Tłumacz języka włoskiego - Kraków

Szukasz tłumacza języka włoskiego w Krakowie? Mamy najlepszych!

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Ekspresowe terminy realizacji zleceń,
 • Chronimy wszystkie przekazywane nam informacje,
 • Atrakcyjne zniżki dla stałych klientów
 • Profesjonalny zespół tłumaczy z dużym doświadczeniem zawodowym oraz wiedzą merytoryczną,
 • Najwyższa jakość, za konkurencyjną cenę.

Co tłumaczymy?

 • teksty reklamowe i marketingowe,
 • faktury i dokumenty firmowe,
 • dokumentacje medyczne,
 • instrukcje obsługi,
 • strony internetowe,
 • wnioski i dokumentacja projektów finansowanych z dotacji unijnych,
 • dokumentację sądową,
 • i wiele innych.

Oferujemy fachowe tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione („przysięgłe”) w zakresie języka włoskiego. Specjalizujemy się w przekładach technicznych, medycznych, branżowych, ekonomicznych i innych. Dostosowujemy pracę do potrzeb i wymagań naszych klientów, oferując trzy tryby tłumaczenia: standardowy, przyspieszony i ekspresowy.

Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że przekład będzie zawsze gotowy na czas. Zapewniamy pełną anonimowość przesyłanych nam tekstów, staramy się również, aby tłumaczenia zostały wykonane starannie i zgodnie z wymaganiami. Współpracujemy z najbardziej doświadczonymi i posiadającymi ogromną wiedzę tłumaczami, native speakerami języka włoskiego, dlatego możliwe jest zachowanie najwyższych standardów jakościowych świadczonych przez nas usług. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą.

Stawiamy na jakość i ścisłą specjalizację

Działamy od lat na terenie Krakowa, całej Polski, Europy oraz reszty świata dostarczając tłumaczenia najwyższej jakości, dzięki zatrudnianiu wyłącznie najlepiej wykształconych fachowców. Do naszego zespołu mogą dołączyć jedynie ludzie posiadający wiedzę i doświadczenie niezbędne w pracach nad profesjonalnym tłumaczeniem specjalistycznym. Ukierunkowując działania poszczególnych zespołów na dane obszary tematyczne, zapewniamy ścisłą ich specjalizację.

Oferujemy konkurencyjne ceny

Biorąc pod uwagę jakość naszych usług oraz doświadczenie, jakie posiadamy w tłumaczeniu tekstów w zakresie języka włoskiego – nasze ceny są naprawdę przystępne i konkurencyjne. Jeśli zastanawiasz się nad zleceniem nam jakiegoś projektu translatorskiego, prześlij odpowiednie zapytanie do naszych konsultantów, a z pewnością zaproponują Ci korzystną ofertę, która spełni zarówno Twoje oczekiwania jakościowe jak i będzie spójna z Twoim budżetem na ten cel.

Nasza domena – fachowa obsługa

Realizujemy wewnętrzny program profesjonalnej obsługi klienta, który skupia się na kilku najważniejszych kryteriach, wśród których znajduje się Twój krótki czas oczekiwania na naszą reakcję, umiejętność wsłuchiwania się w Twoje potrzeby, okazywanie cierpliwości i wyrozumiałości, poznanie punktu widzenia klienta, dotrzymywanie obietnic, jasna i przejrzysta komunikacja, zapewnienie kompetentnych pracowników, utrzymywanie wysokiego poziomu w relacjach biznesowych.

Dajemy Ci gwarancję poufności danych

Twoje poufne dokumenty pozostaną u nas bezpieczne, podpiszemy z Tobą odpowiednią klauzulę, byś miał pewność, iż żadne dane nie opuszczą naszego biura tłumaczeń. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego na każdym etapie prac tłumaczeniowych nad danym projektem masz wgląd w ich postęp. Uzgadniamy z Tobą termin zakończenia realizacji, co daje Ci pewność, iż na czas otrzymasz potrzebne Ci dokumenty – zawsze wracają one do Ciebie w takim stanie, w jakim je nam przekazałeś.

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Oferujemy fachowe usługi za przystępną cenę

Tłumaczenia przysięgłe włoski

Tłumacz przysięgły to jeden z zawodów wysokiego zaufania społecznego. Wiąże się to głównie z częstym przekazywaniem mu poufnych i niezwykle istotnych z biznesowego (i niejednokrotnie osobistego) punktu widzenia. Wśród naszych realizacji znajdziesz liczne tłumaczenia aktów notarialnych, tłumaczenia potwierdzające zgodność zagranicznych dokumentów sporządzonych przez instytucje bądź firmy prywatne, przekłady dokumentacji sądowej oraz prawniczej.

Tłumaczenia ustne

Tam, gdzie tłumaczenie pisemne jest niewystarczające, gdzie konieczna jest fizyczna obecność człowieka oraz jego bezpośredni kontakt z drugą osobą, wkraczają nasi tłumacze mobilni o wysokich kompetencjach komunikacyjnych. Potrafią w szybkim tempie przetłumaczyć każdą treść z zakresu języka włoskiego. Działamy w Krakowie, gdzie mieści się główna siedziba naszej firmy, oraz w każdym innym miejscu, w którym jesteśmy potrzebni.

Tłumaczenia techniczne włoski

W zakresie tłumaczeń technicznych naszym niewątpliwym atutem jest bardzo duża baza gromadzonych od lat terminów branżowych, które ułatwiają naszym tłumaczom codzienną pracę wpływając na szybkość, z jaką jesteśmy w stanie dostarczyć Tobie gotowe tłumaczenie. Stosując nowoczesne narzędzia pracy, polegając na technicznej wiedzy naszych ekspertów oraz umiejętnościach tłumaczeniowych naszych pracowników – efekt końcowy jest zawsze na najwyższym poziomie.

Tłumaczenia specjalistyczne

Nie ma takiej specjalizacji, w której nie mielibyśmy doświadczenia oraz wielu zrealizowanych projektów na swoim koncie. Potrzebujesz tłumaczeń z zakresu IT, przemysłu, medycyny bądź farmacji, finansów lub rachunkowości, bankowości, marketingu, reklamy, PR, prawa, edukacji? Świetnie, bo właśnie tym (oraz wieloma innymi branżami) się zajmujemy i w tym jesteśmy najlepsi. Dowiedz się, jakie specjalne promocje oraz rabaty możemy Tobie zaproponować i skonsultuj się z naszym doradcą.

Cennik tłumaczeń pisemnych język włoski

Tłumaczenie zwykłe
Tłumaczenie przysięgłe
Tłumaczenie pilne
Tłumaczenie ekspresowe
z języka włoskiego na język włoski z języka włoskiego na język włoski z języka włoskiego na język włoski z języka włoskiego na język włoski
od 32 PLN od 36 PLN od 43 PLN od 43 PLN od 39 PLN od 44 PLN od 58 PLN od 66 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

W zakresie tłumaczeń języka włoskiego jesteśmy w stanie zapewnić obsługę m.in. następujących specjalizacji branżowych

Tłumaczenia medyczne włoski

Nasze biuro tłumaczeń na stałe współpracuje ze specjalistami nauk medycznych różnych kierunków. Nowe projekty tłumaczeniowe zawsze konsultujemy z fachowcami, którzy mają rozległą wiedzę w danej dziedzinie. Zajmujemy się profesjonalnymi przekładami dokumentacji medycznej, wyników badań, artykułów oraz innych publikacji naukowych, składów chemicznych leków i kosmetyków, ulotek informacyjnych, broszur oraz wszelkich innych materiałów z tym związanych.

Tłumaczenia prawne i prawnicze

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia o tematyce prawniczej z języka polskiego na język włoski bądź odwrotnie – z języka włoskiego na język polski, koniecznie się z nami skontaktuj. W portfolio zrealizowanych projektów oraz wśród referencji wystawionych nam przez dotychczasowych klientów posiadamy wiele firm z branży prawniczej, które regularnie wspieramy tłumaczeniami z tego zakresu. Klient indywidualny, który potrzebuje wsparcia w tłumaczeniu dokumentów prawniczych również znajdzie u nas dogodną ofertę.

Tłumaczenia finansowe

Instytucje finansowe, firmy consultingowe, biura rachunkowe oraz klienci indywidualni z pewnością znajdą w nas godnego partnera do współpracy. Wśród naszych stałych klientów są banki, instytucje rządowe oraz samorządowe, małe firmy oraz duże przedsiębiorstwa, korporacje oraz osoby fizyczne. W swoim zespole posiadamy tłumaczy, którzy specjalizują się w przekładach skomplikowanej dokumentacji finansowej zapewniając Tobie merytorycznie wartościowe teksty objęte klauzulą poufności.

Tłumaczenia materiałów marketingowych

Planując rozszerzenie działalności swojego przedsiębiorstwa poza Kraków i Małopolskę, biorąc pod uwagę rynki europejskie (jak np. włoski) i światowe, będziesz potrzebować celnych materiałów marketingowych na możliwie najwyższym poziomie. Nasi specjaliści do spraw marketingu, reklamy, Public Relations oraz komunikacji w Internecie, posiadający wykształcenie lingwistyczne, są w stanie dostarczyć Twojej firmie materiały informacyjno-promocyjne na najwyższym poziomie.

Tłumacz włoskiego Kraków

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com