Tłumaczenia język szwedzki - Kraków

Oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia z zakresu języka szwedzkiego wykonywane przez zawodowych tłumaczy.

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Tłumaczymy zarówno dokumenty standardowe jak i specjalistyczne,
 • Nie tylko tłumaczymy, ale również lokalizujemy przekazane treści,
 • Nad powstającymi tekstami sprawujemy regularną kontrolę jakości,
 • Przetłumaczony dokument jest zawsze poprawnie sformatowany i zapisany w różnych rozszerzeniach na wygodnym dla Ciebie nośniku.
 • Szeroka oferta tłumaczeń pisemnych oraz ustnych.

Co tłumaczymy?

 • sprawozdania z auditów,
 • strategie marketingowe,
 • faktury i dokumenty księgowe,
 • dokumentacje medyczne,
 • dokumentacje techniczne,
 • teksty specjalistyczne,
 • analizy i raporty
 • artykuły sponsorowane,
 • strony i wizytówki internetowe,
 • prezentacje,
 • szkolenia,
 • i wiele innych.

Jakość i specjalizacja

Nasze biuro tłumaczeń z siedzibą w Krakowie zatrudnia wykwalifikowanych tłumaczy języków skandynawskich i najlepszych specjalistów kompetentnych w różnych dziedzinach nauki i techniki. To pozwala na zaoferowanie najwyższej jakości tłumaczeń w obrębie wielorakich kombinacji językowych z udziałem języka szwedzkiego. Proponujemy szeroki katalog rodzajów i form wykonywanych przez nas przekładów, zapewniając jednocześnie, że podejmowane przez nas działania każdorazowo dostosowujemy do potrzeb Klienta. Od lat współpracujemy z krakowskimi, ogólnopolskimi oraz globalnymi firmami i podmiotami instytucjonalnymi.

Konkurencyjne ceny

Proponowana przez nas oferta tłumaczeń materiałów szwedzkojęzycznych lub przekładów innych treści na język szwedzki cechuje się kompleksowym charakterem. Gwarantujemy bowiem profesjonalne wykonanie zleceń przez najlepszych lingwistów i zarazem specjalistów w obrębie dziedziny, której dotyczy dany tekst. W ramach rozwiązań pakietowych oferujemy redakcję językową, korektę i edycję graficzną. Dzięki takim rozwiązaniom nasi Klienci oszczędzają czas i pieniądze. Przystępne ceny, polityka rabatowa i preferencyjny system rozliczenia to atuty, które wyróżniają nasze biuro wśród konkurencji.

Poufność

Będący dewizą naszego biura profesjonalizm sprawia, że z roku na rok poszerza się grono Klientów, którzy decydują się powierzyć nam zlecenia tłumaczeniowe z zakresu języka szwedzkiego. W każdym przypadku gwarantujemy bezwzględną poufność w obrębie powierzonych nam danych wrażliwych. Dodatkowo, w naszej pracy wykorzystujemy sprawdzone i przede wszystkim bezpieczne narzędzia. Wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni przez licznych Partnerów, pozwoliło zbudować silną pozycję naszego biura nie tylko na polskim rynku tłumaczeń, ale również w skali międzynarodowej.

Tłumaczenia z zakresu języka szwedzkiego wykonywane przez profesjonalistów

Tłumaczenia przysięgłe język szwedzki

Ofertę wysokiej jakości tłumaczeń przysięgłych języka szwedzkiego adresujemy do Klientów indywidualnych, instytucjonalnych i biznesowych prowadzących działalność wszędzie, gdyż dzięki możliwości zlecania tłumaczeń online nie ma znaczenia czy jest to w dowolnym miejscu w Polsce czy zagranicą. W naszym zespole pracują najlepsi specjaliści w zakresie prawa, medycyny, finansów i nauk technicznych, którzy uzyskali stosowne certyfikaty i zostali wpisani na ministerialną listę tłumaczy przysięgłych. Zapewniamy, że profesjonalizm i niekwestionowana poprawność to priorytetowe cele w polityce naszego biura tłumaczeń.

Tłumaczenia ustne szwedzkiego

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów proponujemy wysokiej jakości tłumaczenia ustne języka szwedzkiego. Oferujemy szeroki katalog typów takich przekładów – od symultanicznych, przez konsekutywne, po uwierzytelnione. Zapewniamy obsługę tłumaczeniową oficjalnych wizyt i spotkań ze szwedzkojęzycznymi partnerami i kontrahentami. Do skorzystania z tej usługi zachęcamy podmioty, które organizują konferencje naukowe, branżowe lub biznesowe czy też mają w planach ważne negocjacje i prezentacje. Gwarantujemy, że nasi doświadczeni tłumacze fachowo przełożą wszelkiego rodzaju wystąpienia.

Tłumaczenia specjalistyczne języka szwedzkiego

Zespół wykwalifikowanych, ambitnych i doświadczonych tłumaczy języka szwedzkiego jest gwarantem jakości i bezwzględnej poprawności zleconych nam przekładów. Współpracujemy ponadto z najlepszymi specjalistami kompetentnymi w poszczególnych gałęziach nauk medycznych, farmaceutycznych, biologicznych, chemicznych, prawnych, ekonomicznych, społecznych i technicznych. To oni dbają o dobór odpowiedniej terminologii i w konsekwencji spójny przekaz tłumaczonych materiałów. Dzięki takiej polityce kadrowej nasze biuro tłumaczeń uznawane jest za jedno z najlepszych w tej branży.

Tłumaczenia techniczne jezyk szwedzki

Zatrudniamy najwyższej klasy inżynierów i doświadczonych ekspertów, dla których nie stanowią żadnego problemu przekłady techniczne w obrębie wielorakich kombinacji językowych z udziałem języka szwedzkiego. Zgodnie ze swoimi kompetencjami przyjmują oni zlecenia z poszczególnych dziedzin. W naszym biurze tłumaczymy instrukcje obsługi, książki serwisowe, karty urządzeń, deklaracje zgodności, certyfikaty bezpieczeństwa, dokumenty przetargowe i wiele innych, podobnych materiałów o charakterze technicznym. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego i osobistego z naszymi odpowiednio przeszkolonymi konsultantami.

Dlaczego warto u nas tłumaczyć?

Fachowa obsługa

W świecie tłumaczeń jakość może odnosić się do wielu kwestii i mieć wiele znaczeń, jednak jedno z nich w sposób szczególny pozostaje dla wszystkich związanych z tą branżą najważniejsze- satysfakcja klienta. Jest to wartość, którą bez wątpienia posiadamy i która jest jednocześnie stałym celem naszych poczynań. W oferowanych przez nas tłumaczeniach  związanych z językiem szwedzkim oferujemy profesjonalizm zawodowych tłumaczy tego języka oraz fachową obsługę podczas realizacji zlecenia.

Bezpłatna wycena

Zlecenia specjalne wyceniamy bezpłatnie przed podjęciem ostatecznej decyzji przez klienta, ponieważ w każdym zleceniodawcy widzimy swojego partnera i dajemy mu prawo wyboru. Wykonujemy tłumaczenia z języka szwedzkiego i na język szwedzki instrukcji obsługi urządzeń, dokumentacje oraz umowy zawierające słownictwo techniczne, katalogi produktów, z zakresu: elektroniki, IT, chemii, materiałoznawstwa i wielu innych. Tłumaczenia wykonują specjaliści znający daną tematykę, posługujący się słownictwem branżowym.

Terminowa realizacja

Zamawiając tłumaczenia w naszym Biurze Tłumaczeń, mogą mieć Państwo pewność, że będą one wykonane punktualnie i rzetelnie. Nasi tłumacze są ekspertami w swojej dziedzinie. Niemniej jednak, na życzenie naszych klientów, każdy przekład może zostać zweryfikowany przez niezależnego specjalistę. Staramy się sprostać wszystkim wymaganiom klientów, dlatego naszej ofercie z pewnością znajdą Państwo coś odpowiedniego dla siebie. Tłumaczymy z języka polskiego na szwedzki i ze szwedzkiego na polski.

Najwyższej jakości tłumaczenia branżowe z zakresu języka szwedzkiego

Zajmujemy się tekstami prostymi, ale również tymi najbardziej specjalistycznymi, między innymi z dziedziny medycyny, chemii, techniki, budownictwa, astronomii, architektury i wielu innych. Naszą domenę stanowią tłumaczenia uwierzytelnione i ekspresowe.

Tłumaczenia medyczne szwedzki

Oferowane przez nasze biuro tłumaczenia medyczne w obrębie języka szwedzkiego spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony Klientów korporacyjnych i instytucjonalnych z Krakowa, Polski, Europy a nawet świata. Dokładamy wszelkich starań, aby móc zaoferować tłumaczenia z zakresu każdej specjalizacji. W tym celu nawiązaliśmy stałą współpracę z ekspertami wykwalifikowanymi pod kątem m.in. chirurgii, kardiologii, onkologii, psychiatrii, stomatologii i farmacji. Mając świadomość, że to jeden z najbardziej wymagających rodzajów przekładów, wykonując je, na każdym kroku dbamy o najdrobniejsze nawet szczegóły.

Tłumaczenia prawnicze szwedzki

Od lat wykonujemy profesjonalne tłumaczenia prawne i prawnicze w obrębie języka szwedzkiego. Zajmujemy się niemal każdą gałęzią prawa. Szerokie grono naszych dotychczasowych Klientów (adwokatów, radców prawnych i notariuszów oraz klientów indywidualnych) ceni sobie przede wszystkim niekwestionowaną jakość realizowanych przez nas zleceń, a także gwarancję poufności i bezpieczeństwa. Starając się świadczyć usługi na niezmiennie wysokim poziomie i nie zawieść pokładanego w nas zaufania, dbamy o podnoszenie kwalifikacji tłumaczy języków skandynawskich i ciągle pozyskujemy kompetentnych współpracowników.

Tłumaczenia finansowe język szwedzki

Zapewniamy kompleksową obsługę translatorską w obrębie materiałów finansowych tłumaczonych z/na język szwedzki. W naszym zespole pracują specjaliści od ekonomii i najlepsi analitycy. Dzięki temu nie ogranicza nas ani forma, ani treść dokumentów transakcyjnych i raportowych. Wszystkim Klientom proponujemy efektywne rozwiązania, dbając na każdym kroku o ich interes. Ze względu na możliwość zlecania przekładów przez Internet, naszą ofertę kierujemy do instytucji, małych przedsiębiorstw i dużych firm, niezależnie od tego czy ich siedziba mieści się w Polsce czy zagranicą.

Tłumaczenia marketingowe język szwedzki

Oferujemy wysokiej jakości tłumaczenia z/na język szwedzki wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych. Pomagamy wprowadzić nowe produkty i usługi na rynek skandynawski. Przekładamy również treści związane z importem nowinek ze Szwecji. Zapewniamy ponadto profesjonalną i kompleksową obsługę tłumaczeniową stron internetowych, blogów, katalogów, biuletynów, reklam i klipów video w ramach zaawansowanych kampanii promocyjnych. Współpraca z naszym biurem tłumaczeń przyniosła wielu naszym Klientom wymierne korzyści w postaci zbudowania marki i umocnienia silnej pozycji ich firmy. Już dziś dołącz do ich zadowolonego grona.

Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego - Kraków

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com