Tłumaczenia ustne

Świadczymy usługi tłumaczeń ustnych na terenie Krakowa i okolic

Nasza oferta obejmuje tłumaczenie wszelkiego rodzaju wydarzeń i spotkań, podczas których potrzebna jest obecność tłumacza. Jesteśmy specjalistami o wieloletnim doświadczeniu w zakresie tłumaczeń ustnych. Cechuje nas doskonałe przygotowanie merytoryczne, a także kultura osobista i wysokie umiejętności interpersonalne.

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Jak zamówić tłumaczenia ustne?

Jeśli planujesz zorganizować konferencję prasową czy naukową z udziałem zagranicznych gości, czekają Cię ważne negocjacje biznesowe z obcojęzycznymi kontrahentami bądź też masz wygłosić prezentację albo wziąć udział w rozprawie sądowej na terenie Krakowa i okolic nie czekaj ani chwili. Skontaktuj się z nami, telefonicznie lub mailowo i podaj nam szczegóły czekającego Ciebie wydarzenia:

  • para językowa, w której odbywać ma się tłumaczenie,
  • dokładny adres,
  • datę oraz godzinę (czy jest to wydarzenie jednorazowe czy też cykliczne),
  • ilość tłumaczy, którzy będą potrzebni,
  • tematykę (tłumaczenie techniczne, specjalistyczne: medyczne, prawne, finansowe itp.)

Właściwy dobór tłumacza

Tłumaczenia ustne wymagają od tłumacza dużej wiedzy i doświadczenia zawodowego. Z tego powodu nie każdy tłumacz posługujący się biegle językami obcymi będzie w stanie wykonać tłumaczenie ustne na odpowiednim poziomie. Przesłanie do nas tych informacji znacznie ułatwi proces doboru odpowiedniego tłumacza dla Twojego zlecenia.

Nasi współpracownicy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, co pozwala nam zaoferować zarówno tłumaczenia symultaniczne (równoczesne) jak i konsekutywne (następcze). Gwarantujemy, że znają oni nie tylko aktualne i obowiązujące słownictwo z danej branży, ale również zasady savoir vivre, co z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na przebieg, tak ważnego dla Ciebie wydarzenia. Przekonaj się o tym już dziś i sprawdź szczegóły oferty.

Cennik tłumaczeń ustnych

Złożony charakter tłumaczeń ustnych uniemożliwia nam określenie uniwersalnego cennika tych usług. Każde zapytanie wyceniamy indywidualnie. W zależności od charakteru zlecenia, do jego obsługi możemy skierować tłumaczy zwykłych, wyspecjalizowanych w danej branży.

Spotkania biznesowe i negocjacje

Jeśli zamierzasz rozwijać swoją firmę poprzez jej umiędzynarodowienie i wejście na nowe rynki, potrzebujesz profesjonalnych tłumaczy wykwalifikowanych w zakresie licznych języków i specjalizacji. Trafiłeś na najlepszą ofertę w Krakowie! Nasze biuro zapewnia fachową obsługę tłumaczeniową negocjacji, telekonferencji i spotkań z zagranicznymi kontrahentami. W kontaktach z obcojęzycznymi partnerami nie warto ryzykować. Nawiąż współpracę ze specjalistami i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Tłumaczenia ustne przysięgłe

Wszystkim, którym potrzebne są uwierzytelnione przekłady ustne, proponujemy udział naszego tłumacza przysięgłego w trakcie załatwiania wszelkich spraw w urzędach, sądach, prokuraturach oraz podczas pozostałych spotkań wymagających uwierzytelnienia. Zapewniamy o punktualności, wysokiej kulturze, dostosowaniu działań do potrzeb Klienta, a przede wszystkim o stuprocentowej poprawności i rzetelności. Nasi wysoko wykwalifikowani tłumacze ustni przysięgli są gwarantem pełnego profesjonalizmu.

Szkolenia i prezentacje dla pracowników

Wielu naszych Klientów przekonało się, że współpraca z naszym biurem tłumaczeń przyczyniła się do rozwoju ich firm i przedsiębiorstw. Nasi najlepsi tłumacze służą bowiem fachową pomocą poprzez udział w obcojęzycznych kursach i prezentacjach podnoszących kwalifikacje pracownicze. Gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość, ale również niekwestionowaną skuteczność naszych usług. Na każdym kroku dbamy o odpowiedni dobór pojęć, dzięki czemu treści programów szkoleniowych cechują się dużą efektywnością.

Instalacje systemów przemysłowych

W ramach szerokiej oferty przekładów ustnych proponujemy w pełni profesjonalne usługi tłumaczeniowe w zakresie instalacji systemów przemysłowych. Nasi wysoko wykwalifikowani tłumacze biorą udział w wizytach kontrolnych producentów oprogramowania, maszyn i urządzeń zainstalowanych w Twojej firmie. Służymy fachową pomocą w tłumaczeniu przebiegu wizyty i raportów pokontrolnych dotyczących prawidłowego przebiegu procesu montażu i spełnienia wszelkich standardów przy instalacji.

Tłumaczenia ustne w Krakowie

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com