Szukasz tłumacza języka duńskiego w Krakowie? Mamy najlepszych!

Profesjonalne tłumaczenia z języka polskiego na duński oraz z języka duńskiego na polski

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Bogate doświadczenie w tłumaczeniach ustnych i pisemnych,
 • Bezproblemowy kontakt z Działem Obsługi Klienta,
 • Tłumaczenia dla przedsiębiorstw, instytucji oraz organizacji pozarządowych i osób prywatnych,
 • Atrakcyjne stawki dla nowych klientów oraz rabaty i zniżki dla stałych,
 • Współpraca z native speakerami.

Co tłumaczymy?

 • umowy handlowe,
 • książki (w tym publikacje naukowe),
 • materiały promocyjne,
 • teksty wizerunkowe,
 • wnioski o dofinansowanie,
 • opisy zabiegów i operacji,
 • faktury
 • i wiele innych.

Dzięki odpowiednio przygotowanemu warsztatowi pracy oferujemy profesjonalne tłumaczenia w zakresie języka duńskiego. Nowoczesne techniki i baza wykształconych tłumaczy sprawiają, że oddane w nasze ręce teksty są zawsze tłumaczone sumiennie i punktualnie. Zapewniamy również pełną poufność wszystkich powierzanych nam danych i materiałów. Przekładamy dyplomy, certyfikaty, specyfikacje techniczne, patenty i wiele innych. Oferujemy trzy tryby tłumaczenia: standardowy, przyspieszony i ekspresowy. Wszystko po to, aby w jak najwyższym stopniu spełnić oczekiwania i sprostać wymaganiom naszych klientów. Zachęcamy, aby zapoznali się Państwo z naszą ofertą i wybrali z niej to, co najbardziej interesujące.

Zależy Ci na niskiej cenie, fachowej obsłudze i wysokiej jakości tłumaczeniu?

Najwyższa jakość i specjalizacja

Teksty, które udostępniamy naszym klientom jako końcowy efekt całego procesu tłumaczeniowego – prócz poprawności językowej i merytorycznej – określić można mianem produktu o najwyższej jakości. Dzieje się tak za sprawą wielu czynników, które od lat wdrażamy w naszej firmie, począwszy od codziennej, regularnej kontroli jakości, poprzez konsekwentne doszkalanie naszych pracowników, a na ścisłej specjalizacji tematycznej naszych zespołów tłumaczeniowych kończąc.

Konkurencyjne ceny

Ceny naszych usług nie są wysokie, lecz wręcz przeciwnie – biorąc pod uwagę wysoką jakość oferowanych przez nas tłumaczeń, wykwalifikowany zespół specjalistów oraz wieloletnie doświadczenie – są one naprawdę korzystne i konkurencyjne. Możemy je zapewnić, gdyż zoptymalizowaliśmy swój wewnętrzny system zarządzania dokumentami oraz ludźmi oraz korzystamy z najnowszych narzędzi usprawniających pracę i pozwalających zaoszczędzić czas. Wiemy również, że klient zachęcony atrakcyjną ceną i świetnym wykonaniem zlecenia chętnie wróci przy realizacji kolejnego.

Zaufanie i bezpieczeństwo

Poufne dane traktujemy z najwyższą ostrożnością, możesz bez wahania przekazać nam ważną dokumentację swojej firmy, gdyż Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dajemy Ci na to gwarancję, zanim jeszcze zdecydujesz się na współpracę z nami. Dokumentacja finansowa? Ważne raporty i zestawienia? Materiały dotyczące Twoich pracowników? Korzystając z certyfikowanych zabezpieczeń dokumentów cyfrowych jesteśmy więcej niż pewni, że Twoje dane nie zostaną utracone oraz że nie dostaną się w niepowołane ręce.

Wysokie standardy obsługi klienta

Pierwszy kontakt z firmą tłumaczeniową jest bardzo ważny. Dlatego wdrożyliśmy w naszym biurze program profesjonalnej obsługi klienta zorientowany na dostosowanie naszej oferty do indywidualnych potrzeb klienta. Nasi konsultanci rozpoznają dokładnie, z jakim projektem do nas przychodzisz i skontaktują Cię z odpowiednim specjalistą. Wczuwamy się w potrzeby przyszłych oraz dotychczasowych klientów, słuchamy ich reakcji oraz liczymy się z ich zdaniem. Chcemy, byś był zadowolony z naszej pracy na każdym etapie realizacji projektu.

Tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe z języka duńskiego i na język duński

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Tłumaczenia dedykowane konkretnym branżom – w obszarze języka duńskiego

Tłumaczenia ustne duński

Tłumaczenia ustne w naszym wydaniu to najwyższej klasy tłumaczenia konferencyjne, obsługa negocjacji handlowych, spotkań warsztatowych bądź szkoleniowych, wydarzeń kulturalnych oraz turystycznych. Nasi tłumacze ustni w sposób symultaniczny, konsekutywny bądź szeptany tłumaczą szybko i perfekcyjnie zarówno w Krakowie, jak i na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Niezależnie od tego, który typ tłumaczeń ustnych wybierzesz, możesz mieć pewność, iż tłumaczenie w czasie bieżącym to nasza specjalność.

Tłumaczenia finansowe

Kolejna branża cechująca się dużym ładunkiem odpowiedzialności, jaka spada na tłumacza prowadzącego, to branża finansowa. Dokumenty finansowe to prawdopodobnie najważniejsze dokumenty w Twojej firmie, w których nie ma miejsca na błędy powstałe w przekładzie. Terminologia księgowa i matematyczna oraz zagadnienia związane z bankowością, bilansami, raportami i planami finansowymi wielkich korporacji musi być tłumaczona przez osobę, która posiada gruntowne wykształcenie ekonomiczne, prawne bądź finansowe. Takich specjalistów znajdziesz u nas.

Tłumaczenia prawnicze duński

Zajmujemy się tłumaczeniem dokumentów procesowych, aktów notarialnych, dokumentacji przetargowej, wniosków o dofinansowania unijne, umów oraz wszelkich innych pism prawniczych zarówno dla kancelarii prawnych jak i dla klientów indywidualnych. W naszym zespole prawnicy zawsze ściśle współpracują z najlepszymi tłumaczami języka duńskiego, dzięki czemu w tekstach, które Tobie przekazujemy, nie ma miejsca na jakiekolwiek błędy czy nieścisłości. Tłumaczenia prawnicze to coś, w czym się specjalizujemy.

Tłumaczenia marketingowe duński

Nasi specjaliści do spraw marketingu, Public Relations, reklamy oraz promocji są do Twoich usług w kwestii tłumaczeń wszelkich materiałów marketingowych w tym folderów, katalogów, prezentacji, treści stron internetowych oraz kanałów social media.

Tłumacz duńskiego

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com