Szukasz tłumaczy języka tureckiego w Krakowie? Mamy najlepszych!

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Stosujemy certyfikowane i uznane systemy zarządzania jakością,
 • Kompleksowa obsługa firm mniejszych oraz bardzo dużych korporacji,
 • Indywidualny opiekun klienta czuwający nad poprawną realizacją projektu,
 • Liczne specjalizacje w tym m.in. medycyna i farmacja, technologia, biznes i finanse oraz marketing,
 • Terminy realizacji dostosowane do potrzeb klienta.
tłumacz-przysięgły-kraków1 Tłumacz turecki Kraków

Zakres tłumaczeń:

 • raporty roczne,
 • biznesplany,
 • dyplomy i certyfikaty,
 • portale internetowe,
 • raporty i analizy,
 • instrukcje obsługi,
 • umowy z pracownikami,
 • instrukcje obsługi,
 • artykuły i publikacje naukowe,
 • katalogi turystyczne
 • i wiele innych.
jakosc1 Tłumacz turecki Kraków

Jakość i specjalizacja

Postawiliśmy na zespół doświadczonych, wykwalifikowanych i ambitnych tłumaczy, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów nawiązaliśmy ponadto współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin nauki i techniki, którzy dbają o pełną poprawność merytoryczną wykonywanych przez nas przekładów. Choć nasza siedziba znajduje się w Krakowie, to – ze względu na możliwość zlecania tłumaczeń przez Internet – do skorzystania z naszej oferty zachęcamy wszystkich zainteresowanych profesjonalną pomocą tłumaczeniową w obrębie języka tureckiego.

Gwarantujemy pełną poufność

Każdemu naszemu Klientowi proponujemy korzystne i skuteczne rozwiązania zawsze starannie dobrane do jego bieżących potrzeb. Podczas wykonywania przekładów w obrębie języka tureckiego wykorzystujemy zaawansowane narzędzia i sprawdzone oprogramowanie. Dzięki temu wszystkim Zleceniodawcom możemy zagwarantować stuprocentowe bezpieczeństwo. Co więcej, naszych pracowników obowiązuje klauzula bezwzględnej poufności w zakresie danych wrażliwych udostępnianych przy okazji procesu tłumaczenia. Zaufanie szerokiego grona Partnerów jest dla nas priorytetem.

Konkurencyjne ceny

Wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach i wysoka jakość świadczonych usług to nasze wyjątkowe atuty, dzięki którym zyskaliśmy zaufanie szerokiego grona zadowolonych Klientów. Jesteśmy doceniani za przejrzysty model współpracy oparty na partnerskich relacjach. Nasi pracownicy dbają o sprawny, szybki i bezproblemowy kontakt ze Zleceniodawcami. Proponujemy konkurencyjne ceny, oferujemy liczne rabaty i zapewniamy preferencyjny system rozliczenia. To wszystko sprawia, że nasze biuro tłumaczeń posiada pozytywną opinię oraz rekomendacje od stałych i nowych klientów.

W obrębie języka tureckiego oferujemy tłumaczenia w zakresie, m.in.:

Tłumaczenia przysięgłe język turecki

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentów, druków, pism, zaświadczeń, aktów, dyplomów i świadectw. Pracujący w naszym biurze profesjonalnie przygotowani tłumacze języka tureckiego są gwarantem, że tego rodzaju zlecenia wykonane zostaną w pełni poprawnie. W naszej ofercie uwzględniliśmy również opcję tłumaczeń uwierzytelnionych, spełniających odgórnie ustalone standardy. Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty, które w ramach prowadzonej przez siebie działalności wymieniają korespondencję i oficjalną dokumentację z tureckojęzycznymi partnerami.

Tłumaczenia ustne tureckiego

Mimo tego, że nasze biuro ma siedzibę w Krakowie, to usługi tłumaczeń ustnych w obrębie języka tureckiego świadczymy nie tylko w tym mieście. Dostosowanie efektywnych i przede wszystkim adekwatnych do potrzeb Klienta działań jest bowiem jednym z naszych priorytetowych celów. Mając to na uwadze zapewniamy obsługę tłumaczeniową wszelkiego rodzaju oficjalnych spotkań politycznych, roboczych wizyt biznesowych i szkoleń zewnętrznych. Oferujemy ponadto symultaniczne lub konsekutywne przekłady ustne wystąpień w trakcie międzynarodowych konferencji, sympozjów i sesji – zarówno naukowych, jak i branżowych.

Tłumaczenia techniczne

W naszym biurze tłumaczeń zajmujemy się przekładami technicznymi w obrębie języka tureckiego. Od wielu lat pracują dla nas najlepsi specjaliści kompetentni w poszczególnych branżach i dziedzinach nauk ścisłych. Dzięki temu możemy przyjmować zlecenia bez większych ograniczeń ani pod względem formy, ani pod względem treści. Dbamy o właściwe przełożenie danych zawartych zarówno w zestawieniach liczbowych, jak również w wykresach graficznych. Przywiązujemy wagę do tureckich jednostek i znaków specjalnych. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w naszym biurze.

Tłumaczenia specjalistyczne

Możemy z całym przekonaniem powiedzieć, że nie ma takiej specjalizacji, w obrębie której nie bylibyśmy w stanie zaoferować profesjonalnych i w pełni poprawnych merytorycznie tłumaczeń. Przekładamy dokumenty tureckojęzyczne na dowolny język i odwrotnie – materiały sporządzone w jakimkolwiek języku na język turecki. Dysponujemy zespołem wysoko wykwalifikowanych ekspertów w zakresie różnorakich dziedzin tematycznych – od nauk humanistycznych, przez przyrodnicze, po techniczne. Nasi stali Klienci cenią sobie proponowane przez nas rozwiązania ściśle dopasowane do zlecenia.

Profesjonalne tłumaczenia - zawsze dokładnie i na czas

zamow1 Tłumacz turecki Kraków

Zamów przez Internet

bez wychodzenia z domu

Zamów wycenę

zadzwon1 Tłumacz turecki Kraków

Zadzwoń do nas

888 500 123

w godzinach 8.30-17.00

biuro1 Tłumacz turecki Kraków

Odwiedź nasze biuro

od poniedziałku do piątku

Sprawdź jak dojechać

Bogata oferta tłumaczeń specjalistycznych w zakresie języka tureckiego

Naszą kadrę tworzy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych tłumaczy tekstów specjalistycznych (między innymi medycyna, chemia, budownictwo) oraz świetnie wyszkolonych koordynatorów, dbających o to, by Państwa przekład był zawsze na czas.

Tłumaczenia medyczne

W ramach usług tłumaczeniowych w obrębie języka tureckiego uwzględniliśmy również przekłady medyczne. Mamy świadomość, że wykonanie tego rodzaju tłumaczeń wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, dlatego też za każdym razem ich wykonanie zlecamy najwyższej klasy specjalistom. Zatrudnieni w naszym biurze eksperci z poszczególnych dziedzin medycyny są naszą wizytówką. Dzięki nim przyjmujemy nawet najbardziej skomplikowane przekłady dotyczące m.in. chirurgii, kardiologii, onkologii, reumatologii, weterynarii i farmacji. Polecamy się wszystkim zainteresowanym firmom i podmiotom publicznym oraz osobom prywatnym.

Tłumaczenia finansowe

Nasze biuro tłumaczeń może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu tłumaczeń finansowych. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, omawianą usługę rozszerzyliśmy na język turecki. Zapewniamy profesjonalną obsługę tłumaczeniową w obrębie wszelkiego rodzaju dokumentacji księgowo-rozliczeniowej, w tym raportów, badań rynku i analiz makroekonomicznych. Przywiązujemy wagę do najdrobniejszych nawet detali, starając się rzetelnie wywiązać ze zobowiązań. Służymy fachową pomocą w kontaktach biznesowych z tureckojęzycznymi partnerami, dbając na każdym kroku o interes Klienta.

Tłumaczenia prawnicze

W naszym zespole pracują wykwalifikowani tłumacze, absolwenci wydziałów prawa renomowanych uczelni oraz znawcy uwarunkowań tureckiego systemu prawnego. Dzięki temu nasi Klienci zyskują gwarancję najwyższej jakości i niekwestionowanej poprawności oferowanych przez nas przekładów tekstów prawnych i prawniczych. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy osoby prywatne, urzędy i inne podmioty instytucjonalne, a także kancelarie adwokackie, radcowskie i notarialne. W każdym przypadku zapewniamy o bezpieczeństwie i pełnej poufności w zakresie powierzonych nam danych.

Tłumaczenia marketingowe

Niezależnie od tego, w jakim miejscu prowadzisz swoją działalność, nasi najlepsi tłumacze i specjaliści od public relations zapewnią stuprocentowo skuteczną obsługę tłumaczeniową w obrębie wszelkiego rodzaju projektów marketingowych. Wykonujemy przekłady wszelkich materiałów związanych z importem produktów i usług z Turcji. Służymy profesjonalną pomocą w tłumaczeniach treści reklamowych skierowanych do grupy docelowej tureckojęzycznych odbiorców. Możemy zapewnić, że świadczone przez nas usługi wzmocnią pozycję Twojej firmy na rynku. Już dziś sprawdź szczegóły naszej oferty.