Profesjonalne tłumaczenia pisemne, przysięgłe i ustne języka rosyjskiego w Krakowie

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Współpraca z najlepszymi tłumaczami w kraju i zagranicą,
 • Ustne i pisemne tłumaczenia zwykłe oraz uwierzytelnione,
 • Atrakcyjne stawki zarówno dla nowych jak i stałych klientów,
 • Możliwość negocjacji cen przy dłuższej współpracy,
 • Dogodne terminy realizacji oraz ekspresowa wycena.

Zakres tłumaczeń:

 • ekspertyzy,
 • ulotki informacyjne dołączane do lekarstw,
 • faktury,
 • publikacje naukowe,
 • umowy handlowe,
 • dyplomy naukowe,
 • dokumentacje techniczne,
 • materiały reklamowe,
 • portale internetowe
 • i wiele innych.

Wykwalifikowani specjaliści

Dzięki współpracy z native speakerami języka rosyjskiego nasze Biuro Tłumaczeń jest w stanie wykonać dla Państwa w pełni profesjonalne tłumaczenia w ponad 18 specjalizacjach. Współpracujemy z profesorami, wykładowcami i naukowcami rosyjskich i białoruskich uniwersytetów.

Starannie dobrany zespół

Klientom zapewniamy najlepszych tłumaczy branżowych na rynku. Nasz zespół tworzy 40 stałych i ponad 50 współpracujących z nami tłumaczy. Specjalizujemy się w tekstach medycznych, technicznych, prawniczych, chemicznych, fizycznych, ekonomicznych i wielu innych.

Jakość w rozsądnej cenie

Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwalają nam zaoferować najwyższą jakość przekładów za atrakcyjną cenę. Na Państwa życzenie przekładamy dyplomy, certyfikaty, umowy handlowe, świadectwa, dokumenty samochodowe jako tłumaczenia uwierzytelnione („przysięgłe”).

Słuchamy naszych Klientów

Każda oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień. Jeśli jest to konieczne, tłumaczenie może zostać zweryfikowane przez niezależnego specjalistę. Propozycja ta zyskała już uznanie wielu firm i instytucji, a także osób prywatnych.

Tłumacz przysięgły rosyjski

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego w zakresie języka rosyjskiego zwróć się do nas, a z pewnością zaproponujemy Ci korzystne warunki współpracy. Chcesz przełożyć ważne dokumenty procesowe bądź istotne pisma urzędowe? Potrzebne Ci uwierzytelnienie pism stworzonych przez inne osoby w języku rosyjskim? Potrzebujesz wiarygodnego i formalnego potwierdzenia, że obcojęzyczna dokumentacja, którą dysponujesz, jest zgodna z prawem i wszelkimi standardami? Wyślij do nas swoje zapytanie, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu omówienia wszelkich szczegółów.

Tłumaczenia prawne i prawnicze

Jeśli Twoja kancelaria prawnicza prowadzi interesy na terenie Rosji bądź innych krajów rosyjskojęzycznych – zapraszamy do skorzystania z oferty naszego biura tłumaczeń. Jeśli nie jesteś prawnikiem, ale potrzebujesz profesjonalnego przekładu dokumentów prawnych z języka rosyjskiego na polski takich jak umowy, porozumienia handlowe, dokumenty korporacyjne, akty notarialne, tłumaczenia negocjacji – również posiadamy w tym obszarze wieloletnie doświadczenie i chętnie przygotujemy dla Ciebie wstępną wycenę. Współpracujemy z tłumaczami, którzy, oprócz dogłębnej wiedzy lingwistycznej, posiadają również wykształcenie z zakresu nauk prawniczych tak, by specjalistyczna terminologia przekładana była zawsze na najwyższym poziomie.

Tłumaczenia finansowe

Jedną z branż, w której możemy poszczycić się wieloma osiągnięciami, jest branża finansowa. Od lat współpracujemy z małopolskimi firmami consultingowymi, instytucjami finansowymi oraz przedsiębiorstwami prywatnymi oferując tłumaczenia dokumentacji finansowej wysokiej klasy. Czym się zajmujemy? Z języka rosyjskiego i na język rosyjski tłumaczymy ważne raporty finansowe, dokumentacje przetargowe, dokumenty korporacyjne, zeznania podatkowe, akty notarialne oraz całą gamę innych pism, w których nasze umiejętności lingwistyczne oraz wiedza merytoryczna z zakresu finansów idą zawsze w parze. Nie zwlekaj, Twoja konkurencja nie śpi, już dziś zapytaj nas, co możemy dla Ciebie w tym obszarze zrobić.

Tłumaczenia stron internetowych

Jako przedsiębiorca prowadzący swoje interesy również poza granicami naszego kraju, z pewnością zdajesz sobie sprawę z konieczności i korzyści, jakie niesie ze sobą prowadzenie wielojęzycznej strony internetowej. Jeśli Twoi klienci, kontrahenci bądź współpracownicy pochodzą z obszarów, gdzie głównym językiem komunikacji jest język rosyjski – z przyjemnością zaproponujemy Tobie kompleksowe przygotowanie strony internetowej oraz wszelkich innych materiałów informacyjnych w tym języku. Jeśli znajdujesz się w sytuacji odwrotnej tj. chciałbyś ze swoją rosyjskojęzyczną ofertą wkroczyć na rynek polski – oferujemy przekłady treści marketingowych i promocyjnych na bardzo wysokim poziomie.

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Cennik tłumaczeń pisemnych języka rosyjskiego

Tłumaczenie zwykłe
Tłumaczenie przysięgłe
Tłumaczenie pilne
Tłumaczenie ekspresowe
z języka rosyjskiego na język rosyjski z języka rosyjskiego na język rosyjski z języka rosyjskiego na język rosyjski z języka rosyjskiego na język rosyjski
od 29 PLN od 33 PLN od 34 PLN od 38 PLN od 39 PLN od 44 PLN od 58 PLN od 66 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Współpracuj ze specjalistami w dziedzinie tłumaczeń tekstów technicznych i specjalistycznych

Tłumaczenia dla przemysłu telekomunikacyjnego

Przemysł telekomunikacyjny cechuje się dużą innowacyjnością i inwestowaniem w najnowsze technologie. Być może rozważasz ekspansję swojej firmy poza granice kraju. Niewykluczone, że rozglądasz się za możliwościami ekspansji na rynki wschodnie. Całkiem możliwe, iż właśnie teraz potrzebujesz tłumaczeń z zakresu języka rosyjskiego. Oferujemy szeroką gamę przekładów dedykowanych dla branży telekomunikacyjnej, począwszy od tłumaczeń instrukcji obsługi telefonu, poprzez książki serwisowe i instrukcje instalacji, na całych systemach teleinformatycznych kończąc. Chętnie podejmujemy się również realizacji zleceń, gdzie językiem dokumentów, które należy przetłumaczyć, jest język rosyjski – wtedy proponujemy wiarygodne przekłady w drugą stronę tj. na język polski.

Tłumaczenia dla firm z branży kosmetycznej

Językiem rosyjskim, jako pierwszym, posługuje się ok. 140 mln osób na świecie. Szacuje się, że ogółem na świecie mówi tym językiem nawet do 300 mln osób. To bardzo duża grupa ludzi. Z Krakowa do Moskwy jedzie się samochodem niecałą dobę – to również nie jest długi dystans. Dlatego warto zwrócić uwagę na klientów oraz kontrahentów posługujących się właśnie tym językiem i zaproponować im branżowe teksty profesjonalnie przetłumaczone z języka poskiego. W obrębie przemysłu kosmetycznego możemy zaproponować tłumaczenia z zakresu biologii i biotechnologii, tłumaczenia chemiczne i farmaceutyczne, tłumaczenia dokumentacji związanej z badaniami laboratoryjnymi i badaniami klinicznymi. Przekłady z języka rosyjskiego na język polski oraz w drugą stronę – z języka polskiego na język rosyjski – w naszym biurze tłumaczeń zawsze na najwyższym poziomie i w konsultacji ze specjalistami.

Tłumaczenia dedykowane dla przemysłu energetycznego

Jedną z naszych domen są tłumaczenia przeznaczone dla szeroko pojętego przemysłu energetycznego i firm działających w obrębie Krakowskiego Okręgu Przemysłowego. Doskonale znamy specyfikę tego regionu, gdyż siedziba naszej firmy mieści się właśnie tutaj. Dodatkowo – posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy tłumaczeniowej z firmami rosyjskojęzycznymi, które z powdzeniem realizowały i realizują swoje plany biznesowe na terenie naszego kraju. Tłumaczymy również z języka polskiego na język rosyjski artykuły naukowe, artykuły prasowe, dokumentację projektów unijnych z zakresu przemysłu energetycznego, dokumentację patentową, tłumaczenia techniczne ogólne oraz tłumaczenia dla górnictwa.

Tłumaczenia specjalistyczne dla przemysłu hutniczego i elektromaszynowego

Kompleksowo tłumaczymy również projekty językowe w parze rosyjsko-polskiej i polsko-rosyjskiej obejmujące przemysł hutniczy oraz elektromaszynowy. Nasze biuro tłumaczeń wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów zainteresowanych przekładami związanymi z przemysłem metalurgicznym oraz maszynowym. Tłumaczymy dokumentacje techniczne, specyfikacje oraz instrukcje obsługi najróżniejszych maszyn jak również całych linii produkcyjnych związanych z hutnictwem żelaza i metali nieżelaznych. Zakłady metalurgiczne oraz przemysł maszynowy znajdą w naszej firmie godnego partnera nastawionego na stałą współpracę.

Tłumacz przysięgły rosyjski Kraków

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com