Tłumaczenia przysięgłe

Dokonujemy także tłumaczeń przysięgłych, które wymagane są przy określonych typach dokumentów (np. dyplomach, pismach urzędowych, umowach). W tym przypadku mogą Państwo również liczyć na pełen nasz profesjonalizm!

Oferujemy tłumaczenie przysięgłe dokumentów na prawie wszystkie języki. Na tych najpopularniejszych zaliczamy tłumaczenia na język angielski oraz niemiecki, francuski, rosyjski, hiszpański i włoski.

W naszym biurze tłumaczeniami zajmują się wyłącznie specjaliści. Dbamy o poprawność językową oraz merytoryczną tłumaczonych tekstów. Wszelkie dokumenty poddawane są dokładnej korekcie. Każdy tekst jest starannie sprawdzany i, w razie jakichkolwiek wątpliwości, konsultowany z fachowcami z danej dziedziny. Nie ma miejsca na żadne pomyłki!

Mamy doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów oraz w przekładzie tekstów specjalistycznych – mogą nam Państwo w pełni zaufać!

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Akty notarialne

Solidnie i w błyskawicznym tempie tłumaczymy akty notarialne. Naszym Klientom oferujemy możliwość dotarcia do wyznaczonego przez nich miejsca w celu przełożenia wszelkiego rodzaju pism oficjalnych, dokumentów i druków urzędowych. Gwarantujemy stuprocentową poprawność tłumaczeń i wysoką jakość świadczonych usług. Mając świadomość, jak ważna jest precyzja w tego rodzaju przekładach i jak duża odpowiedzialność na nas spoczywa, zapewniany o rzetelności i dbałości o szczegóły.