Tłumaczenia z języka litewskiego na polski i z polskiego na litewski wykonywane przez specjalistów

Poszukujesz tłumacza języka litewskiego? Dobrze trafiłeś! Współpracujemy tylko z najlepszymi tłumaczami, którzy nierzadko są native speakerami. Dzięki temu mamy pewność, że przekłady są wysokiej jakości, zawsze na czas i starannie wykonane. Zachęcamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą.

pok-banner1 Tłumacz litewski Kraków

Zajmujemy się tłumaczeniami zwykłymi i przysięgłymi, ale również specjalistycznymi, wymagającymi dodatkowej wiedzy z takich dziedzin, jak medycyna, fizyka, chemia, prawo, ekonomia, finanse i wiele innych. Pracujemy w trzech trybach – standardowym, pilnym i ekspresowym – a każdy jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Potrzebujesz dobrych i rzetelnych tłumaczeń? Skorzystaj z naszej pomocy

Jakość i specjalizacja

W naszym zespole zatrudniamy tylko najwyższej klasy specjalistów, co pozwala nam na zapewnienie naszym klientom usług świadczonych na wysokim poziomie z dbałością o szczegóły. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i przydzielamy do niego zespół profesjonalistów, którzy są odpowiedzialni za jego realizację, aż do samego końca. Dokładamy wszelkich starań aby nasza współpraca zarówno z osobami prywatnymi, jak i z krakowskimi i okolicznymi przedsiębiorstwami, była owocna i przynosiła zadowolenie dla jednej i drugiej strony.

Gwarantujemy pełną poufność

Jedną z podstawowych cech, której wymagamy nie tylko od współpracujących z nami tłumaczy, ale również od każdego z naszych pracowników, jest dyskrecja i umiejętność dochowania tajemnicy. Dzięki temu, że starannie dobieramy cały nasz zespół, dajemy pewność naszym klientom, że żadne informacje wrażliwe (dotyczące dokumentów, wyroków, aktów, umów itd.) nigdy nie zostaną rozpowszechnione poza biurem. Każdy z naszych pracowników podpisuje oświadczenie o poufności, a na życzenie klienta istnieje możliwość zawarcia dodatkowej klauzuli.

Konkurencyjne ceny

Jedną z cech, która wyróżnia Nas na tle konkurencji działającej na rynku tłumaczeniowym, jest zachowanie atrakcyjnych cen, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości wykonywanych usług. Lata pracy pozwoliły nam usystematyzować naszą współpracę do tego stopnia, że możemy proponować ceny, które są naprawdę konkurencyjne. Jeśli chcesz wiedzieć ile będzie kosztować Twoje tłumaczenie wyślij je do nas już teraz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, telefoniczne lub mailowo, i dokona indywidualnej wyceny, odpowiadając na wszystkie pytania.

Fachowa obsługa

W gronie naszych współpracowników zatrudniamy nie tylko wykwalifikowanych tłumaczy, ale również specjalistów do spraw obsługi klienta, którzy zawsze są gotowi udzielić wszelkich potrzebnych informacji. Kontaktując się z nami, masz pewność, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a Twoje zlecenie, niezależnie czy to mniejsze czy większe, jest dla nas tak samo ważne. Już dziś sprawdź jak pracują nasi fachowcy i przedstaw nam zapytanie dotyczące Twojego zamówienia telefoniczne, mailowo lub osobiście w siedzibie naszego biura w Krakowie.

Z zakresu języka litewskiego proponujemy szeroki zakres tłumaczeń, m.in.:

Tłumaczenia przysięgłe

W naszej ofercie znajdują się nie tylko tłumaczenia zwykłe, ale również przysięgłe z zakresu języka litewskiego, które zawsze są wykonywane z należytą starannością i przy zachowaniu obowiązujących standardów. Nasi tłumacze od lat są wpisani na ministerialną listę i w razie potrzeby mogą nie tylko wykonać, ale również opatrzyć stosowną pieczęcią przekład, który już posiadasz. Przetłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumenty sądowe (pozwy, wyroki), finansowe (raporty, analizy finansowe), urzędowe (akty notarialne, dyplomy, świadectwa) oraz umowy i licencje.

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne stanowią bardzo specyficzną grupę. Nie każdy tłumacz, nawet jeśli jest doświadczony w przekładach pisemnych, podejmuje się tych ustnych. Tutaj nie ma możliwości, aby w razie potrzeby skorzystać ze słownika czy dłużej się zastanowić nad konstrukcją zdania. Dlatego tylko prawdziwi specjaliści mogą wykonywać tłumaczenia ustne, zarówno konsekutywne jak i symultaniczne. Jeśli takowych szukasz skontaktuj się z naszym biurem, a my wybierzemy najbardziej odpowiedniego tłumacza do Twojego zlecenia, w zależności od dziedziny jakiej ono dotyczy.

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenie techniczne stanowi jeden z ważniejszych, jeśli nie najważniejszy, element, mający wpływ na pozytywne zakończenie przy wprowadzaniu nowego produktu na rynek zagraniczny. Dlatego jeśli potrzebujesz przetłumaczyć certyfikaty jakości, kosztorysy i harmonogramy, dokumentację patentową, techniczną czy przetargową zgłoś się do naszego biura. Zagwarantujemy Tobie przekład, nie tylko bezbłędny pod względem merytorycznym, ortograficznym czy gramatycznym, ale również wykonany na najwyższym poziomie, przez najlepszych w swojej branży specjalistów.

Tłumaczenia specjalistyczne

Tylko tłumacz, który posiada ogromne doświadczenie oraz wykształcenie kierunkowe może dokonywać perfekcyjnych tłumaczeń specjalistycznych. Dlatego zaczynając współpracę zawsze dokładnie sprawdzamy kwalifikacje danego tłumacza, tak aby mieć pewność, że tłumaczenia, które będzie dla nas wykonywał, będą odpowiadały naszym wymaganiom. Dokonujemy przekładów w następujących zakresach: medycyna, weterynaria, farmacja, ekonomia, finanse, inżynieria i technika, prawo i sądownictwo czy publikacje prac naukowych.

Profesjonalne tłumaczenia - zawsze dokładnie i na czas

zamow1 Tłumacz litewski Kraków

Zamów przez Internet

bez wychodzenia z domu

Zamów wycenę

zadzwon1 Tłumacz litewski Kraków

Zadzwoń do nas

888 500 123

w godzinach 8.30-17.00

biuro1 Tłumacz litewski Kraków

Odwiedź nasze biuro

od poniedziałku do piątku

Sprawdź jak dojechać

Nasze Biuro specjalizuje się w tłumaczeniach z zakresu języka litewskiego w wielu branżach, m.in.:

Tłumaczenia medyczne

Oferujemy różnorodne tłumaczenia medyczne zarówno dla dużych państwowych placówek medycznych, czy to z Krakowa i okolic, czy całej Polski, jak i dla osób prywatnych. Tłumaczymy w wielu dziedzinach, w tym: onkologii, reumatologii, ginekologii, położnictwie, pediatrii i wielu innych. Tłumacze, którym zlecamy takie przekłady posiadają wieloletnie doświadczenie, a niejednokrotnie również wykształcenie z zakresu medycyny. Jeśli zachodzi taka potrzeba, tekst wynikowy jest konsultowany z lekarzem specjalistą, w celu potwierdzenia zgodności z oryginałem.

Tłumaczenia finansowe

Nasze biuro od lat wykonuje również tłumaczenia z branży finansowej, którymi zajmują się tylko tłumacze posiadający odpowiednią wiedzę w tym zakresie. Jeśli potrzebujesz przetłumaczyć jakikolwiek tekst z zakresu języka litewskiego, np. umowę handlową, dane korporacyjne, wnioski kredytowe, badania rynku czy analizy makroekonomiczne jeszcze dziś się z nami skontaktuj. Utworzymy dedykowany Twojemu zleceniu zespół specjalistów, który od początku do końca będzie czuwał nad jego realizacją, tak abyś był spokojny, że na każdym etapie jest ono odpowiednio kontrolowane.

Tłumaczenia prawnicze

Często wykonanie odpowiedniego tłumaczenia prawniczego wymaga znajomości branżowego słownictwa dotyczącego ustaw prawnych czy dokumentów. Dobranie nieodpowiedniego słowa, które pozornie oznacza dokładnie to samo w języku obcym, niejednokrotnie ma negatywny wpływ na zakończenie jakiejś sprawy. Dlatego, jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje oświadczenia, akty notarialne, umowy różnego rodzaju, dokumentacje ubezpieczeniowe i sądowe czy testamenty zostaną przetłumaczone bezbłędnie zgłoś się do nas, a my zagwarantujemy Ci tłumaczenie, które będzie wykonane na najwyższym poziomie.

Tłumaczenia marketingowe

Każdy kraj to nie tylko indywidualny język, ale przede wszystkim kultura i zwyczaje. Ma to wpływ na tłumaczenia marketingowe, które niejednokrotnie stanowią problem dla tłumaczy, którzy nie mieli styczności z tymi elementami narodowości. Współpracujący z nami specjaliści, to nie tylko tłumacze z wykształceniem, ale również native-speakerzy, którzy gwarantują przekład tekstu, który zostanie odebrany przez rodzimych użytkowników języka dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Skontaktuj się z nami, a my wykonamy dla Ciebie wysokiej klasy tłumaczenie marketingowe.

Zaufały nam już setki instytucji i firm, a ich grono cały czas się powiększa