Tłumaczenia norweski - Kraków

Poszukujesz tłumacza języka norweskiego w Krakowie? Dobrze trafiłeś!

W naszym biurze znajdziesz tłumaczy przysięgłych języka norweskiego, jak również tłumaczy technicznych i specjalistycznych (naukowych, medycznych, prawniczych itp.). Wykonujemy tłumaczenia na terenie Krakowa, jak również online – na terenie całego kraju jak również poza jego granicami.

Profesjonalne tłumaczenia języka norweskiego już od

49 PLN netto

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Doświadczenie

Setki zadowolonych klientów indywidualnych, firm, uczelni, stowarzyszeń czy fundacji to powód do dumy dla naszego biura. Wszystko to jest możliwe dzięki współpracy z najlepszymi tłumaczami języka norweskiego.

Profesjonalizm

Możemy zagwarantować Państwu pełną anonimowość każdego przesłanego lub dostarczonego osobiście tekstu oraz jego rzetelne i punktualne przełożenie na język norweski lub z norweskiego na polski.

Specjalizacja

Specjalizujemy się szczególnie w tekstach technicznych i medycznych, które mogą być tłumaczone jako zwykłe bądź uwierzytelnione („przysięgłe”). Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Pochlebne opinie zadowolonych klientów, setki pomyślnie zrealizowanych projektów, tysiące przetłumaczonych słów.
 • Dbałość o bezpieczeństwo Twoich danych,
 • Duża różnorodność tłumaczonych projektów, począwszy od tłumaczeń naukowych, poprzez teksty techniczne, na beletrystyce kończąc.
 • Atrakcyjne stawki wynikające z optymalizacji pracy całego naszego biura tłumaczeń
 • Duże doświadczenie naszych tłumaczy.

Co tłumaczymy?

 • zestawienia bilansowe,
 • pozwolenia na produkcję specyfików farmakologicznych,
 • świadectwa pracy,
 • faktury,
 • serwisy internetowe,
 • certyfikaty,
 • umowy handlowe
 • i wiele innych.

Jakość, precyzja, wysoka specjalizacja

Żeby osiągnąć wysoką jakość swoich usług bądź produktów, należy wychodzić na przeciw oczekiwaniom klientów oraz spełniać ich potrzeby. Staramy się zachowywać najwyższe standardy obsługi oraz dbamy o satysfakcję klienta. Nasze zaplecze techniczne oraz serwisowe pozwala nam nieustannie się rozwijać i oferować usługi na światowym poziomie, a współpraca z wieloma fachowcami z różnych dziedzin daje nam możliwość specjalizacji naszych usług pod względem konkretnej branży i tematyki tłumaczeń.

Bezpieczeństwo danych

Przywiązujemy dużą wagę do bezpieczeństwa danych naszych klientów, stosujemy najnowocześniejsze, certyfikowane zabezpieczenia, które dają zarówno nam jak i Tobie pewność, że powierzone naszej firmie dokumenty i materiały są u nas bezpieczne. Szanujemy Twoją prywatność oraz tajność Twoich dokumentów finansowych, technologicznych, prawniczych czy księgowych. Po zakończonym tłumaczeniu wszystko wraca do Ciebie w nienaruszonym stanie z gwarancją nieprzetwarzania jakichkolwiek danych poza naszym biurem tłumaczeń.

Atrakcyjne ceny

Biorąc pod uwagę jakość oferowanych przez nas usług, wieloletnie doświadczenie oraz współpracę z cenionymi fachowcami ze wszystkich dziedzin nauki, edukacji, przemysłu i biznes, nasze ceny są wyjątkowo konkurencyjne. Na tyle usprawniliśmy funkcjonowanie naszego biura tłumaczeń w postaci efektywnej obsługi klienta, przebiegu dokumentów, project managementu oraz zaplecza administracyjnego, że jesteśmy w stanie zaoferować Tobie satysfakcjonujące i atrakcyjne stawki. Sprawdź koniecznie, co możemy dla Ciebie zrobić i skontaktuj się z naszym konsultantem.

Profesjonalna obsługa Klienta

Postawiliśmy sobie wysoko poprzeczkę w kwestii profesjonalnej obsługi klienta. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje oraz kompetencje związane z relacjami oraz z komunikacją zarówno werbalną jak i pisemną. Powoduje to, iż Twoje maile oraz telefony są odbierane natychmiast, a zapytanie, z którym się do nas zgłaszasz, może liczyć na naszą szybką reakcję. Podczas całego procesu tłumaczeniowego pozostajemy z Tobą w stałym kontakcie, byś wiedział, na jakim etapie prac jest Twoje tłumaczenie. Przetestuj nas, a z pewnością się nie zawiedziesz.

Oferujemy szeroką gamę tłumaczeń z zakresu języka norweskiego, w tym m.in.:

Tłumaczenia przysięgłe norweski – polski

Czasem zdarza się sytuacja, w której nie wystarczy Ci standardowe tłumaczenie dostarczone nawet przez najlepszego w swojej dziedzinie specjalistę i zmuszony jesteś sięgnąć po tłumaczenie przysięgłe z języka norweskiego. Współpracujemy z fachowcami, których numery identyfikacyjne odnajdziesz na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości – są to osoby zaufania publicznego, które w swoim dorobku mają liczne tłumaczenia zarówno dla instytucji publicznych, jak i pozarządowych oraz przedsiębiorców prywatnych i osób fizycznych.

Tłumaczenia ustne norweskiego

W momencie, w którym tradycyjne tłumaczenia pisemne okazują się niewystarczające – nasi specjaliści proponują profesjonalne tłumaczenia ustne, zarówno symultaniczne jak i konsekutywne czy szeptane. Obsługujemy międzynarodowe konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, negocjacje na wysokim szczeblu, prezentacje, wykłady oraz wiele innych wydarzeń. Proponujemy tłumaczenia ustne z zakresu języka norweskiego w Krakowie, całej Małopolsce, reszcie kraju oraz na świecie.

Norweskie tłumaczenia techniczne

W naszym gronie na stałe pracuje wielu doświadczonych lingwistów, którzy obok swoich kompetencji językowych, posiadają też szeroką wiedzę z zakresu technologii. Dlatego też, łącząc te dwie umiejętności, jesteśmy w stanie zaproponować Tobie profesjonalne tłumaczenia instrukcji obsługi maszyn i urządzeń, projektów z branży budowlanej, dokumentacji z zakresu transportu i logistyki, materiałów związanych z właściwie każdym przemysłem. Zawsze są one konsultowane z ekspertami z tych dziedzin, o czym sam się przekonasz, gdy rozpoczniemy współpracę.

Norweskie tłumaczenia specjalistyczne

Obok tłumaczeń przysięgłych, technicznych oraz ustnych oferujemy też tłumaczenia specjalistyczne języka norweskiego opracowywane przez ekspertów posiadających odpowiednie doświadczenie. Są to zarówno tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne – wtedy współpracujemy z najlepszymi lekarzami oraz naukowcami, jak również tłumaczenia prawne i prawnicze – w takich przypadkach konsultujemy się z prawnikami i radcami prawnymi oraz np. tłumaczenia edukacyjne, które powstają w ścisłej współpracy a wykładowcami uniwersyteckimi i innymi pracownikami naukowymi.

Tłumaczenia norweskiONLINE

Profesjonalne tłumaczenia z zakresu języka norweskiego

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia z konkretnej branży, zapewniamy atrakcyjną ofertę tłumaczeń w zakresie języka norweskiego zarówno w Krakowie jak i na terenie całego kraju

Tłumacz norweskiego Kraków

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com