Tłumacz turecki - Kraków

Szukasz tłumaczy języka tureckiego w Krakowie? Mamy najlepszych!

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Stosujemy certyfikowane i uznane systemy zarządzania jakością,
 • Kompleksowa obsługa firm mniejszych oraz bardzo dużych korporacji,
 • Indywidualny opiekun klienta czuwający nad poprawną realizacją projektu,
 • Liczne specjalizacje w tym m.in. medycyna i farmacja, technologia, biznes i finanse oraz marketing,
 • Terminy realizacji dostosowane do potrzeb klienta.

Zakres tłumaczeń:

 • raporty roczne,
 • biznesplany,
 • dyplomy i certyfikaty,
 • portale internetowe,
 • raporty i analizy,
 • instrukcje obsługi,
 • umowy z pracownikami,
 • instrukcje obsługi,
 • artykuły i publikacje naukowe,
 • katalogi turystyczne
 • i wiele innych.

Jakość i specjalizacja

Postawiliśmy na zespół doświadczonych, wykwalifikowanych i ambitnych tłumaczy, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów nawiązaliśmy ponadto współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin nauki i techniki, którzy dbają o pełną poprawność merytoryczną wykonywanych przez nas przekładów. Choć nasza siedziba znajduje się w Krakowie, to – ze względu na możliwość zlecania tłumaczeń przez Internet – do skorzystania z naszej oferty zachęcamy wszystkich zainteresowanych profesjonalną pomocą tłumaczeniową w obrębie języka tureckiego.

Gwarantujemy pełną poufność

Każdemu naszemu Klientowi proponujemy korzystne i skuteczne rozwiązania zawsze starannie dobrane do jego bieżących potrzeb. Podczas wykonywania przekładów w obrębie języka tureckiego wykorzystujemy zaawansowane narzędzia i sprawdzone oprogramowanie. Dzięki temu wszystkim Zleceniodawcom możemy zagwarantować stuprocentowe bezpieczeństwo. Co więcej, naszych pracowników obowiązuje klauzula bezwzględnej poufności w zakresie danych wrażliwych udostępnianych przy okazji procesu tłumaczenia. Zaufanie szerokiego grona Partnerów jest dla nas priorytetem.

Konkurencyjne ceny

Wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach i wysoka jakość świadczonych usług to nasze wyjątkowe atuty, dzięki którym zyskaliśmy zaufanie szerokiego grona zadowolonych Klientów. Jesteśmy doceniani za przejrzysty model współpracy oparty na partnerskich relacjach. Nasi pracownicy dbają o sprawny, szybki i bezproblemowy kontakt ze Zleceniodawcami. Proponujemy konkurencyjne ceny, oferujemy liczne rabaty i zapewniamy preferencyjny system rozliczenia. To wszystko sprawia, że nasze biuro tłumaczeń posiada pozytywną opinię oraz rekomendacje od stałych i nowych klientów.

W obrębie języka tureckiego oferujemy tłumaczenia w zakresie, m.in.:

Tłumaczenia przysięgłe język turecki

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentów, druków, pism, zaświadczeń, aktów, dyplomów i świadectw. Pracujący w naszym biurze profesjonalnie przygotowani tłumacze języka tureckiego są gwarantem, że tego rodzaju zlecenia wykonane zostaną w pełni poprawnie. W naszej ofercie uwzględniliśmy również opcję tłumaczeń uwierzytelnionych, spełniających odgórnie ustalone standardy. Zapraszamy do współpracy wszystkie podmioty, które w ramach prowadzonej przez siebie działalności wymieniają korespondencję i oficjalną dokumentację z tureckojęzycznymi partnerami.

Tłumaczenia ustne tureckiego

Mimo tego, że nasze biuro ma siedzibę w Krakowie, to usługi tłumaczeń ustnych w obrębie języka tureckiego świadczymy nie tylko w tym mieście. Dostosowanie efektywnych i przede wszystkim adekwatnych do potrzeb Klienta działań jest bowiem jednym z naszych priorytetowych celów. Mając to na uwadze zapewniamy obsługę tłumaczeniową wszelkiego rodzaju oficjalnych spotkań politycznych, roboczych wizyt biznesowych i szkoleń zewnętrznych. Oferujemy ponadto symultaniczne lub konsekutywne przekłady ustne wystąpień w trakcie międzynarodowych konferencji, sympozjów i sesji – zarówno naukowych, jak i branżowych.

Tłumaczenia techniczne turecki

W naszym biurze tłumaczeń zajmujemy się przekładami technicznymi w obrębie języka tureckiego. Od wielu lat pracują dla nas najlepsi specjaliści kompetentni w poszczególnych branżach i dziedzinach nauk ścisłych. Dzięki temu możemy przyjmować zlecenia bez większych ograniczeń ani pod względem formy, ani pod względem treści. Dbamy o właściwe przełożenie danych zawartych zarówno w zestawieniach liczbowych, jak również w wykresach graficznych. Przywiązujemy wagę do tureckich jednostek i znaków specjalnych. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w naszym biurze.

Tłumaczenia specjalistyczne turecki

Możemy z całym przekonaniem powiedzieć, że nie ma takiej specjalizacji, w obrębie której nie bylibyśmy w stanie zaoferować profesjonalnych i w pełni poprawnych merytorycznie tłumaczeń. Przekładamy dokumenty tureckojęzyczne na dowolny język i odwrotnie – materiały sporządzone w jakimkolwiek języku na język turecki. Dysponujemy zespołem wysoko wykwalifikowanych ekspertów w zakresie różnorakich dziedzin tematycznych – od nauk humanistycznych, przez przyrodnicze, po techniczne. Nasi stali Klienci cenią sobie proponowane przez nas rozwiązania ściśle dopasowane do zlecenia.

Bogata oferta tłumaczeń specjalistycznych w zakresie języka tureckiego

Naszą kadrę tworzy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych tłumaczy tekstów specjalistycznych (między innymi medycyna, chemia, budownictwo) oraz świetnie wyszkolonych koordynatorów, dbających o to, by Państwa przekład był zawsze na czas.

Tłumaczenia medyczne turecki

W ramach usług tłumaczeniowych w obrębie języka tureckiego uwzględniliśmy również przekłady medyczne. Mamy świadomość, że wykonanie tego rodzaju tłumaczeń wiąże się z ogromną odpowiedzialnością, dlatego też za każdym razem ich wykonanie zlecamy najwyższej klasy specjalistom. Zatrudnieni w naszym biurze eksperci z poszczególnych dziedzin medycyny są naszą wizytówką. Dzięki nim przyjmujemy nawet najbardziej skomplikowane przekłady dotyczące m.in. chirurgii, kardiologii, onkologii, reumatologii, weterynarii i farmacji. Polecamy się wszystkim zainteresowanym firmom i podmiotom publicznym oraz osobom prywatnym.

Tłumaczenia finansowe turecki

Nasze biuro tłumaczeń może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu tłumaczeń finansowych. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, omawianą usługę rozszerzyliśmy na język turecki. Zapewniamy profesjonalną obsługę tłumaczeniową w obrębie wszelkiego rodzaju dokumentacji księgowo-rozliczeniowej, w tym raportów, badań rynku i analiz makroekonomicznych. Przywiązujemy wagę do najdrobniejszych nawet detali, starając się rzetelnie wywiązać ze zobowiązań. Służymy fachową pomocą w kontaktach biznesowych z tureckojęzycznymi partnerami, dbając na każdym kroku o interes Klienta.

Tłumaczenia prawnicze turecki

W naszym zespole pracują wykwalifikowani tłumacze, absolwenci wydziałów prawa renomowanych uczelni oraz znawcy uwarunkowań tureckiego systemu prawnego. Dzięki temu nasi Klienci zyskują gwarancję najwyższej jakości i niekwestionowanej poprawności oferowanych przez nas przekładów tekstów prawnych i prawniczych. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy osoby prywatne, urzędy i inne podmioty instytucjonalne, a także kancelarie adwokackie, radcowskie i notarialne. W każdym przypadku zapewniamy o bezpieczeństwie i pełnej poufności w zakresie powierzonych nam danych.

Tłumaczenia marketingowe turecki

Niezależnie od tego, w jakim miejscu prowadzisz swoją działalność, nasi najlepsi tłumacze i specjaliści od public relations zapewnią stuprocentowo skuteczną obsługę tłumaczeniową w obrębie wszelkiego rodzaju projektów marketingowych. Wykonujemy przekłady wszelkich materiałów związanych z importem produktów i usług z Turcji. Służymy profesjonalną pomocą w tłumaczeniach treści reklamowych skierowanych do grupy docelowej tureckojęzycznych odbiorców. Możemy zapewnić, że świadczone przez nas usługi wzmocnią pozycję Twojej firmy na rynku. Już dziś sprawdź szczegóły naszej oferty.

Tłumaczenia turecki Kraków

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com