Profesjonalne tłumaczenia języka japońskiego w Krakowie

Potrzebują Państwo tłumaczenia strony internetowej, oferty handlowej, umowy? Dla naszych tłumaczy nie jest to żaden problem. Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia pisemne z języka japońskiego lub na język japoński. Zlecając nam tłumaczenie, zyskują Państwo pewność wysokiej jakości, terminowości przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Profesjonalne tłumaczenia język japoński

już od 80 PLN netto

Tłumacz japoński Kraków

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Zachowujemy najwyższą jakość przy atrakcyjnej cenie,
 • Oferujemy tłumaczenia ekspresowe – oszczędzamy czas klienta,
 • Szybko wyceniamy każde zlecenie, biorąc pod uwagę jego specyfikę,
 • Współpracujemy z tłumaczami posiadającymi wiedzę lingwistyczną i merytoryczną,
 • Tłumaczenia dedykowane małym, średnim oraz bardzo dużym przedsiębiorstwom

Co tłumaczymy?

 • prospekty emisyjne,
 • artykuły eksperckie,
 • umowy pośrednictwa,
 • pełnomocnictwa,
 • druki informacyjne,
 • pozwolenia na budowę,
 • składy chemiczne lekarstw
 • i wiele innych.

Jakość i specjalizacja

Oferujemy szereg usług tłumaczeniowych z zakresu wszystkich języków, jakimi mógłbyś być zainteresowany. Są to zarówno tłumaczenia pisemne, jak i ustne tłumaczenia przysięgłe, przekłady materiałów z różnych branż oraz o różnorodnej tematyce. Wszystkie je łączy natomiast jedna wspólna cecha – wysoka jakość. Dodatkowo postawiliśmy na ścisłą specjalizację naszych usług tzn. że nad tekstem z danej dziedziny (np. tłumaczeniem technologicznym z języka japońskiego) pracuje określony zespół specjalistów posiadających doświadczenie właśnie w tym obszarze.

Gwarantujemy pełną poufność

Decydując się na przekazanie swoich materiałów korporacyjnych bądź prywatnych, które są niejednokrotnie ściśle związane z finansami Twoimi lub Twojej firmy, z poufnymi dokumentami technologicznymi jak np. pisma dotyczące postępowań patentowych, pisma prawne i prawnicze – chcesz mieć pewność, że informacje tam zawarte pozostaną u nas bezpieczne. Dlatego na samym początku współpracy zawsze podpisujemy stosowne klauzule, tak abyś nie martwił się, że informacje poufne czy wrażliwe wyjdą poza biuro.

Konkurencyjne ceny

Dobrze przygotowane tłumaczenie z języka obcego nie musi być drogie. Żeby jednak ostateczny rezultat Cię satysfakcjonował, musi zostać uwzględnionych kilka warunków, które nasze biuro tłumaczeń jest w stanie spełnić. Otóż atrakcyjne ceny naszych tłumaczeń możemy zapewnić dzięki zoptymalizowanemu systemowi pracy, bardzo dobrej komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej, najnowocześniejszemu sprzętowi oraz oprogramowaniu i specjalizacji naszych usług. To wszystko sprawia, że jesteśmy wydajni i w pełni wykorzystujemy swoje zasoby.

Fachowa obsługa

Nasz dział obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Jeśli pierwszy raz trafiasz na naszą stronę, skorzystaj z którejś z możliwości skontaktowania się z naszym biurem, a nasz konsultant z pewnością udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi. W trybie szybkim otrzymasz również wycenę, która powinna Cię zadowolić swoją atrakcyjnością. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami przydzielony zostanie Tobie opiekun, który będzie czuwał nad prawidłowością przebiegu całego procesu tłumaczeniowego aż do zakończenia prac.

Tłumaczenia w obszarze języka japońskiego oferujemy m.in. W następujących zakresach

Tłumaczenia przysięgłe języka japońskiego

W sytuacjach, w których standardowe tłumaczenie pisemne bądź ustne jest niewystarczające, proponujemy Tobie usługę tłumaczeń przysięgłych języka japońskiego opracowywanych przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie posiadających akredytację Ministerstwa Sprawiedliwości. Posiadają oni doświadczenie we współpracy z organami państwowymi, z organizacjami pozarządowymi, z przedsiębiorstwami prywatnymi oraz z osobami fizycznymi. Potwierdzamy obcojęzyczną dokumentację oraz uwierzytelniamy dokumenty wydane przez zagraniczne podmioty.

Tłumaczenia techniczne japoński

Studia filologiczne są studiami humanistycznymi. Dlatego nasi tłumacze posiadają również wykształcenie kierunkowe w dziedzinach, z których tłumaczenia oferujemy. Tłumacz języka japońskiego zajmujący się przekładem technicznym z dziedziny produkcyjnej, będzie posiadał odpowiednią wiedzę merytoryczną na temat np. budowy maszyn, urządzeń, sposobu funkcjonowania dużych linii produkcyjnych tak, by wszelkie specjalistyczne słownictwo było poprawnie i bezbłędnie zastosowane. Dzięki temu otrzymujesz tłumaczenie na najwyższym poziomie.

Tłumaczenia specjalistyczne

Swoją ofertę tłumaczeniową pogrupowaliśmy tak, by firmy i przedsiębiorcy z różnych obszarów rynku mogli łatwo się w niej odnaleźć. Dlatego kierujemy ją do poszczególnych specjalistycznych dziedzin, dla których tłumaczenia zawsze wyceniamy indywidualnie. Współpracujemy z fachowcami związanymi z praktycznym funkcjonowaniem każdego biznesu, by być na bieżąco z aktualnymi potrzebami ich przedstawicieli. Nasze tłumaczenia plasują się dzięki temu na najwyższym poziomie zarówno pod względem merytorycznym jak i językowym.

Tłumaczenia ustne japońskiego w Krakowie

W zakresie języka japońskiego proponujemy również wysokiej klasy tłumaczenia ustne. Jeśli organizujesz konferencję z udziałem międzynarodowych gości, jeśli potrzebujesz tłumacza ustnego na spotkanie biznesowe, szkolenie, negocjacje bądź też wykład – zgłoś się do nas, a przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę tłumaczeń ustnych – symultanicznych, konsekutywnych bądź szeptanych – w zależności od Twoich potrzeb. Usługi świadczymy zarówno na terenie Krakowa jak i mobilnie – w Polsce jak i za granicą.

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

W zakresie tłumaczeń obejmujących język japoński proponujemy m.in. Następujące specjalizacje branżowe

Tłumaczenia medyczne japoński

Podejmując się tłumaczeń medycznych bądź farmaceutycznych zawsze współpracujemy z fachowcami, którymi w tym przypadku są lekarze, naukowcy, badacze oraz pracownicy uniwersyteccy. Tłumacząc Twoje dokumenty np. z wynikami badań laboratoryjnych bądź klinicznych, ulotki informacyjne leków, dokumenty związane ze składem chemicznym leków, artykuły naukowe i książki – łączymy naszą wiedzę lingwistyczną oraz wiedzę merytoryczną związaną z najnowszymi trendami w dziedzinach, w których specjalizuje się Twoja firma.

Tłumaczenia finansowe

Zaufały nam również banki, instytucje finansowe, firmy konsultingowe oraz osoby prywatne, którym zależało na poprawnych tłumaczenia najwyższej jakości z zakresu języka japońskiego. Zajmujemy się tłumaczeniami wszelkich dokumentów finansowych w tym np. prognoz finansowych, dokumentów związanych z postępowaniami zamówień publicznych, biznesplanów, dokumentacji księgowej i rachunkowej. Współpracujemy przy tym z najlepszymi specjalistami z dziedziny gospodarki, finansów i ekonomii.

Tłumaczenia prawnicze japoński

Firmy prawnicze, kancelarie prawne, kancelarie radcowskie, a także osoby fizyczne oraz instytucje publiczne – wszystkie te podmioty od lat zlecają nam przygotowanie tłumaczeń z zakresu zagadnień prawnych i prawniczych. W swojej ofercie tłumaczeń posiadamy przekłady dokumentacji sądowej w tym wyroki, pozwy czy też postanowienia, tłumaczymy również wszelkiego rodzaju umowy i porozumienia, dokumentację związaną z działem HR i zatrudnianiem pracowników. Nasi fachowcy są do Twojej dyspozycji w każdej kwestii.

Tłumaczenia marketingowe

Planujesz ekspansję swojej firmy na zagraniczne rynki? A może marzy Ci się jej rozwój na innym kontynencie? W zakresie tłumaczeń obejmujących język japoński oferujemy kompleksowe tłumaczenia dokumentacji marketingowej w tym: tłumaczenia katalogów i folderów reklamowych, tłumaczenia zawartości materiałów prezentacji multimedialnych, materiały targowe, treści przeznaczone na kanały social media. Wszystko to w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów z zakresu reklamy, marketingu, komunikacji oraz public relations.

Dbamy o najwyższą jakość wykonywanych tłumaczeń

Gwarantujemy wysoki poziom tłumaczeń z języka japońskiego lub na język japoński wielorakich tekstów technicznych, gdyż nasi techniczni eksperci sprawdzają zastosowanie odpowiedniego języka branżowego. Wiedza i zdobywane przez lata doświadczenie sprawiają, że z chęcią podejmują się każdego powierzonego zadania. Dzięki naszej bazie specjalistów i tłumaczy języka pochodzących zarówno z Polski jak i Japonii gwarantujemy, że przekład Twojego tekstu realizowany będzie przez najlepszych fachowców.

Certyfikat „Bezpieczny konsument” to symbol jakości dbania o Klienta

Dołącz do grona naszych Klientów

Zachęcamy do dołączenia do grona zadowolonych firm, instytucji i osób prywatnych korzystających z naszych usług.

Tłumacz japońskiego Kraków

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com