Potrzebujesz tłumaczeń z zakresu języka niderlandzkiego? Poszukujesz tłumacza w Krakowie? My mamy najlepszych!

Poufność

Każdy powierzony nam tekst jest traktowany z należytą starannością. Zapewniamy pełną anonimowość, gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz sumienne wykonanie przekładu.

Szeroka oferta

Wykonujemy tłumaczenia zarówno tekstów zwykłych, jak i uwierzytelnionych („przysięgłych”), w tym certyfikaty, dyplomy, świadectwa, dokumenty samochodowe i wiele innych.

Najlepsi tłumacze

Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami, aby mieć pewność, że Państwa materiały zostaną opracowane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Zatrudniamy najlepszych tłumaczy oraz native speakerów,
 • Nad każdym projektem czuwa Opiekun Klienta,
 • Dbamy o każdy szczegół, gwarantując najwyższą jakość,
 • Wszystkie zlecenia wyceniamy indywidualnie,
 • Oszczędzamy czas klienta – wygodne formy płatności oraz ekspresowa realizacja.

Co tłumaczymy?

 • dokumentacja przetargowa,
 • charakterystyka medykamentów,
 • aplikacje webowe i mobilne,
 • strategie przedsiębiorstw,
 • referencje,
 • faktury oraz dokumenty rozliczeniowe,
 • i wiele innych.

Jakość oraz wysoka specjalizacja

W naszej praktyce tłumaczeniowej postawiliśmy na jakość oferowanych przez nas usług. Dotyczy ona zarówno wysokiego poziomu tłumaczeń, jakie zapewniamy swoim klientom, jak również obsługi tegoż klienta oraz funkcjonowania naszego biura. Staramy się być najlepsi we wszystkich aspektach obejmujących nowoczesną, otwartą i kompetentną firmę tłumaczeniową. Swoje usługi świadczymy w Krakowie, Małopolsce, na terenie całego kraju kraju oraz poza jego granicami. Specjalizujemy się w tłumaczeniach z praktycznie wszystkich dziedzin nauki, wiedzy i biznesu.

Atrakcyjne ceny

Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z którejś z naszych licznych usług – wystarczy, że zwrócisz się do naszego konsultanta drogą mailową bądź telefoniczną, a otrzymasz ekspresową wycenę prac uwzględniającą wszystkie Twoje potrzeby i możliwości. Jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne i naprawdę konkurencyjne stawki za oferowane przez nas tłumaczenia. Dlaczego? Gdyż na tyle zoptymalizowaliśmy funkcjonowanie naszego biura, iż w pełni wykorzystujemy zarówno dostępne zasoby personalne jak i nowoczesną technologię.

Bezpieczeństwo i poufność danych

Przekazując nam swoje materiały korporacyjne bądź osobiste chcesz być pewien, że pozostaną one bezpieczne oraz nie trafią w niepowołane ręce. My dajemy Ci taką pewność już od samego początku naszej współpracy – wszelkie poufne dokumenty, którymi zajmujemy się podczas prac tłumaczeniowych, są u nas bezpieczne, gdyż stosujemy certyfikowane zabezpieczenia chroniące zarówno nasze dane jak i dane naszych klientów. Otrzymaliśmy wiele referencji od naszych dotychczasowych klientów, którzy nie mogą się mylić.

Profesjonalna obsługa

Bardzo istotna jest dla nas satysfakcja naszych potencjalnych oraz obecnych klientów. Pragniemy, by kontakt z naszym biurem tłumaczeń był dla Ciebie przyjemnością, by odpowiadał na Twoje potrzeby oraz by był dla Ciebie wsparciem podczas prac tłumaczeniowych nad Twoimi tekstami. Dlatego też dla każdego klienta zostaje przydzielony indywidualny opiekun, do którego może zwrócić się zawsze, kiedy tylko będzie miał taką potrzebę. To rodzi stałe więzi między przedstawicielami Twojej firmy a naszymi specjalistami, które ułatwiają komunikację i wpływają na jakość współpracy.

Oferujemy szeroką gamę tłumaczeń z zakresu języka niderlandzkiego, w tym m.in:

Tłumacz przysięgły niderlandzki Kraków

W sytuacjach, w których nawet najwyższej jakości standardowe tłumaczenia są niewystarczające – proponujemy naszą usługę tłumaczeń przysięgłych. Od lat współpracujemy z najlepszymi, akredytowanymi przez Ministerstwo Sprawiedliwości, tłumaczami przysięgłymi, którzy świadczą swoje profesjonalne usługi we wszystkich sektorach rynku. Tłumaczymy dokumentację dla instytucji publicznych, urzędów, sądów, uczelni oraz szkół wyższych, kadry menadżerskiej, branży finansowej, medycznej oraz w każdej innej, która tego potrzebuje.

Tłumaczenia ustne niderlandzki Kraków

Tłumaczenia pisemne są dla Ciebie niewystarczające? Skorzystaj z naszej oferty tłumaczeń ustnych w Krakowie oraz na terenie całego kraju. Nasi mobilni tłumacze posiadający wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach symultanicznych, konsekutywnych oraz szeptanych są do Twojej dyspozycji na każdej konferencji, w której bierzesz udział Ty lub Twoi pracownicy, na międzynarodowych spotkaniach biznesowych, na wielojęzycznych szkoleniach oraz prezentacjach, na negocjacjach biznesowych oraz formalnych spotkaniach urzędowych.

Tłumaczenia techniczne niderlandzki

Profesjonalni tłumacze to nie tylko wybitni językoznawcy i lingwiści doskonale znający tajemnice języków obcych, w obszarze których się poruszają. To również specjaliści z konkretnych dziedzin technicznych dysponujący głęboką, merytoryczną wiedzą na temat terminologii technicznej, którą się posługują. Wielostronicowa, wielojęzyczna instrukcja obsługi nawet bardzo skomplikowanej maszyny bądź urządzenia? Projekt budowlany? Szczegółowy opis technologiczny Twojego przedsięwzięcia? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Tłumaczenia specjalistyczne

Jako specjaliści w dziedzinie tłumaczeń m.in. z języka polskiego na język niderlandzki oraz z języka niderlandzkiego na język polski, oferujemy również specjalistyczne tłumaczenia z wielu bardzo konkretnych dziedzin. Przodujemy w przekładach medycznych oraz farmaceutycznych, w tłumaczeniach przysięgłych, prawnych i prawniczych, finansowych, marketingowych oraz ustnych. W naszym zespole znajdziesz fachowców ze wszystkich dziedzin, w ramach których tłumaczenia oferujemy. Wypróbuj nas już dziś.

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia z konkretnej branży, zapewniamy atrakcyjną ofertę tłumaczeń z zakresu języka niderlandzkiego zarówno w Krakowie jak i na terenie całego kraju

Oferujemy tłumaczenia z zakresu języka niderlandzkiego – jest to urzędowa nazwa języków belgijskiego, flamandzkiego i holenderskiego, które w pisowni nie różnią się właściwie niczym. Jedyne różnice występują w wymowie, innej w poszczególnych krajach. Zapraszamy do szczegółowego poznania naszej oferty, a w razie pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Tłumaczenia medyczne niderlandzki

Z przedsiębiorstwami z branży medycznej oraz farmaceutycznej współpracujemy od wielu lat. Pozwoliło nam to zrealizować szereg profesjonalnych projektów tłumaczeniowych z zakresu wszystkich specjalizacji medycznych. We współpracy z fachowcami z tej dziedziny z sukcesem tłumaczymy wyniki badań klinicznych bądź laboratoryjnych, instrukcje obsługi sprzętu medycznego, instrukcje i opisy ulotek informacyjnych leków, skład chemiczny wszelkich produktów należących do tej grupy. Zaufało nam wielu lekarzy oraz firm farmaceutycznych i uczelni medycznych.

Tłumaczenia prawnicze

A może zależy Ci na fachowym przekładzie materiałów związanych z prawnymi aspektami funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa? Jeśli tak, koniecznie dowiedz się, co w tej kwestii możemy Tobie zaproponować.Zaufały nam zarówno kancelarie prawne jak i radcowskie, firmy consultingowe, wydziały prawa uczelni wyższych, wydziały finansowe urzędów miast oraz gmin a także osoby prywatne. Tłumaczymy umowy, porozumienia, postanowienia sądowe, dokumentację związaną z ustanawianiem patentów, testamenty oraz wszelką inną dokumentację prawniczą.

Tłumaczenia marketingowe

Planujesz rozwój swojej firmy i myślisz o krajach, w których używa się języka niderlandzkiego? Wraz z naszymi specjalistami do spraw marketingu, reklamy, public relations, Internetu, nowych mediów oraz komunikacji, proponujemy Ci kompleksowe tłumaczenie wszelkich materiałów informacyjnych oraz promocyjnych Twojej firmy. Katalogi i foldery reklamowe, ulotki, artykuły sponsorowane i eksperckie, publikacje w prasie, treści spotów radiowych, treści do kanałów social media i na strony internetowe – wszystko z zachowaniem zasad lokalizacji geograficznej i społecznej.

Tłumaczenia finansowe

Szukasz kompetentnego partnera, który zająłby się tłumaczeniem dowolnego języka obcego w parze z niderlandzkim np. Twojej dokumentacji finansowej? Bardzo dobrze trafiłeś. Nasze biuro tłumaczeń posiada w swoich szeregach specjalistów z zakresu ekonomii i finansów, którzy z chęcią zajmą się przekładem wszelkich dokumentów księgowych oraz rachunkowych, prognoz finansowych, biznesplanów, dokumentacji związanej z zamówieniami publicznymi, korespondencji bankowej oraz innymi.

Tłumacz niderlandzki Kraków

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com