Tłumaczenia przysięgłe dokumentów Kraków

Oferujemy Państwu usługi zawodowych tłumaczy posiadających uprawnienia do wykonywania tłumaczeń przysięgłych.

Zespół profesjonalistów

Nasze Biuro Tłumaczeń skupia grono tłumaczy przysięgłych, posiadających wieloletnie doświadczenie, oraz uprawnienia do wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego. Ustalamy z Państwem specyfikację zlecenia, słuchamy uwag, oferujemy atrakcyjne warunki realizacji tłumaczeń.

Gwarantowana poufność

Zapewniamy Państwa, że wszelkie dokumenty, które do nas trafiają, są traktowane jako poufne i odpowiednio przechowywane. Kierujemy się zasadą dyskrecji i troski o dobro naszych Klientów.

Szeroki zakres specjalizacji

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku tłumaczenia dokumentów wymagana jest pełna precyzja. Dlatego też w naszym Biurze Tłumaczeń zajmują się tym wyłącznie profesjonalni tłumacze, mający doświadczenie w przekładzie dokumentów z danej dziedziny.

Ekspresowa realizacja

Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz szybkie wykonanie zlecenia. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko było wykonane bezbłędnie i możliwie jak najszybciej – cenimy Państwa czas.

Co tłumaczymy?

Tłumaczymy dokumenty procesowe, urzędowe, teksty techniczne, informatyczne, ekonomiczne czy medyczne. Realizacja tłumaczeń przysięgłych odbywa się w kolejności ich przyjęcia po uzgodnieniu z Klientem.

Ile kosztuje tłumaczenie przysięgłe?

Rozliczenie tłumaczeń pisemnych przysięgłych reguluje rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości w sprawie wynagrodzenia za czynności tłumacza przysięgłego. Standardowa strona obliczeniowa w przypadku tłumaczeń przysięgłych to 1125 znaków (łącznie ze spacjami). Sprawdź cennik tłumaczeń przysięgłych.

Umożliwiamy Państwu przesłanie do nas tekstu drogą internetową oraz bezpłatną i szybką wycenę.

Dokonujemy bezpłatnej wyceny tłumaczenia z tekstu oryginalnego (źródłowego), dzięki czemu przed przystąpieniem do realizacji tłumaczenia podajemy Państwu całkowity koszt usługi. Rozliczenie tłumaczeń ustnych jest dokonywane w zależności od języka, miejsca, rodzaju oraz czasu trwania tłumaczenia.

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Dane kontaktowe

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9/3
31-060 Kraków

Biuro Obsługi Klienta

Telefon: 881 500 123
Telefon: 888 500 123
E-mail: biuro@123tlumacz.com
E-mail: bok@123tlumacz.pl

Dane rejestrowe

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
KRS: 0000366947,
NIP: 6762429377,
REGON: 121298419.

Cennik tłumaczeń przysięgłych

Grupa językowa Język tłumaczenia Tryb normalny
na polski z polskiego
I grupa językowa angielski, niemiecki, rosyjski od 34 PLN od 38 PLN
II grupa językowa białoruski, bułgarski, czeski, francuski, hiszpański, słowacki, ukraiński, włoski od 49 PLN od 54 PLN
III grupa językowa chorwacki, litewski, łaciński, łotewski, portugalski, rumuński, serbski, węgierski od 64 PLN od 69 PLN
IV grupa językowa Pozostałe języki indywidualna wycena – prosimy o kontakt z nami

Teksty przeznaczone do tłumaczenia przysięgłego powinny zostać dostarczone tłumaczowi w oryginale, jeżeli zostanie dostarczona kopia lub skan, tłumacz jest obowiązany umieścić informację, że tłumaczył z kopii.

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów medycznych, prawniczych, technicznych

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi oferowanych przez nas usług tłumaczeń przysięgłych

Tłumaczenie przysięgłe dokumentów i umów

Nasze biuro tłumaczeń specjalizuje się również w przekładach różnego rodzaju umów, dokumentacji czy porozumień. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, przydzielając do jego realizacji tłumacza przysięgłego specjalizującego się w danej branży. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia przysięgłe: umów handlowych, umów krótkoterminowych i długoterminowych, umów nazwanych i nienazwanych, umów zawieranych w sposób ofertowy czy umów spółki: jawnej, aukcyjnej, partnerskiej, komandytowej, cywilnej czy z ograniczoną odpowiedzialnością. Przy tego rodzaju tłumaczeniach stosujemy obowiązujące i wymagane słownictwo, tak aby zapewnić właściwy odbiór i jednoznaczne brzmienie tekstu wynikowego w kraju docelowym.

Tłumaczenie ustne przysięgłe w sądach, urzędach, notariatach

Zatrudniając w naszym biurze doświadczonych tłumaczy przysięgłych, oprócz tłumaczeń pisemnych, możemy zaproponować również ustne, zarówno te symultaniczne jak i konsekutywne. Trzeba pamiętać, że tylko najlepsi lingwiści mogą zajmować się tego typu przekładami, gdyż nie ma tu możliwości na chwilę zastanowienia czy sprawdzenie w słowniku. Dlatego jeśli masz w planach konferencję naukową czy prasową, spotkanie biznesowe, negocjacje handlowe, różnego rodzaju prezentacje czy wykłady, podczas których potrzebujesz pomocy tłumacza ustnego w Krakowie. Zagwarantujemy Ci w pełni profesjonalną obsługę, dając pewność, że specjalista Tobie przydzielony, nie tylko posiada wiedzę lingwistyczną, ale również merytoryczną i zna zasady savoir vivre.

Tłumaczenie przysięgłe - techniczne

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów technicznych stanowią specyficzną grupę, gdyż aby ich dokonywać nie wystarczy tylko doskonała znajomość języka obcego, ale konieczna jest również wiedza merytoryczna z zakresu, w którym się tłumaczy. Współpracując z najlepszymi tłumaczami, którzy niejednokrotnie są też inżynierami wpisanymi w NOT (Naczelna Organizacja Techniczna) możemy zaproponować tłumaczenia przysięgłe różnorodnych dokumentów technicznych, w tym m.in. kart charakterystyki, deklaracji zgodności, aprobat technicznych, certyfikatów jakości, dokumentacji patentowej, technicznej czy przetargowej. Jeśli posiadasz którykolwiek z wyżej wymienionych dokumentów, bądź inny, należący do grupy przekładów technicznych zgłoś się do nas, a my wybierzemy dla Ciebie najlepszego specjalistę.

Tłumaczenie przysięgłe - specjalistyczne

Dzięki współpracy z tłumaczami specjalistycznymi oraz ekspertami w danych dziedzinach rynku możemy zaproponować tłumaczenia przysięgłe w następujących branżach: medycyna i farmacja, prawo i sądownictwo, finanse i ekonomia, publikacje naukowe i reklamowe a także technika i inżynieria. Zlecając nam tłumaczenie przysięgłe dokumentów z wyżej wymienionych branż masz gwarancję, że użyte zostanie tylko branżowe słownictwo, które jest aktualnie wymagane. Możemy również stworzyć do każdego zlecenia słownik pojęć, który zapewni jednolitość w użyciu słownictwa oraz spójność wszystkich zlecanych nam przez Ciebie tekstów. Do każdego z powierzonych nam tłumaczeń podchodzimy indywidualnie, pamiętając, ze inaczej przekłada się umowy czy certyfikaty, a także wyniki badań czy strony internetowe.

Tłumaczenia przysięgłe Kraków

Tłumacz przysiegły Kraków

Biuro Tłumaczeń Kraków 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com