Tłumaczenia z zakresu języka rumuńskiego wykonywane przez specjalistów

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Ogromna ilość projektów zrealizowanych z sukcesem,
 • W ramach edycji tekstów wykonujemy również ich redakcję, korektę oraz weryfikację.
 • Termin realizacji dopasowany do potrzeb klienta,
 • Nad każdym projektem czuwa zespół specjalistów,
 • Zapewniamy pełną poufność wszelkich dostarczanych danych.

Zakres tłumaczeń:

 • dokumenty urzędowe,
 • wyniki badań laboratoryjnych,
 • dokumentacja techniczna,
 • materiały edukacyjne,
 • certyfikaty,
 • świadectwa charakterystyki energetycznej,
 • faktury i dokumenty firmowe
 • i wiele innych.

Wysoka jakość i specjalizacja

Udostępniamy naszym klientom tylko takie teksty, które charakteryzują się najwyższą jakością: prócz poprawności językowej i merytorycznej są to teksty, które zawsze weryfikują współpracujący z nami doświadczeni native speakerzy. Od wielu lat wdrażamy w naszej firmie strategie kontroli jakości polegające m.in. na konsekwentnym doszkalaniu naszych pracowników oraz na ścisłej specjalizacji tematycznej naszych zespołów tłumaczeniowych, które angażują się w Twoje projekty tłumaczeniowe.

Zaufanie i bezpieczeństwo

Twoje poufne pliki i dokumenty traktujemy z najwyższą ostrożnością, możesz bez wahania przekazać nam ważną dokumentację swojej firmy, gdyż jej bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Gwarantujemy to już od samego początku współpracy. Ważne raporty i zestawienia? Materiały związane z Twoim działem personalnym? Dokumentacja finansowa? Korzystamy z certyfikowanych zabezpieczeń cyfrowych – jesteśmy bardziej niż pewni, że Twoje dane nie zostaną utracone oraz że nie dostaną się w niepowołane ręce.

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Atrakcyjne ceny

Biorąc pod uwagę wysoką jakość oferowanych przez nas tłumaczeń, wykwalifikowany zespół fachowców oraz wieloletnie doświadczenie – ceny naszych usług nie są wysokie, jest wręcz przeciwnie – będą one dla Ciebie miłym zaskoczeniem. Zoptymalizowaliśmy wewnętrzny system zarządzania dokumentami oraz ludźmi, korzystamy z najnowszych narzędzi usprawniających pracę i pozwalających zaoszczędzić czas. To są główne czynniki, które pozwalają nam plasować się na czele firm o atrakcyjnych stawkach.

Fachowa obsługa klienta

Staramy się, aby nasze propozycje były dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Nasze biuro obsługi klienta rozpozna dokładnie, z jakim projektem do nas przychodzisz i skontaktuje Cię z odpowiednim specjalistą. Znamy potrzeby przyszłych oraz dotychczasowych klientów, słuchamy ich opinii oraz liczymy się z ich zdaniem. Przekonaj się sam i wyślij do nas zapytanie bądź skontaktuj się telefonicznie z naszym konsultantem.

Oferujemy zakres usług tłumaczeniowych

Tłumaczenia przysięgłe rumuński

Zajmiemy się poświadczeniem Twoich prywatnych oraz firmowych dokumentów, nieistotne, czy reprezentujesz firmę czy instytucję publiczną taką jak ministerstwo, urząd czy instytut publiczny. Regularnie współpracujemy z ambasadami i konsulatami, uwierzytelniamy dokumenty prawne i akty notarialne, tłumaczymy pełnomocnictwa, wyroki oraz postanowienia sądowe. Nasi tłumacze przysięgli to osoby cieszące się dużym zaufaniem publicznym, posiadające wieloletnie doświadczenie w swoim zawodzie potwierdzone licznymi referencjami.

Tłumaczenia ustne rumuński

W przypadkach, gdy tłumaczenie pisemne jest niewystarczające oraz gdy konieczna jest fizyczna obecność człowieka i jego bezpośredni kontakt z drugą osobą, polecamy naszych mobilnych tłumaczy ustnych posiadających bardzo wysokie kompetencje komunikacyjne. Potrafią w szybkim tempie przetłumaczyć każdą treść z zakresu języka rumuńskiego. Swoje usługi świadczymy w Krakowie, gdzie mieści się siedziba naszej firmy, oraz w każdym innym miejscu, w którym jesteśmy potrzebni.

Tłumaczenia z zakresu języka rumuńskiego dedykowane konkretnym branżom

Tłumaczenia medyczne rumuński

Jeśli związany jesteś z branżą medyczną bądź farmaceutyczną, w naszej ofercie tłumaczeń z zakresu języka rumuńskiego znajdziesz konkurencyjne stawki oraz atrakcyjne terminy realizacji. Produkujesz bądź sprzedajesz leki? Importujesz lub eksportujesz produkty kosmetyczne? Prowadzisz badania kliniczne? Zajmujesz się pracą naukową np. na uczelni medycznej? Oferujemy profesjonalne tłumaczenia poparte wieloletnim doświadczeniem oraz współpracą ze specjalistami najwyższej klasy.

Tłumaczenia finansowe

Jedna z branż cechujących się dużą odpowiedzialnością jaka spada na tłumacza prowadzącego, to branża finansowa. Dokumenty finansowe to jedne z najważniejszych dokumentów w Twojej firmie. Nie ma w nich miejsca na błędy powstałe w przekładzie. Terminologia księgowa i matematyczna oraz zagadnienia związane z bankowością, bilansami, raportami i planami finansowymi wielkich korporacji musi być tłumaczona przez osobę, która posiada gruntowne wykształcenie ekonomiczne, prawne bądź finansowe. Takich specjalistów znajdziesz u nas.

Tłumaczenia prawnicze rumuński

Tłumaczymy dokumenty procesowe, akty notarialne, dokumentację przetargową, wnioski o dofinansowania unijne, umowy oraz wszelkie inne pisma prawnicze zarówno dla kancelarii prawnych jak i dla klientów indywidualnych. W naszym zespole prawnicy zawsze ściśle współpracują z najlepszymi tłumaczami języka rumuńskiego, dzięki czemu w tekstach, które Tobie przekazujemy, nie ma miejsca na jakiekolwiek błędy czy nieścisłości. Tłumaczenia prawnicze to coś, w czym się specjalizujemy.

Tłumaczenia marketingowe

Jeżeli chcesz zdobyć większą ilość odbiorców swoich produktów oraz usług i pozyskać kolejnych wiernych i zadowolonych klientów oraz jeśli zależy Ci na ekspansji na rynki zagraniczne – musisz postawić na fachowy przekład wszelkich materiałów marketingowych Twojej firmy. Jesteśmy w stanie sprostać Twoim wysokim oczekiwaniom w tym zakresie. Tłumaczymy foldery, katalogi, prezentacje multimedialne, strony internetowe oraz materiały z zakresu PR i mediów społecznościowych. Wszystko, co może Ci się przydać zarówno w kraju jak i w innych miejscach na świecie.

Tłumacz języka rumuńskiego

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com