Oferujemy tłumaczenia z języka portugalskiego na język polski pisemne oraz ustne

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Międzynarodowe standardy obsługi klienta – szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie,
 • Atrakcyjne terminy realizacji zleceń – tłumaczenia ekspresowe,
 • Współpraca z najlepszymi tłumaczami w kraju,
 • Tłumaczenia z różnych obszarów tematycznych, wykonywane przez specjalistów.
 • Wstępna, niezobowiązująca wycena.
tłumacz-przysięgły-kraków1 Tłumacz portugalski Kraków

Zakres tłumaczeń:

 • dokumenty patentowe,
 • instrukcje użytkowania maszyn,
 • zgody na budowę,
 • książki dla dzieci i młodzieży,
 • gry komputerowe,
 • faktury,
 • umowy handlowe,
 • i wiele innych.
jakosc1 Tłumacz portugalski Kraków

Tłumaczenia z języka polskiego na portugalski i z portugalskiego na polski są wykonywane przez naszych tłumaczy z zachowaniem najwyższych standardów. Naszą pracę charakteryzują punktualność i rzetelność. Zajmujemy się przekładami z wielu dziedzin, między innymi z medycyny, psychologii, ekonomii, finansów, techniki, chemii i fizyki. Wielu naszych tłumaczy jest wpisanych na listę Ministerstwa Sprawiedliwości, dzięki czemu mogą Państwo zamówić w naszym biurze tłumaczeń przekłady uwierzytelnione, zwane również przysięgłymi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Dzięki temu zaufały nam ich już setki, a grono to stale się powiększa.

Profesjonalne tłumaczenia - zawsze dokładnie i na czas

zamow1 Tłumacz portugalski Kraków

Zamów przez Internet

bez wychodzenia z domu

Zamów wycenę

zadzwon1 Tłumacz portugalski Kraków

Zadzwoń do nas

888 500 123

w godzinach 8.30-17.00

biuro1 Tłumacz portugalski Kraków

Odwiedź nasze biuro

od poniedziałku do piątku

Sprawdź jak dojechać

Jakość i specjalizacja

W toku rozwoju naszej firmy wielokrotnie przekonywaliśmy się, iż dla naszych klientów najważniejsza jest jakość oferowanych przez nas usług. Współpracując z najlepszymi specjalistami w dziedzinie tłumaczeń oraz nieustannie się rozwijając i doskonaląc, staliśmy się profesjonalistami w obsłudze językowej firm oraz instytucji. Podział obowiązków oraz wysoka specjalizacja branżowa sprawiła, iż każdy nowy klient, który do nas trafia, ma pewność, iż jego materiałami zajmie się fachowiec, który jest do tego należycie przygotowany i posiada odpowiednią wiedzę merytoryczną.

Gwarantujemy pełną poufność

Kiedy przekazujesz nam swoje ważne dokumenty prywatne bądź korporacyjne obdarzasz nas zaufaniem, które my przyjmujemy z pełną odpowiedzialnością. Poufne dokumenty finansowe? Dane personalne Twoich pracowników lub kontrahentów? Twoja dokumentacja patentowa bądź plany sprzedażowe na kolejny rok? Nasze biuro tłumaczeń, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu oraz oprogramowania, zapewnia całkowite bezpieczeństwo Twoich danych podczas procesów tłumaczeniowych mających miejsce w siedzibie naszej firmy bądź poza nią (np. w przypadku tłumaczeń ustnych).

Konkurencyjne ceny

Doprowadziliśmy do idealnej dla naszych klientów sytuacji – oferujemy najwyższą jakość tłumaczeń np. z zakresu języka portugalskiego – w naprawdę konkurencyjnej cenie. Ceny naszych usług z pewnością będą dla Ciebie atrakcyjne, gdyż każde zlecenie traktujemy indywidualnie analizując je odpowiednio z naszymi specjalistami. Zwróć się do nas z zapytaniem, a w szybkim tempie dostaniesz adekwatną ofertę dostosowaną zarówno do Twoich możliwości finansowych jak i do Twoich wysokich oczekiwań względem jakości.

Fachowa obsługa

Nasz dział obsługi klienta, z którym będziesz się kontaktował po raz pierwszy, to przeszkoleni specjaliści z bardzo dużym doświadczeniem. Ich głównym zadaniem jest spełnianie Twoich potrzeb, reagowanie na Twoje pytania oraz pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Duży nacisk kładziemy na kulturę osobistą oraz wiedzę merytoryczną, gdyż to one są podstawą kontaktu z klientem na światowym poziomie. Podczas realizacji Twojego zlecenia opiekować się Tobą będzie specjalnie do tego przydzielony fachowiec z odpowiednim doświadczeniem.

Tłumaczenia z zakresu języka portugalskiego oferujemy m.in. w następujących zakresach:

Tłumaczenia przysięgłe portugalski-polski

Tłumacze przysięgli, z którymi od wielu lat współpracujemy, to osoby zaufania publicznego, które mają na swoim koncie bardzo dużą ilość pomyślnie zrealizowanych projektów zarówno dla osób fizycznych jak i instytucji czy też firm prywatnych. Tłumaczymy dla Ciebie oficjalne pisma urzędowe sporządzone w języku portugalskim, wyroki zagranicznych sądów, weryfikujemy poprawność i prawomocność dokumentacji finansowej sporządzonej przez obce organy. Stała współpraca z native speakerami sprawia, że jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi aspektami zarówno prawnymi jak i językowymi.

Tłumaczenia techniczne portugalski

Nawet najlepsze wykształcenie filologiczne nie czyni z tłumacza specjalisty w danej dziedzinie wiedzy, gałęzi przemysłu czy obszarze nauki zwłaszcza, gdy mówimy o tłumaczeniach technicznych. Pracownicy, których zatrudniamy, mogą się poszczycić zarówno świetnym przygotowaniem językowym jak i merytorycznym np. z dziedzin technicznych. Tłumaczenia instrukcji obsługi maszyn oraz urządzeń? Skomplikowana dokumentacja techniczna dużego przedsięwzięcia budowlanego? Kwestie logistyczne związane z przemysłem ciężkim? Wypróbuj nas!

Tłumaczenia specjalistyczne

W naszej ofercie tłumaczeń znajdują się właściwie wszystkie ich możliwe typy i rodzaje. Począwszy od tłumaczeń edukacyjnych związanych z działalnością naukową oraz publikacjami uniwersyteckimi, poprzez tłumaczenia związane ze światem ekonomii i finansów oraz przekłady medyczne, a na literaturze pięknej i książkach dla dzieci kończąc. Wśród biur tłumaczeń plasujemy się z pewnością w czołówce, jeśli chodzi o różnorodność tematyki, jakiej się podejmujemy. Sprawdź naszą ofertę.

Tłumaczenia ustne portugalskiego

Czasami tłumaczenia pisemne są niewystarczające. Wtedy oferujemy swoim stałym oraz nowym klientom tłumaczenia ustne na terenie Krakowa, okolic oraz, gdy istnieje taka potrzeba, w całym kraju i poza jego granicami. Oferujemy tłumaczenia symultaniczne, konsekutywne, szeptane bądź inne w zależności od Twoich potrzeb. Obsługujemy międzynarodowe konferencje, szkolenia korporacyjne, wykłady, śluby, wystąpienia oraz konferencje prasowe. Kompleksowo zajmujemy się naszymi klientami zarówno podczas danego wydarzenia jak przed nim i po jego zakończeniu.

W zakresie tłumaczeń obejmujących język portugalski proponujemy m.in. następujące specjalizacje branżowe:

Tłumaczenia medyczne

Zaufało nam już wiele placówek medycznych, zarówno tych prywatnych jak i publicznych. Od lat zlecają nam tłumaczenia ważnej dokumentacji medycznej lekarze oraz pracownicy medycznych uczelni wyższych. Zajmujemy się zarówno tłumaczeniami związanymi z działalnością naukową (artykuły do prasy branżowej, publikacje wyników badań klinicznych bądź laboratoryjnych) jak i przekładami związanymi z branżą farmaceutyczną w postaci treści ulotek informacyjnych czy też składu chemicznego leków. Wszystko to w oparciu o najnowsze badania oraz zasób wiedzy medycznej.

Tłumaczenia finansowe

Naszymi stałymi klientami są również instytucje finansowe, banki, biura consultingowe oraz działy finansowe dużych korporacji i instytucji publicznych. W kwestii tłumaczeń z zakresu finansów oferujemy przede wszystkim wyszkolonych specjalistów z tej dziedziny oraz pełną poufność wszelkich danych, które do nas trafią w ramach danego projektu. Tłumaczymy dokumentację księgową, zestawienia oraz plany finansowe, kalkulację przedsięwzięć, biznesplany, dokumentację przetargową oraz wiele innych, istotnych dla Twojej firmy, dokumentów.

Tłumaczenia prawnicze

Nasz sztab prawników oraz radców prawnych stoi w gotowości, by zająć się tłumaczeniem Twoich dokumentów związanych z aspektem prawnym Twojej działalności. Regularnie współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się przekładami dokumentacji z zakresu sądownictwa takiej jak np. wyroki czy postanowienia sądu; tłumaczymy umowy, porozumienia, kontakty, dokumentację związaną z ubezpieczeniami oraz dokumentację personalną Jeśli potrzebujesz profesjonalnych tłumaczeń prawniczych – koniecznie się do nas odezwij.

Tłumaczenia marketingowe

Promocja Twojej firmy na rynkach zagranicznych (np. na rynku portugalskim) wymaga zastosowania wielu profesjonalnych narzędzi marketingowych. Wychodzimy Ci naprzeciw oferując pełen zakres tłumaczeń związanych z informacyjnym i reklamowym charakterem Twojej aktywności. Tłumaczymy katalogi i foldery reklamowe, treści na wielojęzyczne strony internetowe, materiały oraz publikacje prasowe, treści przeznaczone do kanałów social media. Nasze przekłady są zawsze dostosowane do indywidualnego charakteru danego obszaru geograficznego i kulturowego.