Profesjonalne tłumaczenia z języka czeskiego na polski i z polskiego na czeski

Oferujemy Państwu atrakcyjne ceny, uwzględniając jednocześnie zachowanie najwyższych standardów. Zarówno kosztorys, jak i tryb wykonania zamówienia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klientów.

Tłumacz czeski Kraków

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami z zakresu języka czeskiego,
 • Oferujemy tłumaczenia specjalistyczne z wielu różnych dziedzin nauki,
 • Wykonujemy lokalizacje tłumaczonych tekstów,
 • Bezpieczeństwo danych gwarantują uznane certyfikaty jakości, legalne oprogramowanie oraz klauzula poufności.
 • Wieloletnie doświadczenie i dziesiątki zadowolonych klientów.

Najczęściej tłumaczymy:

 • oświadczenia o wysokości dochodów,
 • faktury,
 • umowy z pracownikami,
 • broszury informacyjne,
 • media plany,
 • listy motywacyjne,
 • dokumenty techniczne
 • i wiele innych.

Tłumacze języka czeskiego, z którymi współpracujemy, są wybitnymi specjalistami w swojej dziedzinie. Posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu jesteśmy pewni, że wykonywane przez nich tłumaczenia z zakresu języka czeskiego są zawsze najwyższej jakości. Przedmiotem naszej działalności są tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione („przysięgłe”) wszelkiego rodzaju tekstów – od najprostszych aż po specjalistyczne, w tym techniczne. Przekładamy dokumenty branżowe, firmowe, samochodowe, certyfikaty, świadectwa, zaświadczenia, dyplomy i wiele innych.

Tłumaczenia języka czeskiego wykonywane przez specjalistów

Jakość i specjalizacja

Nasze biuro tłumaczeń działa na rynku tłumaczeniowym, nie tylko w Krakowie i okolicach, ale również na terenie całej Polski, już od wielu lat. Okres ten pozwolił nam wypracować zasady, którymi kierujemy się podczas realizacji każdego projektu, oraz zdobyć doświadczenie niezbędne do wykonywania usług z tego zakresu. Wiemy, jak ważna jest dbałość o najmniejsze szczegóły, dlatego też każdy tekst wynikowy jest sprawdzany przez korektorów, tak aby zapewnić Tobie najwyższą jakość oraz dać pewność, że zostanie on dobrze odebrany przez rodzimych użytkowników języka.

Gwarantujemy pełną poufność

Każde tłumaczenie, niezależnie od tego czy z zakresu języka czeskiego, czy z jakiegokolwiek innego języka obcego, zawiera informację, które są ważne dla klienta. Mogą one dotyczyć różnych dziedzin: wyroków sądowych, rozliczeń finansowych, aktów notarialnych czy nawet korespondencji prywatnej. Niezależnie od tego jakiego rodzaju wrażliwe dane zawiera dokument, który powierzasz nam do tłumaczenia, masz pewność, że żadna osoba trzecia, której sprawa nie dotyczy, nie będzie mieć do niech dostępu. Na życzenie klienta możemy podpisać dodatkową klauzulę o poufności.

Konkurencyjne ceny

Wydawać by się mogło, że usługi wykonywane na najwyższym poziomie muszą być równoznaczne z wysokimi cenami, na które nie można sobie pozwolić. Nic bardziej mylnego. Wypracowany przez nasze biuro system współpracy, który ciągle udoskonalamy przy użyciu, m.in. nowoczesnej technologii, pozwala nam na zachowanie najlepszej jakości tłumaczeń, przy równocześnie atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie. Dodatkowo, dla naszych stałych klientów, których zadowolone grono ciągle się powiększa, proponujemy zniżki i rabaty.

Fachowa obsługa

Wśród naszych współpracowników, znajdują się tylko osoby, które posiadają stosowne wykształcenie lingwistyczne (często są to filolodzy) i kierunkowe. Jednak jak wiadomo, najważniejsze w pracy jest doświadczenie, którym każdy z nich może się pochwalić. Nasi tłumacze wykonali mnóstwo przekładów w różnych kombinacjach językowych. Dodatkowo konsultanci, pracujący w naszym biurze, zawsze przechodzą stosowny kurs, tak aby zapewnić klientom, że ich obsługa zawsze będzie przeprowadzona przez osobę odpowiednio do tego przygotowaną. Już dziś przekonaj się o tym osobiście.

Cennik tłumaczeń pisemnych języka czeskiego

Tłumaczenie zwykłe
Tłumaczenie przysięgłe
Tłumaczenie pilne
Tłumaczenie ekspresowe
z języka czeskiego na język czeski z języka czeskiego na język czeski z języka czeskiego na język czeski z języka czeskiego na język czeski
od 32 PLN od 36 PLN od 49 PLN od 54 PLN od 39 PLN od 44 PLN od 58 PLN od 66 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Szeroki zakres różnorodnych tłumaczeń z zakresu języka czeskiego

Tłumaczenia przysięgłe język czeski

Tłumaczenia przysięgłe często są wymagane przez różnego rodzaju instytucje rządowe i pozarządowe. Wszelkiego rodzaju umowy i licencje, dokumenty finansowe, urzędowe czy sądowe muszą być wykonane przez tłumacza przysięgłego, który znajduje się na liście sporządzonej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Jeśli potrzebujesz tego rodzaju przekładu z zakresu języka czeskiego, zgłoś się do nas a my wybierzemy najlepszego specjalistę do wykonania Twojego zamówienia. W razie potrzeby istnieje również możliwość poświadczenia już istniejącego przekładu.

Tłumaczenia techniczne czeski

Tłumaczenia techniczne stanowią wyjątkowo trudną grupę, która niejednokrotnie może sprawiać problemy nawet doświadczonemu tłumaczowi. Jest to związane z ich specyfikacją oraz użytym tu specjalistycznym słownictwem. Nie wystarczy dobrze znać język czeski, aby dokonywać przekładów technicznych na najwyższym poziomie, z zapewnieniem, że zostaną one dobrze zrozumiane. Na szczęście, zgłaszając się do nas masz pewność, że nasi tłumacze posiadają odpowiednie wykształcenie, które pozwala im na perfekcyjne tłumaczenia dokumentacji technicznej i patentowej, certyfikatów czy kosztorysów.

Tłumaczenia specjalistyczne czeski

Współpracujący z nami tłumacze są ekspertami w dziedzinach, z których dokonują przekładów i oprócz wykształcenia lingwistycznego, posiadają również potrzebną wiedzę kierunkową. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom, że tłumaczenia ze wszystkich dziedzin, m.in.: medycyny, farmakologii, finansów, ekonomii, prawa czy sądownictwa są zawsze na najwyższym poziomie, przy użyciu aktualnie obowiązującego branżowego słownictwa. Jeśli zachodzi taka potrzeba dodatkowo konsultujemy zgodność przekładu z oryginałem ze specjalistami, np. lekarzami czy prawnikami.

Tłumaczenia ustne czeskiego

W naszej ofercie umieściliśmy również ustne tłumaczenia czeskiego, zarówno te konsekutywne (następcze) jak i symultaniczne (równoczesne). Tłumacz, który specjalizuje się w tego typu przekładach, musi posiadać wyjątkową intuicję językową i wiele lat doświadczenia. Tutaj nie ma czasu na zastanowienie nad doborem odpowiednich słów, dlatego im dłużej ktoś pracuje w tym zakresie, tym jest lepszym specjalistą. Tylko tacy tłumacze z nami współpracują, tak aby zapewnić klientowi profesjonalistę, który nie tylko zna doskonale język, ale i zasady savoir vivre.

Tłumaczenia z różnych branż z zakresu języka czeskiego dedykowane przedsiębiorcom działającym nie tylko na terenie Krakowa i okolic, ale również całej Polski

Tłumaczenia medyczne czeski

W naszej ofercie znajdują się zarówno pisemne, jak i ustne (konsekutywne i symultaniczne) tłumaczenia z zakresu medycyny, które w razie potrzeby może wykonać lub poświadczyć tłumacz przysięgły. W ciągu wielu lat działalności udało nam się nawiązać współpracę z wieloma specjalistami, co pozwala nam na wykonywanie tłumaczeń medycznych w zakresie języka czeskiego w prawie każdej dziedzinie, m.in.: kardiologii, okulistyce, ortopedii, psychiatrii czy stomatologii. Przetłumaczymy wszystko, od wypisów ze szpitala, poprzez ekspertyzy aż po naukowe publikacje medyczne.

Tłumaczenia prawnicze czeski

Zdajemy sobie sprawę z roli, jaką niejednokrotnie odgrywają w życiu ludzi tłumaczenia z zakresu prawa i sądownictwa. Źle wykonany przekład, nieodpowiednie słownictwo czy nieprawidłowe osadzenie w kontekście mogą mieć negatywny wpływ na wynik danej sprawy, Dlatego, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość, zatrudniamy tylko takich profesjonalistów, którzy wszelkie tłumaczenia z zakresu języka czeskiego, czy to dokumentów, umów, aktów czy też patentów, zawsze wykonują z zachowaniem najwyższej jakości i należytej staranności.

Tłumaczenia finansowe czeski

Zespół tłumaczy, zajmujących się tłumaczeniami z zakresu finansowego, tworzą tylko najlepsi specjaliści, którzy posiadają w tej branży rozległą wiedzę i doświadczenie. Daje to pewność naszym klientom, że każdy przekład z zakresu języka czeskiego, zawsze będzie wykonany bezbłędnie, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Jednocześnie zapewniamy, że wszelkie dane wrażliwe, dotyczące umów, sprawozdań, dokumentów korporacyjnych czy wniosków kredytowych nigdy nie zostaną rozpowszechnione ani ujawnione osobom trzecim.

Tłumaczenia marketingowe czeski

Wykonanie poprawnego pod względem językowym tłumaczenia tekstu marketingowego to nie wszystko. Tutaj od tłumacza wymaga się również doskonałej znajomości kraju i kultury, w którym używany jest dany język. W reklamach niejednokrotnie zastosowane są przysłowia, aforyzmy czy gry słowne, które w każdym języku wyrażane są w inny sposób. Dlatego, aby mieć pewność, że Twój slogan reklamowy dotrze do świadomości czeskich odbiorców, zgłoś się do nas, a my wybierzemy tłumacza, który na pewno nie tylko przetłumaczy ale również zlokalizuje dany tekst.

Tłumacz czeskiego Kraków

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com