowania, z jakiego korzystają nasi pracownicy, poprzez swobodny przepływ dokumentów i plików, a na umiejętnym zarządzaniu procesem tłumaczeniowym kończąc. To spowodowało, iż nasze ceny są naprawdę konkurencyjne.

Fachowa obsługa i kontakt z klientem

Prowadząc swoją firmę nie musisz znać się na wszystkim. Pewne zadania delegujesz odpowiednim działom oraz pracownikom. Pozwól nam zająć się wszelkimi aspektami działalności Twojej firmy związanymi z obsługą tłumaczeniową Twoich materiałów, dokumentów, pism oraz wszelkich innych plików cyfrowych. Zajmujemy się tym od lat i właśnie w tym jesteśmy najlepsi dzięki zatrudnianiu tylko najlepszych lingwistów, tłumaczy, specjalistów z konkretnych dziedzin, tłumaczy przysięgłych oraz native speakerów (również z języka słowackiego). Z pewnością będziesz zadowolony z współpracy z nami.

Cennik tłumaczeń pisemnych język słowacki

Tłumaczenie zwykłe
Tłumaczenie przysięgłe
Tłumaczenie pilne
Tłumaczenie ekspresowe
z języka słowackiego na język słowacki z języka słowackiego na język słowacki z języka słowackiego na język słowacki z języka słowackiego na język słowacki
od 32 PLN od 36 PLN od 49 PLN od 54 PLN od 39 PLN od 44 PLN od 58 PLN od 66 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Tłumaczenia w obrębie języka słowackiego oferujemy m.in. w następujących zakresach

Tłumaczenia przysięgłe słowacki

W przypadkach, gdy (nawet najlepszej jakości) tłumaczenia standardowe są niewystarczające, proponujemy Tobie tłumaczenia przysięgłe. Potrzebujesz przetłumaczyć ważne dokumenty procesowe bądź pisma urzędowe? Niezbędne jest Ci uwierzytelnienie oficjalnych dokumentów stworzonych przez obce organy w języku słowackim? Zależy Ci na formalnym potwierdzeniu zgodności międzynarodowych ustaleń z normami prawnymi obowiązującymi w danym kraju? Wyślij do nas zapytanie, opisz krótko, na czym dokładnie Ci zależy, a nasz konsultant zaproponuje najlepszą dla Ciebie opcję.

Tłumaczenia ustne słowacki

Tłumaczenia pisemne nie sprawdzą się w każdej sytuacji. Jeśli bierzesz udział w międzynarodowej konferencji, na której niezbędna jest szybka reakcja oraz natychmiastowe zrozumienie, co ma na myśli Twój rozmówca bądź osoba prowadząca prelekcję – skorzystaj z usług naszych tłumaczy ustnych, którzy w sposób symultaniczny, konsekutywny bądź szeptany dostarczą Ci treści na najwyższym poziomie. Obsługujemy również korporacyjne szkolenia, w których biorą udział pracownicy różnych narodowości, negocjacje oraz spotkania biznesowe, śluby, spotkania mniej formalne i wiele innych.

Tłumaczenia techniczne słowacki

Wspomniana wcześniej ścisła specyfikacja tematyczna naszych zespołów tłumaczy obejmuje również tłumaczenia techniczne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najlepszy tłumacz nie jest w stanie przełożyć w sposób prawidłowy niekiedy bardzo precyzyjnych dokumentów technicznych dotyczących np. obsługi wysoko wyspecjalizowanych maszyn i urządzeń. Dlatego nasi tłumacze, poza byciem fachowcami językowymi, posiadają również przygotowanie merytoryczne. Dokumentacja dotycząca zagadnień technicznych nie jest dla nas żadnym problemem.

Tłumaczenia specjalistyczne

Jednymi z naszych wiodących rodzajów tłumaczeń są tłumaczenia techniczne, nie są to jednak jedyne tłumaczenia specjalistyczne, które znajdziesz w naszej szerokiej ofercie. W toku rozwoju naszego biura wychodziliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i tworzyliśmy zespoły tłumaczeniowe specjalizujące się w konkretnych dziedzinach. I tak, wśród oferowanych przez nas tłumaczeń specjalistycznych, znajdziesz zarówno te medyczne i farmaceutyczne, jak i te prawne i prawnicze, finansowe i ekonomiczne oraz te związane z działalnością naukową.

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

W zakresie tłumaczeń obejmujących język słowacki proponujemy m.in. następujące specjalizacje branżowe

Tłumaczenia medyczne słowacki

Wśród tłumaczeń specjalistycznych, którymi się zajmujemy, są m.in. te z zakresu nauk medycznych oraz farmacji. Na co dzień współpracujemy z wieloma instytutami badań, laboratoriami, szpitalami, przychodniami, aptekami oraz placówkami prywatnymi, które z powodzeniem zlecają nam tłumaczenia dokumentacji medycznej pacjentów, ulotek informacyjnych leków, dokumentacji związanej ze składem chemicznym leków, artykułów naukowych, treści prezentacji multimedialnych czy też wyników badań laboratoryjnych i klinicznych. Sprawdź nasze referencje i rozpocznij współpracę z nami już dziś.

Tłumaczenia finansowe

Kolejnym rodzajem tłumaczeń specjalistycznych, których mamy wiele na swoim koncie, są tłumaczenia ze świata finansów. Na stałe współpracujemy z wiodącymi biurami rachunkowymi oraz fachowcami z dziedziny finansów i ekonomii nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje w tej dziedzinie i otwierając się na nowe rynki. Potrzebne Ci przetłumaczenie z języka słowackiego zestawienia finansowego przygotowanego przez Twojego partnera? A może chciałbyś przetłumaczyć dokumentację przetargową sporządzoną w obcym języku? Nasi lingwiści z zakresu finansów na pewno Ci w tym pomogą.

Tłumaczenia prawnicze i sądowe

Naszymi stałymi odbiorcami są również kancelarie prawne oraz radcowskie, które powierzają nam wiele istotnych dokumentów. Nasi lingwiści, fachowcy z dziedziny prawa oraz native speakerzy są w nieustannej gotowości, by sprostać Twoim wysokim oczekiwaniom. Tłumaczymy dla Ciebie międzynarodowe umowy oraz porozumienia, wyroki i orzeczenia sądów, pozwy, dokumentację ubezpieczeniową, pliki związane z Twoimi pracownikami oraz wiele innych. Jeśli potrzebujesz tłumaczeń z zakresu prawa oraz języka słowackiego – trafiłeś idealnie, gdyż również to jest jedną z naszych specjalizacji.

Tłumaczenia marketingowe

Myśląc o rozszerzeniu działalności swojej firmy na kolejne obszary geograficzne, musisz należycie przygotować całą strategię marketingową z tym związaną. Dlatego nasze biuro tłumaczeń nie zajmuje się tylko literalnym przekładem tekstów, które nam dostarczasz – we współpracy z naszymi specjalistami do spraw reklamy, public relations, mediów społecznościowych oraz prasy proponujemy Ci kompleksowe usługi marketingowe przy wchodzeniu na nowe rynki. Zapewniamy tłumaczenia broszur, katalogów, folderów, stron internetowych, prezentacji multimedialnych, artykułów sponsorowanych oraz wiele innych.

Tłumaczenia słowacki Kraków

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com