Tłumaczenia tekstów i dokumentów
w języku angielskim
- dla Ciebie i Twojej firmy.

O rzetelności i jakości tłumaczeń świadczy renoma firmy.
Nasze usługi oferujemy za rozsądną cenę,
gwarantując przy tym najwyższy standard przekładu.
Każdy tekst traktujemy indywidualnie, dostosowując działania do wymagań naszych klientów.
Najwyższa jakość naszych usług została doceniona przez rzesze klientów
zarówno z Krakowa, jak i całej Europy.

Tłumacz języka angielskiego w Krakowie

Profesjonalne tłumaczenia angielski

już od  29 PLN/za stronę

Strona obliczeniowa obejmuje 1500 znaków (razem ze spacjami). Ilość znaków naliczana jest w oparciu o tekst źródłowy.

Bezpłatna wycena do 30 min.

Wycenę tłumaczenia można zamówić korzystając z naszego formularza zamówienia lub wysyłając maila na adres biuro@123tlumacz.com wraz z załączonym plikiem tekstowym.

Z uwagi na zróżnicowanie, stopień trudności oraz czas realizacji danego zlecenia, każde tłumaczenie wyceniamy w sposób indywidualny.

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat oferty naszego Biura Tłumaczeń lub zadać pytanie związane z Państwa zamówieniem, zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową, jak również do bezpośredniej wizyty w siedzibie naszej firmy w Krakowie.

Akceptujemy płatności przelewem, kartą płatniczą (debetową lub kredytową) poprzez system PayPal, a także płatność gotówką przy odbiorze zamówienia w naszym Biurze Tłumaczeń.

Biuro Tłumaczeń Kraków 123 Sp. z o.o.

św. Wawrzyńca 9
31-060 Kraków
Telefon: +48-888-500-123
Email: biuro@123tlumacz.com

Poniedziałek8:30 AM - 5:00 PM
Wtorek8:30 AM - 5:00 PM
Środa8:30 AM - 5:00 PM
Czwartek8:30 AM - 5:00 PM
Piątek8:30 AM - 5:00 PM

Jeżeli poszukujesz tłumacza języka angielskiego w Krakowie – jesteś w odpowiednim miejscu!

Nasze Biuro Tłumaczeń to zespół ponad 30 zawodowych tłumaczy języka angielskiego. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, techniczne i specjalistyczne z języka angielskiego oraz na język angielski w ponad 18 specjalizacjach branżowych. Nasz system zarządzania projektami tłumaczeniowymi pozwala dostarczać naszym Klientom tłumaczenia na najwyższym poziomie, zachowując przy tym konkurencyjne ceny oraz ekspresowe terminy realizacji. Szczegóły naszej oferty znajdziesz poniżej. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Tłumaczeń.

Potrzebujesz tłumaczenia tekstów z języka angielskiego na język polski lub inny język? Nie ma problemu!

Nasze Biuro Tłumaczeń jest w stanie zapewnić tłumaczenie dla dowolnej pary językowej np. angielski-niemiecki, norweski-angielski, angielski-niemiecki, chiński-angielski, włoski-angielski, flamandzki-angielski i wiele innych. Wykonujemy również korektę i redakcję tekstów.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Najlepsi specjaliści i native speakerzy w całym kraju,
 • Szeroki wybór tłumaczeń specjalistycznych z wielu dziedzin nauki,
 • Zapewniamy tłumaczenia w tempie ekspresowym,
 • Współpracujemy z uznanymi tłumaczami przysięgłymi,
 • Wykonujemy szybkie i niezobowiązujące wyceny.

Co tłumaczymy?

 • dokumenty techniczne,
 • dokumenty medyczne,
 • umowy,
 • faktury,
 • pisma,
 • listy,
 • publikacje naukowe
 • i wiele innych.

Zespół zawodowych tłumaczy języka angielskiego

Każdy tłumacz angielski z Krakowa czy okolic zatrudniony w naszym biurze tłumaczeń posiada wieloletnie doświadczenie w dokonywaniu tłumaczeń z języka angielskiego na język polski oraz z języka polskiego na angielski.  Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami, którzy mają ogromną wiedzę i doświadczenie w tłumaczeniach tekstów technicznych i specjalistycznych. Nierzadko posiadają również dodatkowe wykształcenie pomagające przy tłumaczeniach.

Błyskawiczne tempo realizacji i terminowość

Nasze przekłady są zawsze gotowe na czas, a w dodatku oferujemy je w rozsądnej cenie.

Tłumaczenia angielskiego przysięgłe i zwykłe

Każdy tłumacz angielski z Krakowa i okolic, pracujący w naszym biurze wykonuje tłumaczenia zwykłe i przysięgłe. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione („przysięgłe”) wszelkiego rodzaju dokumentów urzędowych, pism, dyplomów, certyfikatów i wielu innych. Specjalizujemy się między innymi w tekstach technicznych, medycznych, chemicznych, prawniczych.

Tłumaczenia przysięgłe angielski

Swoje usługi świadczymy na międzynarodową skalę, współpracujemy z wieloma ekspertami z różnych rejonów zarówno Polski jak i świata. Główna siedziba naszej firmy mieści się w stolicy Małopolski – jeśli więc mieszkasz w Krakowie i poszukujesz tłumacza przysięgłego, z przyjemnością umówimy Cię na spotkanie z którymś z naszych specjalistów. Jesteśmy dla Ciebie osiągalni, dyspozycyjni i zawsze chętni na szczegółowe omówienie Twoich angielskich projektów. Dodatkowo – co jest równie ważne – nasze przekłady przysięgłe oferujemy w naprawdę konkurencyjnych cenach.

Tłumaczenia ustne angielski

Nasze biuro świadczy kompleksowe usługi tłumaczeniowe z języka angielskiego na język polski oraz odwrotnie – z języka polskiego na język angielski. Jeśli planujesz w Krakowie lub okolicach ważną konferencję, na której niezbędne okazałoby się tłumaczenie ustne, jeśli odbywasz spotkania z zagranicznymi kontrahentami bądź potrzebujesz tłumacza, który poprowadzi płynną angielszczyzną wykład – zgłoś się do nas. Tłumacz angielski z Krakowa czy okolic, którego Ci przedstawimy zaproponuje Ci atrakcyjną ofertę współpracy. W swoim zespole posiadamy wielu specjalistów, których domeną są doskonałe tłumaczenia ustne.

Tłumaczenia ekspresowe

Okazało się, że w ostatniej chwili postanowiłeś zaprezentować swoją firmę na targach i nie masz przygotowanych żadnych materiałów promocyjnych, a wiesz o tym, że odwiedzi Cię duża liczba zagranicznych gości? Wybierasz się na stypendium zagraniczne w ramach programu Erasmus z ramienia którejś z krakowskich uczelni i nie zdążyłeś przetłumaczyć odpowiednich dokumentów? A może sam jesteś anglojęzyczny, szukasz pracy w Polsce i potrzebne Ci profesjonalne dokumenty aplikacyjne w tym języku, by zdobyć posadę w którejś z lokalnych korporacji? Nie wahaj się skorzystać z naszej oferty tłumaczeń anglojęzycznych.

Cennik tłumaczeń pisemnych język angielski

Tłumaczenie zwykłe
Tłumaczenie przysięgłe
Tłumaczenie pilne
Tłumaczenie ekspresowe
z języka angielskiego na język angielski z języka angielskiego na język angielski z języka angielskiego na język angielski z języka angielskiego na język angielski
od 29 PLN od 33 PLN od 34 PLN od 38 PLN od 39 PLN od 44 PLN od 58 PLN od 66 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach z następujących dziedzin

Tłumaczenia prawne i prawnicze z/na język angielski

Prowadzisz kancelarię prawną i masz problem z tłumaczeniem firmowych dokumentów na język angielski? A może dopiero studiujesz prawo i chciałbyś profesjonalnie przetłumaczyć swoją pracę naukową bądź prowadzisz sprawę, która wymaga analizy dokumentów w języku angielskim? Nasi specjaliści z dziedziny lingwistyki oraz nauk prawniczych dołożą wszelkich starań, by Twoje materiały zostały przetłumaczone z dbałością o najmniejszy szczegół. W świecie pism prawniczych odnajdujemy się doskonale i na takim właśnie poziomie świadczymy nasze usługi. Skontaktuj się z nami, a jeszcze dziś dostaniesz dokładną wycenę.

Tłumaczenia angielskich tekstów naukowych

Jedną ze stałych usług, która niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów, jest obsługa krakowskiego środowiska naukowego. Od lat współpracujemy z wykładowcami i pracownikami zarówno szkół publicznych jak i prywatnych oraz instytutów badań, dla których przygotowujemy tłumaczenia z każdej dziedziny wiedzy. Jeśli chcesz przetłumaczyć opracowanie naukowe, artykuł bądź książkę na język angielski – skieruj swoje kroki do naszego biura tłumaczeń, które posiada doświadczenie w tym zakresie potwierdzone licznymi referencjami.

Tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne

Jeśli, jako przedsiębiorca, w jakikolwiek sposób związany jesteś z branżą medyczną bądź farmaceutyczną, w naszej ofercie tłumaczeń pary językowej: angielski-polski i polsko-angielski znajdziesz konkurencyjne stawki oraz terminy realizacji. Wytwarzając bądź sprzedając leki, importując lub eksportując produkty kosmetyczne, prowadząc badania kliniczne czy zajmując się pracą naukową np. na krakowskiej uczelni medycznej – w swojej pracy niewątpliwie spotykasz konieczność tłumaczenia tekstów z języka angielskiego bądź odwrotnie – to Ty chcesz przełożyć swoje dokonania tak, by zrozumiałe były one dla osób anglojęzycznych. W tym celu zwróć się do naszych konsultantów, którzy udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Tłumaczenia angielskich tekstów specjalistycznych

Dla naszych zespołów tłumaczeniowych nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego ochoczo podejmujemy się tłumaczeń nawet najbardziej specjalistycznych tekstów wymagających znajomości nietypowej terminologii. Dlaczego? Gdyż posiadamy zarówno wiedzę jak i specjalistów, którzy, dzięki swojemu doświadczeniu i wykształceniu, są w stanie zaoferować specjalistyczne tłumaczenia w Krakowie i okolicach na najwyższym poziomie. Zadzwoń do nas lub napisz i umów się na pierwsze spotkanie.

Tłumaczenia dla branży budowlanej

Planujesz inwestycję budowlaną nieopodal wawelskiego wzgórza i zatrudniasz przy tym projekcie międzynarodowy zespół specjalistów? Spraw, by język angielski, był dla Twoich współpracowników tak samo klarowny, jak Twój rodzimy język dla Ciebie – zleć nam profesjonalne tłumaczenia wszelkich projektów, umów, ekspertyz, dokumentacji przetargowej, porozumień oraz ustaw. Przetłumaczymy wszystko, co jest Ci potrzebne do efektywnej (i efektownej!) pracy.

Tłumaczenia tekstów marketingowych

Chciałbyś zdobyć większą ilość odbiorców swoich produktów oraz usług i pozyskać kolejnych wiernych i zadowolonych klientów? A może zależy Ci na ekspansji na rynki zagraniczne? Jedziesz w delegację, a posiadasz tylko materiały promocyjne oraz ofertowe w języku polskim? Nic straconego! Łącząc naszą usługę tłumaczeń ekspresowych z przekładami na język angielski oraz odwrotnie – z angielskiego na polski, jesteśmy w stanie sprostać Twoim wysokim oczekiwaniom. Tłumaczymy foldery, katalogi, prezentacje multimedialne, strony internetowe oraz materiały z zakresu PR i mediów społecznościowych. Wszystko, co może Ci się przydać zarówno nad Wisłą jak i w innych miejscach na świecie.

Tłumaczenia ustne podczas rozmów handlowych, spotkań, targów w Krakowie

Poszukujesz tłumaczy ustnych języka angielskiego, którzy pomogą podczas negocjacji biznesowych lub wizyty w Twojej firmie?

Obsługujemy spotkania biznesowe, szkolenia, sympozja i konferencje na terenie Krakowa i okolic. Oferowane przez nas tłumaczenia ustne wykonywane są przez wyspecjalizowanych w określonej dziedzinie tłumaczy posługujących się słownictwem branżowym oraz posiadających dostęp do aktualnych baz terminologicznych.

Aby poznać naszą ofertę prosimy przesłać mailem zapytania ofertowe zawierające charakterystykę zlecenia:

 • kombinację językową spotkania
 • charakter spotkania (konferencja, negocjacje, szkolenie itp.)
 • miejsce spotkania
 • przewidywany czas trwania
 • ilość osób biorąca udział w spotkaniu

Najpóźniej w ciągu jednego dnia roboczego prześlemy Państwu informacje, czy będziemy w stanie zrealizować usługę wraz z naszą ofertą cenową.

Tłumaczenia angielski - Kraków

Biuro Tłumaczeń angielski Kraków

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com

Przystanki tramwajowe: 

  • Św. Wawrzyńca (linie tramwajowe: 3, 19, 24);
  • Limanowskiego (linie tramwajowe 6, 11, 13, 23);
  • Plac Wolnica (linie tramwajowe: 6, 8, 10, 13)
  • Stradom (linie tramwajowe: 6, 8, 10, 12, 22, 52; oraz autobusowe: 184, 484.)

Przystanki autobusowe: 

 • Stradom (linie autobusowe: 184, 484.)