Tłumacz ukraiński - Kraków

Szukasz tłumacza języka ukraińskiego? Mamy najlepszych!

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Tłumaczenia język ukraiński

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Zatrudniamy tylko najlepszych i doświadczonych tłumaczy oraz native speakerów,
 • Współpracujemy ze specjalistami z poszczególnych dziedzin nauki,
 • Wykonujemy tłumaczenia w trzech trybach: zwykłym, pilnym i ekspresowym,
 • Do każdego zlecenia delegujemy zespół specjalistów,
 • Każdy tekst wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego długość i specyfikę.

Co tłumaczymy?

 • polisy ubezpieczeniowe,
 • pozwy sądowe,
 • publikacje naukowe,
 • umowy,
 • dokumenty techniczne,
 • notatki prasowe,
 • wpisy na blogi firmowe,
 • i wiele innych.

Stawiamy na jakość oraz specjalizację naszych usług

Budując pozycję naszej firmy postawiliśmy na dwa główne aspekty jej prowadzenia. Pierwszym jest oferowanie usług o możliwie najwyższej jakości, gdyż wiemy, iż najważniejsze jest zadowolenie klienta. Drugim elementem jest natomiast dążenie do wysokiej specjalizacji powodowane chęcią dostarczania profesjonalnych przekładów dla bardzo konkretnych gałęzi przemysłu oraz biznesu. W tym celu powołaliśmy tematyczne zespoły tłumaczeniowe, które przydzielane są do danych projektów.

Bezpieczeństwo

Powierzając nam dokumenty swojej firmy masz pewność, iż będą one w naszych rękach bezpieczne, tak jak poufne treści w nich zawarte, gdyż dajemy Ci na to gwarancję już na samym początku naszej współpracy. Stosujemy certyfikowane systemy zabezpieczeń dokumentów cyfrowych, nasze serwery w Krakowie i poza granicami kraju są strzeżone i bezpieczne. Przechowujemy na nich również swoje dokumenty, więc doskonale rozumiemy Twoje potrzeby w tym zakresie.

Atrakcyjne ceny

Jak na firmę o tak dużym doświadczeniu przystało, ze sporą ilością dokonań na koncie oraz zatrudniającą specjalistów światowej klasy – nasze ceny są naprawdę konkurencyjne. Nie wierzysz? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym działem obsługi klienta, przekażesz swoje wymagania i oczekiwania, omówisz zakres prac, które Cię interesują oraz terminy ich wykonania, a z całą pewnością otrzymasz ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Wysokie standardy obsługi klientów

Stawiamy na jasną, precyzyjną i kompetentną obsługę klienta. Jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem, ale myślisz o tym, żeby rozpocząć współpracę z nami – z pewnością będziesz miał kontakt z naszym biurem obsługi, w którym pracują tylko najlepsi specjaliści w tej dziedzinie, którzy rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, zostanie Ci przydzielony indywidualny opiekun, który od tej pory będzie zawsze do Twojej dyspozycji tak, byś miał z nami nieustający kontakt.

Gwarantujemy terminowość, sumienność i rzetelność.

Z tłumaczami języka ukraińskiego współpracujemy z powodzeniem od lat. Wielu z nich jest wpisanych na listę Ministerstwa Sprawiedliwości, dzięki czemu mogą nam Państwo powierzyć również tłumaczenia uwierzytelnione („przysięgłe”) a także w przekłady tekstów specjalistycznych i technicznych. Tłumaczymy teksty z takich dziedzin, jak chemia, medycyna, technika, biologia, ekonomia, fizyka i wiele innych. Dodatkowo tłumaczenia mogą zostać sprawdzone przez niezależnych specjalistów. Mamy wówczas pewność, że są one wykonane z zachowaniem najwyższych standardów. Cieszymy się zaufaniem setek Klientów, a ich liczba ciągle rośnie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kompleksowe usługi tłumaczeniowe w zakresie języka ukraińskiego

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów

Czasem nawet najlepszej jakości tłumaczenie standardowe nie wystarczy, gdyż niezbędnym okazuje się potwierdzenie wiarygodności istotnych pism, dokumentacji prawniczej bądź sądowej. W takich sytuacjach proponujemy klientom zlecenie przekładu naszym tłumaczom przysięgłym z zakresu języka ukraińskiego – są to wykształceni specjaliści, którzy swoje usługi świadczą zarówno wobec osób fizycznych, instytucji publicznych jak również wobec małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw produkcyjnych i firm usługowych.

Tłumaczenia dokumentacji technicznych

Zajmujemy się szerokim zakresem tłumaczeń, wśród których znaczącą pozycję zajmują tłumaczenia techniczne z zakresu języka ukraińskiego. Świadczymy swoje usługi we wszystkich branżach technicznych i technologicznych, zatrudniamy dyplomowanych i certyfikowanych ekspertów z tych dziedzin oraz posiadamy bogaty zasób baz danych słownictwa tematycznego, co pozwala nam znacznie skrócić czas realizacji danego projektu i wpływa na terminowość naszych zleceń.

Tłumaczenia specjalistyczne

Wysoki stopień specjalizacji naszych zespołów tłumaczeniowych powoduje, iż zawsze do konkretnego projektu tłumaczeniowego powoływany jest sztab fachowców, których głównym zadaniem jest obsługa jednego, konkretnego zlecenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe, precyzyjne oraz w pełni poprawne, zarówno pod względem językowym jak i merytorycznym, tłumaczenia specjalistyczne z dziedzin takich jak: medycyna, prawo, finanse, edukacja, marketing oraz wiele innych.

Tłumaczenia ustne w Krakowie

W Krakowie, jego okolicach, ale również – dzięki naszym reprezentantom mobilnym – w całym kraju oraz poza jego granicami, zapewniamy usługę tłumaczeń ustnych (symultanicznych bądź konsekutywnych). Planujesz międzynarodowe spotkanie ze swoimi współpracownikami posługującymi się językiem ukraińskim? Zamierzasz otworzyć się na rynek wschodni i rozpocząć interesy z naszym najbliższym sąsiadem? W każdej z tych sytuacji niezastąpiony okaże się tłumacz ustny z naszego biura tłumaczeń.

Branże, w których możemy się poszczycić wieloma realizacjami z zakresu tłumaczeń języka ukraińskiego, to m.in.:

Tłumaczenia medyczne ukraiński

Specjaliści z dziedziny nauk medycznych, lekarze, naukowcy, firmy produkujące leki, importerzy oraz eksporterzy kosmetyków, suplementów diety, laboratoria badawcze oraz instytuty naukowe – wszystkie te podmioty znajdą w naszej ofercie tłumaczeń dedykowane dla nich, począwszy od przekładów ulotek informacyjnych, poprzez wyniki badań klinicznych i laboratoryjnych i dokumenty potwierdzające skład chemiczny produktów, a na materiałach prasowych kończąc.

Tłumaczenia dokumentów finansowych

Terminologię finansową gromadzimy w naszych zasobach od wielu lat. W związku z tym jesteśmy w stanie zapewnić nawet ekspresowe terminy realizacji Twoich dokumentów prawnych i prawniczych. Potrzebujesz przekładu raportu finansowego, zeznania podatkowego, analizy księgowej bądź biznesplanu? Nasi specjaliści z zakresu finansów i bankowości oraz języka ukraińskiego są do Twojej dyspozycji, otwarci na doradztwo oraz wsłuchani w Twoje indywidualne potrzeby.

Tłumaczenia dokumentów prawnych i sądowych

Zaufała nam również branża prawnicza oraz klienci kancelarii prawnych. Swoje usługi przekładów z tej dziedziny oferujemy m.in. z zakresu języka ukraińskiego. Dzięki współpracy z praktykującymi i cenionymi prawnikami oraz radcami prawnymi, zaproponować możemy usługi na najwyższym poziomie, co możemy chętnie potwierdzić przedkładając odpowiednie referencje oraz listy polecające od klientów z całej Polski i nie tylko.

Tłumaczenia marketingowe i stron internetowych

Jeśli masz w planach wyjście poza Kraków z ofertą swojej firmy i rozważasz ekspansję na rynek naszych wschodnich sąsiadów takich jak np. Ukraina – przygotujemy Ci pełen „pakiet startowy” wszelkich niezbędnych tekstów marketingowych takich jak katalogi produktowe, ulotki informacyjne, artykuły prasowe bądź inne publikacje, treści prezentacji multimedialnych, treści na wielojęzyczne strony internetowe oraz opisy produktów. Usługi świadczymy kompleksowo obejmując nimi pełen zakres Twoich potrzeb.

Tłumacz ukraiński Kraków

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com