Tłumaczenia pisemne zwykłe oraz specjalistyczne

Tłumaczenia przysięgłe

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe w prawie każdej parze językowej, wykonywane przez fachowców, którzy wpisani są na ministerialną listę tłumaczy przysięgłych. Jeśli zajdzie taka potrzeba, nie tylko wykonają przekład przysięgły, ale również poświadczą tekst, którego tłumaczenie już posiadasz.

Tłumaczenia techniczne

Zapewniamy współpracę tylko z najlepszymi tłumaczami, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie, w której dodatkowo posiadają wykształcenie kierunkowe. Dzięki temu możemy tłumaczyć: patenty, instrukcje obsługi, wszelkiego rodzaju projekty czy dokumentacje techniczne i wiele innych, gwarantując przekłady na najwyższym poziomie.

Tłumaczenia specjalistyczne

W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia specjalistyczne z zakresu prawie wszystkich języków, dotyczące poszczególnych dziedzin: inżynieria i technika, finanse i ekonomia, prawo i sądownictwo, medycyna i farmacja a także publikacje naukowe. Przekłady te zawsze wykonują fachowcy, którzy posiadają znajomość odpowiedniego słownictwa.

Tłumaczenia ustne symultaniczne, szeptane i konsekutywne

Tłumaczenia ustne towarzyszące

Nasi tłumacze towarzyszą podczas międzynarodowych spotkań biznesowych, podróży służbowych i delegacji, szkoleń, targów, prezentacji firm i ich ofert, negocjacji handlowych i innych spotkaniach zarówno biznesowych, urzędowych, jak i prywatnych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość komunikacji między uczestnikami spotkania i ich odpowiednie zrozumienie. Choć siedzibą naszej firmy jest Kraków tłumaczenia wykonujemy na terenie całego kraju jak i poza jego granicami.

Tłumaczenia konferencyjne

Zapewniamy profesjonalną obsługę językową międzynarodowych konferencji odbywających się w Krakowie. Pomagamy Klientom na każdym etapie przygotowań i cały czas czuwamy nad sprawnym przebiegiem konferencji. Oferujemy tłumaczenia na wszystkie języki europejskie i większość pozaeuropejskich. Zapewniamy tłumaczy konsekutywnych i symultanicznych oraz profesjonalny sprzęt konferencyjny.

Audyt językowy pracowników i kandydatów do pracy

W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość wykonania audytu językowego pracowników, oraz potencjalnych kandydatów do pracy. Jest to sposób weryfikacji rzeczywistych umiejętności językowych i poziomu znajomości języka zarówno pod względem gramatycznym jak i branżowego słownictwa. To oferta skierowana zarówno do niezależnych rekruterów, jak i do dużych przedsiębiorstw, którym zależy na utrzymaniu najwyższego poziomu współpracy z klientem zagranicznym. Aby mieć pewność, ze pracownicy Twojej firmy, bądź kandydaci ubiegający się o dane stanowisko doskonale znają dany język, zgłoś się do nas, a my nie tylko sprawdzimy faktyczny poziom znajomości wybranego języka obcego, ale również ustalimy potrzeby szkoleniowe oraz będziemy monitorować ich postępy w nauce. Sposób weryfikacji stopnia znajomości języka obcego jest wybierany przez klienta. Możemy przeprowadzić audyt stacjonarnie w naszym biurze mieszczącym się w Krakowie lub też w sposób zdalny, za pomocą rozmowy telefonicznej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Copywriting – pisanie tekstów do publikacji i sloganów reklamowych

Jako profesjonalna firma, od lat działająca na rynku, ciągle poszerzamy swoją działalność, dbając o to, aby oferowane przez nas usługi ze wszystkich zakresów były na najwyższym poziomie. Dlatego też umieściliśmy w naszej ofercie usługę copywritingu, polegającą na tworzeniu tekstów marketingowych na zamówienie. Przygotujemy dla Ciebie wszystko czego potrzebujesz, m.in. ofertę biznesową, teksty na Twoje strony internetowe, opisy produktów, hasła i slogany reklamowe, artykuły sponsorowane czy eksperckie. Dodatkowo zapewniamy wykonanie zleconych zadań, nie tylko w języku polskim, ale w każdym, w którym sobie tego zażyczysz. Zajmujemy się również rozpowszechnianiem i publikacją materiałów, zapewniając dotarcie do docelowej grupy. W naszym zespole pracują tylko kreatywni profesjonaliści, z odpowiednim wykształceniem. Nie tylko są to filolodzy i humaniści, ale również specjaliści od reklamy i marketingu, co daje Ci pewność, że dokładnie będą wiedzieć jakich użyć słów, by jak najpełniej i najlepiej przekazać daną informację.

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Tłumaczenia Kraków

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com