Profesjonalne rozwiązania tłumaczeniowe z zakresu języka hiszpańskiego dla klientów indywidualnych oraz firm

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Wykonujemy precyzyjne tłumaczenia z wielu dziedzin, m.in.: medycyna, prawo, technika,
 • W przypadku dużych zleceń i stałej współpracy – atrakcyjne zniżki,
 • Do każdego projektu indywidualnie wybieramy specjalistów,
 • Zapewniamy bezpieczeństwo przekazywanych danych,
 • Tłumaczymy z uwzględnieniem wymogów prawnych oraz sytuacji gospodarczej.
tłumacz-przysięgły-kraków1 Tłumacz hiszpański

Co tłumaczymy?

 • wyniki badań laboratoryjnych,
 • faktury,
 • informacje prasowe,
 • publikacje naukowe,
 • broszury i foldery reklamowe,
 • aplikacje webowe i mobilne,
 • podręczniki akademickie
 • i wiele innych.
jakosc1 Tłumacz hiszpański

Jakość i specjalizacja

W swoim dorobku posiadamy liczne projekty tłumaczeniowe realizowane zarówno dla dużych jak i dla mniejszych klientów. Do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie wychodząc z założenia, iż to jakość naszych tłumaczeń jest najważniejsza. Fachowcy zatrudnieni w naszym biurze specjalizują się w wielu dziedzinach nauki i wiedzy, co pozwoliło nam stworzyć zespoły specjalistów posiadające duże doświadczenie w danym zakresie tematycznym. Nasi tłumacze języka hiszpańskiego to nie tylko wybitni językoznawcy – to również eksperci z dziedziny technologii, medycyny, prawa oraz wielu innych obszarów.

Gwarantujemy pełną poufność

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż wiele z materiałów, które do nas dostarczasz, to materiały poufne. Realizując zlecenia dla Ciebie bardzo to szanujemy dając Ci pewność, że na żadnym etapie prac informacje o Twojej firmie nie zostaną przekazane osobom trzecim. Twoje raporty, ekspertyzy, wyniki oraz dokumentacja finansowa są z nami całkowicie bezpieczne.

Fachowa obsługa

Postawiliśmy na ludzi. W naszym wieloosobowym zespole liczy się komunikacja. To ona pozwala nam obsługiwać Cię zachowując jak najwyższe standardy. Nasi doradcy, przedstawiciele handlowi, opiekunowie klientów oraz tłumacze, to ludzie cechujący się wysoką kulturą osobistą, posiadający gruntowne wykształcenie oraz duże doświadczenie zawodowe w dziedzinie, którą się zajmują.

baner-angielski Tłumacz hiszpański

Rodzaje oferowanych tłumaczeń

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi przekłady uwierzytelnione („przysięgłe”), specjalistyczne i ekspresowe. Na życzenie Klienta tłumaczenia mogą zostać wykonane przez native speakera języka hiszpańskiego.

Tłumaczenia przysięgłe języka hiszpańskiego

Jeśli potrzebujesz tłumacza przysięgłego języka hiszpańskiego w Krakowie, jeśli niezbędny jest Ci przekład urzędowych pism bądź dokumentów w zakresie języka hiszpańskiego – dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne przekłady dokumentów prawniczych, uwierzytelnienie pism stworzonych przez obcojęzyczne organy, tłumaczenie umów, porozumień, dokumentacji ubezpieczeniowej, sądowej oraz tej związanej z edukacją.

Tłumaczenia ustne języka hiszpańskiego

Jesteśmy również ekspertami w zakresie tłumaczeń ustnych (symultanicznych bądź konsekutywnych), które możemy zaoferować w parze językowej hiszpański-polski oraz polsko-hiszpański. Obsługujemy międzynarodowe konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia oraz wykłady, podczas których precyzja i szybkość reakcji jest niezwykle istotna. Błyskawicznie i w sposób w pełni profesjonalny przekazujemy rozmówcom bądź słuchaczom treści z jednego języka na inny zachowując ich wysoki standard oraz charakterystyczne uwarunkowania regionalne.

Tłumaczenia techniczne

Posiadamy bardzo wiele pomyślnie zrealizowanych technologicznych projektów tłumaczeniowych. W Krakowie, kolebce przynajmniej kilku potężnych rodzajów przemysłu, istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistyczne tłumaczenia języka hiszpańskiego związane z badaniami medycznymi, naukowymi, dokumentacją techniczną z zakresu obsługi i budowy maszyn oraz urządzeń, tłumaczenia techniczne dedykowane dla przemysłu wydobywczego. Wraz z naszymi fachowcami z każdej z tych dziedzin oraz doświadczonymi tłumaczami jesteśmy w stanie zapewnić Tobie teksty na najwyższym poziomie.

Tłumaczenia specjalistyczne

Jedną z naszych głównych usług są wysokospecjalistyczne tłumaczenia pisemne oraz ustne (zwykłe i przysięgłe) z wielu dziedzin tematycznych ze wszystkich języków europejskich w tym z języka hiszpańskiego i na język hiszpański. Nasi fachowcy posiadają wykształcenie zarówno lingwistyczne jak i specjalistyczne wykształcenie we wszystkich dziedzinach, z których przekłady oferujemy. Powoduje to, iż do każdego tekstu podchodzimy w sposób kompleksowy uwzględniając jego walory językowe oraz aspekt merytoryczny.

Cennik tłumaczeń pisemnych język hiszpański

Tłumaczenie zwykłe
Tłumaczenie przysięgłe
Tłumaczenie pilne
Tłumaczenie ekspresowe
z języka hiszpańskiegona język hiszpańskiz języka hiszpańskiegona język hiszpańskiz języka hiszpańskiegona język hiszpańskiz języka hiszpańskiegona język hiszpański
od 32 PLNod 36 PLNod 49 PLNod 54 PLNod 39 PLNod 44 PLNod 58 PLNod 66 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Profesjonalne tłumaczenia - zawsze dokładnie i na czas

zamow1 Tłumacz hiszpański

Zamów przez Internet

bez wychodzenia z domu

Zamów wycenę

zadzwon1 Tłumacz hiszpański

Zadzwoń do nas

888 500 123

w godzinach 8.30-17.00

biuro1 Tłumacz hiszpański

Odwiedź nasze biuro

od poniedziałku do piątku

Sprawdź jak dojechać

W zakresie tłumaczeń obejmujących język hiszpański oferujemy następujące specjalizacje branżowe

Tłumaczenia finansowe

Naszym stałymi klientami są zarówno przedstawiciele bankowości detalicznej jak i komercyjnej. Oferujemy tłumaczenia z języka hiszpańskiego i na język hiszpański transakcji kredytowych i ubezpieczeń, tłumaczenia rozbudowanych sprawozdań finansowych oraz wszelkiej innej dokumentacji finansowej. Nasi specjaliści posiadają gruntowne wykształcenie ekonomiczne pozwalające im precyzyjnie tłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane słownictwo branżowe.

Tłumaczenia marketingowe

Jeśli chciałbyś z ofertą swojej firmy dotrzeć do potencjalnych klientów spoza Krakowa i Małopolski z pewnością musisz zainwestować w tłumaczenia materiałów informacyjno-promocyjnych swojej firmy. Zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz wielojęzycznej strony internetowej, jeśli brakuje Ci tekstów marketingowych niezbędnych w prezentacjach czy na targach branżowych. Dzięki specjalistom z obszaru marketingu, PR oraz reklamy zapewniamy, że zarówno potrzeby Twoje, jak i Twoich klientów, zostaną przez nas dobrze zrozumiane.