Tłumacz języka węgierskiego w Krakowie

Potrzebujesz tłumaczenia z zakresu języka węgierskiego? Poszukujesz tłumacza w Krakowie? My mamy najlepszych!

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione ( przysięgłe) tekstów z języka polskiego na węgierski i z węgierskiego na polski. Zajmujemy się przekładami każdego rodzaju tekstów – od najprostszych po specjalistyczne, w tym z zakresu medycyny, techniki, chemii, fizyki itp. Dokonujemy tłumaczeń zwykłych i uwierzytelnionych, zwanych również przysięgłymi.

W zależności od Państwa oczekiwań i wymagań każdy tekst może zostać dodatkowo zweryfikowany przez niezależnego eksperta w danej dziedzinie. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług za relatywnie niską cenę. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą.

Dedykowane rozwiązania tłumaczeniowe z zakresu języka węgierskiego dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji

Jakość i specjalizacja

Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń na języki europejskie oraz światowe pozwoliło nam wypracować wysokie standardy zarówno w obsłudze klienta jak i w jakości oferowanych przez nas tłumaczeń specjalistycznych, technicznych, przysięgłych czy też ustnych. Nasi wykwalifikowani pracownicy oraz współpracownicy wyspecjalizowali się w konkretnych dziedzinach, z których tłumaczenia oferują podczas realizacji indywidualnych projektów tłumaczeniowych. Solidne podstawy merytoryczne idą u nas zawsze w parze z profesjonalnym podejściem.

Gwarantujemy pełną poufność

Bardzo często rozmawiamy z naszymi klientami o ważności dokumentów, które nam przekazują, gdyż chcemy, by mieli pewność, iż uszanujemy i zachowamy ich prywatność. Twoje dokumenty korporacyjne bądź osobiste pozostaną u nas bezpieczne i nigdy nie wpadną w niepowołane ręce, gdyż w naszej pracy kierujemy się zasadą poufności. Stosujemy certyfikowane zabezpieczenia w codziennym funkcjonowaniu naszego biura tłumaczeń, korzystamy z legalnego oprogramowania oraz wysokiej klasy sprzętów komputerowych i biurowych. Dokumenty finansowe, personalne, umowy, harmonogramy czy dokumentacja prawnicza – gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich danych.

Konkurencyjne ceny

Ustalając politykę cenową w naszej firmie braliśmy pod uwagę kilka istotnych czynników. Dokładnie analizowaliśmy stawki oferowane przez konkurencję, badaliśmy indywidualne oczekiwania oraz możliwości naszych klientów oraz osób potencjalnie zainteresowanych naszymi usługami, sprawdziliśmy, które aspekty funkcjonowania naszej firmy wymagają reorganizacji oraz optymalizacji, by w rezultacie uzyskać model biznesowy, który jest w stanie zaproponować Państwu atrakcyjne, konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości tłumaczeń, które realizujemy. Takie połączenie jest naprawdę rzadkie, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Fachowa obsługa

W naszym gronie nie znajdziesz amatorów, na zdaniu których nie będziesz mógł polegać. Na bieżąco weryfikujemy kompetencje naszych pracowników oraz współpracowników, byś zawsze miał pewność, że otrzymujesz tłumaczenie węgierskiego o najwyższej jakości. Począwszy od specjalistów z zakresu obsługi klienta, poprzez project managerów, specjalistów do spraw językowych (ustnych oraz pisemnych), a na tłumaczach przysięgłych, native speakerach i specjalistach merytorycznych z poszczególnych dziedzin kończąc. Możesz sprawdzić nas na każdym etapie naszych działań.

Tłumaczenia z języka węgierskiego oraz na język węgierski oferujemy m.in. w następujących zakresach

Tłumaczenia przysięgłe węgierski

Co zrobić, gdy standardowe tłumaczenia nie wystarczają? W jaki sposób najlepiej potwierdzić wiarygodność dokumentów sporządzonych przez instytucje publiczne bądź prywatne w obcym języku poza granicami Twojego kraju? Jak mieć pewność, że postanowienia organów sądowniczych są w pełni zgodne z przepisami obowiązującymi na danym terenie? Wystarczy zgłosić się do nas i skorzystać z naszych profesjonalnych usług w zakresie tłumaczeń przysięgłych. Twoje aktualne potrzeby skonfrontujemy z wiedzą naszych fachowców, byś otrzymał idealne i w pełni poprawne teksty.

Tłumaczenia ustne węgierski

Mniej popularnym typem tłumaczeń od tłumaczeń pisemnych, są tłumaczenia ustne, które jednak znajdują bardzo wiele zastosowań we współczesnym biznesie. Nasze biuro tłumaczeń wychodzi naprzeciw klientom, którzy organizują międzynarodowe konferencje bądź wykłady, w których udział biorą uczestnicy z różnych krajów posługujący się różnymi językami. Świadczymy również usługi w zakresie obsługi międzynarodowych szkoleń, negocjacji oraz spotkań biznesowych. Nasi tłumacze ustni to specjaliści posiadający duże doświadczenie w tłumaczeniach konsekutywnych, symultanicznych oraz szeptanych. Przekonaj się o tym.

Tłumaczenia techniczne węgierski

Prócz tłumaczeń humanistycznych oraz specjalistycznych oferujemy tłumaczenia techniczne na bardzo wysokim poziomie. Zatrudniamy wielu wybitnych językoznawców, którzy posiadają jednocześnie odpowiednie przygotowanie techniczne pozwalające sprostać nawet największym wyzwaniom translatorskim w tym zakresie. Zajmujemy się przekładami wysoko wyspecjalizowanej dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń, instrukcji obsługi, dzienników budowy, projektów architektonicznych oraz wielu innych dokumentów, które potrzebne są w Twojej pracy zawodowej.

Tłumaczenia specjalistyczne

Oprócz tłumaczeń technicznych z wielu dziedzin gospodarki i przemysłu, proponujemy Państwu tłumaczenia specjalistyczne (również w języku węgierskim) z wielu zakresów w tym m.in. tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne, tłumaczenia prawne i prawnicze, tłumaczenia ekonomiczne i finansowe, tłumaczenia naukowe i edukacyjne, tłumaczenia literatury pięknej oraz wielu innych. Współpracujemy na stałe z fachowcami ze wszystkich tych dziedzin (włączając w to native speakerów), których zadaniem jest w pełni profesjonalne przełożenie materiałów, które nam przekazujesz, na dowolny język europejski bądź światowy. Sprawdź naszą ofertę.

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

W zakresie tłumaczeń obejmujących język węgierski proponujemy m.in. następujące specjalizacje branżowe:

Tłumaczenia medyczne węgierski

Jedną z naszych specjalizacji są tłumaczenia medyczne oraz farmaceutyczne, w których realizacji posiadamy wieloletnie doświadczenie. Z naszych usług korzystają laboratoria medyczne, instytuty naukowe, wydziały medyczne szkół wyższych, szpitale oraz gabinety lekarskie, firmy farmaceutyczne oraz producenci kosmetyków. Tłumaczymy wyniki badań laboratoryjnych oraz klinicznych, zajmujemy się przekładami składu chemicznego leków oraz ulotek informacyjnych leków, naukowych publikacji medycznych, artykułów oraz wykładów i wystąpień konferencyjnych.

Tłumaczenia dokumentów finansowych

W zakresie tłumaczeń o określonych specjalizacjach proponujemy również tłumaczenia ekonomiczne oraz finansowe zarówno dla przedsiębiorców prywatnych, jak i instytucji publicznych, szkół i uczelni oraz osób indywidualnych. Nasi eksperci z dziedziny finansów i ekonomii fachowo przetłumaczą dokumenty rozliczeniowe Twojej firmy, biznesplany, raporty finansowe, dokumentację personalną oraz księgowo-rachunkową. Otrzymujemy wiele informacji zwrotnych mówiących o tym, iż efekty naszej pracy są niezwykle satysfakcjonujące dla naszych stałych oraz nowych klientów. Bądź jednym z nich.

Tłumaczenia z zakresu prawa

Jeśli chodzi o połączenie tłumaczeń z zakresu prawa i języka węgierskiego, możemy poszczycić się ciekawą i profesjonalną ofertą. Od lat naszymi klientami są kancelarie prawne, radcowskie oraz firmy konsultingowe, prawnicy indywidualni, przedstawiciele sądownictwa oraz prawniczych wydziałów szkół wyższych. Zajmujemy się przekładami wszelkiego rodzaju umów, dokumentacji ubezpieczeniowej, wyroków oraz postanowień sądów, pozwów, niezbędnej dokumentacji przetargowej oraz wielu innych w zależności od Twoich aktualnych potrzeb. Zapytaj o szczegóły naszych konsultantów.

Tłumaczenia marketingowe

Wierzymy w to, że, prócz wysokiej jakości usług oraz produktów, jakie oferuje Twoja firma, rzeczą niezbędną jest dla niej dobry marketing. Dlatego właśnie w naszym zespole znajdziesz specjalistów do spraw reklamy, public relations, wizerunku, mediów tradycyjnych oraz społecznościowych oraz komunikacji i relacji z klientem. Z chęcią zajmiemy się przetłumaczeniem Twoich materiałów promocyjnych oraz informacyjnych. Katalogi, foldery oraz broszury reklamowe? Treści przeznaczone do mediów społecznościowych? Wielojęzyczne strony internetowe z uwzględnieniem języka węgierskiego? Wszystko to znajdziesz wśród naszych usług tłumaczeniowych.

Tłumacz węgierski Kraków

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com