Tłumaczenie przysięgłe ustne w Krakowie

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. w Krakowie oferuje tłumaczenia ustne w kancelariach notarialnych, na rozprawach sądowych, czy u notariusza. Zapewniamy obsługę negocjacji biznesowych i wszelkiego rodzaju oficjalnych spotkań oraz uroczystości.

Jak wygląda realizacja zamówienia?

Zamówienia tłumaczenia ustnego należy dokonać co najmniej 3 dni przed planowanym świadczeniem usługi. Okres ten jest niezbędny do odpowiedniego przygotowania się tłumacza względem specyfiki tłumaczenia i ustalenia z Klientem przebiegu świadczenia usługi.

Jak rozlicza się tłumaczenia ustne?

Każdorazowo czas pracy tłumacza wykonującego tłumaczenie ustne liczy się od godziny, na którą został zamówiony, do godziny, o której został zwolniony z dalszego tłumaczenia przez Klienta bądź osobę przez niego upoważnioną.

Czas pracy tłumacza obejmuje również wszystkie przerwy w tłumaczeniu (przerwy na śniadanie, obiad, kolację, przerwy w spotkaniu, przerwy niezawinione przez tłumacza, przejazdy tłumacza z Klientem).

W dni wolne od pracy, w nocy lub świąteczne stawka za pracę tłumacza ustnego wynosi dwukrotność wyjściowej stawki z cennika.

Czy można zrezygnować z tłumaczenia?

Nieskorzystanie z zamówionej usługi nie zwalnia Klienta z obowiązku poniesienia pełnych kosztów wynajęcia tłumacza i związanych z tym wydatków poniesionych przez Biuro Tłumaczeń.

Jeżeli Klient zrezygnuje z zamówionej usługi tłumaczenia ustnego w dniu jego wykonania, to jest on zobowiązany do zapłaty pełnej sumy wynagrodzenia za jedną godzinę. W przypadku kiedy Klient powiadomi o rezygnacji z tłumaczenia na 1 dzień przed zamówioną usługą, to jest zobowiązany do zapłaty połowy sumy wynagrodzenia za jedną godzinę tłumaczenia.

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Dane kontaktowe

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
Św. Wawrzynca 9/3,
31-060 Kraków

Biuro Obsługi Klienta

Telefon: 881 500 123
Telefon: 888 500 123
E-mail: biuro@123tlumacz.com
E-mail: bok@123tlumacz.pl

Dane rejestrowe

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
KRS: 0000366947,
NIP: 6762429377,
REGON: 121298419.