Szukasz tłumacza języka fińskiego w Krakowie? Mamy najlepszych!

Co tłumaczymy?

 • dokumentacja związana ze sprawozdawczością podatkową,
 • biznesplany,
 • publikacje naukowe,
 • opisy operacji medycznych,
 • artykuły sponsorowane,
 • upoważnienia,
 • strony i wizytówki internetowe
 • i wiele innych.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Zatrudniamy tylko doświadczonych tłumaczy i native speakerów,
 • Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne na najwyższym poziomie,
 • Zapewniamy dogodny termin realizacji zlecenia,
 • Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie,
 • Atrakcyjne rabaty i zniżki dla stałych klientów.

Wykonywane przez nas tłumaczenia cechuje niezmiennie wysoka jakość. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi tłumaczami języka fińskiego, dlatego dajemy gwarancję, że będą Państwo zadowoleni z naszych przekładów. W zakresie języka fińskiego oferujemy także tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe), specjalistyczne i ekspresowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, z chęcią odpowiemy również na wszystkie pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości. Nasza wiedza i doświadczenie są z pewnością nieocenione, a świadczą o tym rzesze zadowolonych firm i instytucji.

Wysokie standardy jakości oraz specjalizacja

Dwa hasła są dla nas niezwykle istotne: wysoka jakość oraz specjalizacja naszych tłumaczeń. Dlatego właśnie wdrożyliśmy w całym biurze system kontroli jakości, który na każdym etapie tłumaczenia Twoich materiałów sprawdza, czy prace przebiegają należycie oraz bez żadnych błędów. Specjalizacja polega na tym, iż utworzyliśmy zespoły fachowców, które wybierane są do tłumaczenia dokumentów z konkretnych branż dzięki swojemu doświadczeniu oraz dotychczasowym dokonaniom w danej dziedzinie.

Profesjonalna obsługa

Nasz dział obsługi klienta pozostaje otwarty na wszelkie Twoje potrzeby związane z realizacją tłumaczeń. Stawiamy na kilka ważnych aspektów, które są dziś wyznacznikami obsługi klienta na światowym poziomie. Szybko reagujemy – nie musisz czekać godzinami na naszą odpowiedź; słuchamy, co masz nam do powiedzenia – Twoje uwagi wzbogacają naszą pracę; jesteśmy cierpliwi i wyrozumiali, komunikujemy się w Twoim języku, dotrzymujemy obietnic, jesteśmy kompetentni, utrzymujemy wysoki poziom. Sprawdź nas.

Bezpieczeństwo i zaufanie

Powierzając nam swoje dokumenty firmowe bądź prywatne, możesz mieć pewność, iż wszelkie informacje z nich wynikające potraktujemy w sposób poufny. Ważne treści finansowe, kadrowe, techniczne czy też prawne pozostaną u nas bezpieczne oraz nigdy nie dostaną się w niepowołane ręce. Stosujemy najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń naszych danych oraz danych naszych klientów, które zostają nam przekazane na czas prac tłumaczeniowych. Zaufało nam już w tej kwestii bardzo wiele przedsiębiorstw oraz osób fizycznych.

Atrakcyjne ceny

Czy dobre tłumaczenie musi być drogie? Czy za świetnie przełożonym tekstem z języka fińskiego na język polski bądź z języka polskiego na język fiński musi iść jednocześnie faktura wystawiona na bardzo wysoką kwotę? Otóż nie. W naszym biurze tłumaczeń, dzięki zoptymalizowaniu pracy zarówno ludzi jak i urządzeń, dzięki jak najlepszemu wykorzystywaniu posiadanych zasobów oraz nowoczesnego sprzętu – mogliśmy pozwolić sobie na zachowanie cen tłumaczeń na bardzo atrakcyjnym poziomie. Sprawdź sam i wyślij do nas zapytanie.

Dedykowane tłumaczenia z zakresu języka fińskiego dla firm, przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych

Tłumaczenia przysięgłe fiński

W naszym gronie znajduje się wielu tłumaczy przysięgłych posiadających wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń zarówno dla przedsiębiorców prywatnych, jak i dla instytucji publicznych, organizacji pozarządowych czy też osób fizycznych. Uwierzytelniamy międzynarodową dokumentację sądową, urzędową, materiały związane z wykształceniem i edukacją, dokumenty finansowe oraz prawnicze. Potwierdzamy zgodność ze stanem faktycznym pism wydanych np. w języku fińskim oraz innych językach skandynawskich.

Tłumaczenia techniczne fiński

Współpracując z licznymi ekspertami z wielu dziedzin technicznych wyrobiliśmy sobie w Krakowie, Małopolsce, reszcie kraju oraz poza jego granicami, opinię partnera godnego zaufania. Nad Twoimi tekstami z zakresu instrukcji użytkowania skomplikowanych maszyn oraz urządzeń, dokumentacji technicznej projektów budowlanych, transportowych bądź energetycznych czuwa cały sztab fachowców, którzy, oprócz wykształcenia lingwistycznego, posiadają również kompetencje z zakresu inżynierii, dzięki czemu Twoje teksty są zawsze merytorycznie i językowo zgodne z oryginałem.

Tłumaczenia specjalistyczne

Nie ma takiej dziedziny nauki, w której tłumaczeń byśmy nie oferowali. Zajmujemy się przekładami zarówno literatury pięknej, materiałów dydaktycznych, książek i artykułów, jak i tłumaczeniami wysoko wyspecjalizowanymi wymagającymi niezwykle precyzyjnego słownictwa z zakresu technologii, medycyny, farmacji, przemysłu, produkcji, transportu, prawa, finansów i bankowości oraz wielu innych. Powierzając nam swoje materiały masz pewność, iż ich tłumaczeniem zajmą się osoby, które posiadają gruntowną wiedzę o Twojej branży.

Tłumaczenia ustne fiński

W przypadkach, gdy tłumaczenia pisemne nie są wystarczające, proponujemy skorzystanie z naszej bogatej oferty tłumaczeń ustnych, również z języka polskiego na fiński jak i odwrotnie – z języka fińskiego na polski. Organizujesz w Krakowie międzynarodową konferencję i spodziewasz się gości z Finlandii? Planujesz szkolenie swoich pracowników z zagranicznych oddziałów Twojej firmy? A może potrzebujesz wsparcia podczas spotkań biznesowych, narad, wizyt dyplomatycznych? Tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne oraz szeptane to nasza specjalność.

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Oferujemy m.in. następujące specjalizacje branżowych tłumaczeń materiałów z zakresu języka fińskiego

Tłumaczenia medyczne fiński

Podczas tłumaczeń z zakresu medycyny oraz farmacji zawsze konsultujemy zagadnienia wysoko specjalistyczne z najlepszymi lekarzami, naukowcami oraz doktorami i profesorami z danego obszaru. Zajmujemy się tłumaczeniem wyników badań klinicznych i laboratoryjnych, ulotek informacyjnych, dokumentów mówiących o składzie chemicznym leków oraz kosmetyków, artykułów do prasy branżowej, wykładów naukowych z dziedziny medycyny oraz farmacji, książek popularnonaukowych. W naszym biurze tłumacz jest jednocześnie fachowcem do spraw terminologii medycznej.

Tłumaczenia prawnicze fiński

Obok dokumentacji finansowej, dokumentacja prawnicza jest najprawdopodobniej jedną z ważniejszych dokumentacji w Twojej firmie. Musisz mieć pewność, że zarówno kwestie związane z pieniędzmi jak i ze stroną prawną Twoich przedsięwzięć oddajesz w dobre ręce. Nasze doświadczenie obejmujewiele lat tłumaczeń dla kancelarii prawniczych, prawników, radców prawnych, sądów, urzędów oraz osób prywatnych. Wyroki, postanowienia sądu, pozwy, dokumentacje przetargowe, umowy handlowe oraz wszelkie inne dokumenty prawnicze to nasza domena.

Tłumaczenia finansowe

Korporacje finansowe, banki, firmy consultingowe, wydziały ekonomiczne i finansowe uniwersytetów oraz wyższych uczelni prywatnych z powodzeniem od lat korzystają z naszych usług w zakresie przekładów finansowych. Również osoby prywatne znajdą u nas odpowiedź na swoje potrzeby związane z tym rodzajem tłumaczeń. Zestawienia finansowe, bilanse, dokumentacja księgowa, biznesplany i prognozy finansowe – wszystkie te rodzaje tłumaczeń posiadamy w swoim portfolio zrealizowanych projektów tłumaczeniowych.

Tłumaczenia marketingowe

Jeśli masz w planach ekspansję usług swojej firmy na rynki skandynawskie, to bez wątpienia niezbędne będzie przetłumaczenie Twoich materiałów informacyjno-promocyjnych na język fiński. Z języka polskiego na język fiński oraz z języka fińskiego na język polski tłumaczymy zawartość Twoich stron internetowych, katalogi ofertowe, foldery reklamowe, ulotki, materiały targowe i konferencyjne, treści przeznaczone do kanałów social media, materiały prasowe oraz public relations – wszystko z uwzględnieniem uwarunkowań rynku docelowego.

Tłumacz fiński - Kraków

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com