Oferujemy Państwu usługi zawodowych tłumaczy posiadających uprawnienia do wykonywania tłumaczeń przysięgłych.

Zespół profesjonalistów

Nasze Biuro Tłumaczeń skupia grono tłumaczy przysięgłych, posiadających wieloletnie doświadczenie, oraz uprawnienia do wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego. Ustalamy z Państwem specyfikację zlecenia, słuchamy uwag, oferujemy atrakcyjne warunki realizacji tłumaczeń.

Gwarantowana poufność

Zapewniamy Państwa, że wszelkie dokumenty, które do nas trafiają, są traktowane jako poufne i odpowiednio przechowywane. Kierujemy się zasadą dyskrecji i troski o dobro naszych Klientów.

tłumaczenia specjalistyczne

Szeroki zakres specjalizacji

Zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku tłumaczenia dokumentów wymagana jest pełna precyzja. Dlatego też w naszym Biurze Tłumaczeń zajmują się tym wyłącznie profesjonalni tłumacze, mający doświadczenie w przekładzie dokumentów z danej dziedziny.

Ekspresowa realizacja

Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz szybkie wykonanie zlecenia. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystko było wykonane bezbłędnie i możliwie jak najszybciej – cenimy Państwa czas.

Co tłumaczymy?

Tłumaczymy dokumenty procesowe, urzędowe, teksty techniczne, informatyczne, ekonomiczne czy medyczne. Realizacja tłumaczeń przysięgłych odbywa się w kolejności ich przyjęcia po uzgodnieniu z Klientem.

Ile to kosztuje?

Rozliczenie tłumaczeń pisemnych przysięgłych reguluje rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości w sprawie wynagrodzenia za czynności tłumacza przysięgłego. Standardowa strona obliczeniowa w przypadku tłumaczeń przysięgłych to 1125 znaków (łącznie ze spacjami).

Umożliwiamy Państwu przesłanie do nas tekstu drogą internetową oraz bezpłatną i szybką wycenę.

Dokonujemy bezpłatnej wyceny tłumaczenia z tekstu oryginalnego (źródłowego), dzięki czemu przed przystąpieniem do realizacji tłumaczenia podajemy Państwu całkowity koszt usługi. Rozliczenie tłumaczeń ustnych jest dokonywane w zależności od języka, miejsca, rodzaju oraz trwania tłumaczenia.

Profesjonalne tłumaczenia - zawsze dokładnie i na czas

Zamów przez Internet

bez wychodzenia z domu

Zamów wycenę

Zadzwoń do nas

888 500 123

w godzinach 8.30-17.00

Odwiedź nasze biuro

od poniedziałku do piątku

Sprawdź jak dojechać

Grupa językowa Język tłumaczenia Tryb normalny
na polski z polskiego
I grupa językowa angielski, niemiecki, rosyjski od 34 PLN od 38 PLN
II grupa językowa białoruski, bułgarski, czeski, francuski, hiszpański, słowacki, ukraiński, włoski od 49 PLN od 54 PLN
III grupa językowa chorwacki, litewski, łaciński, łotewski, portugalski, rumuński, serbski, węgierski od 64 PLN od 69 PLN
IV grupa językowa Pozostałe języki indywidualna wycena – prosimy o kontakt z nami

Teksty przeznaczone do tłumaczenia przysięgłego powinny zostać dostarczone tłumaczowi w oryginale, jeżeli zostanie dostarczona kopia lub skan, tłumacz jest obowiązany umieścić informację, że tłumaczył z kopii.