Tłumacz języka niemieckiego - Kraków

Szukasz tłumacza
języka niemieckiego
w Krakowie?
Mamy najlepszych!

Nasz zespół to ponad 40 na stałe współpracujących tłumaczy języka
niemieckiego
, w tym tłumacze przysięgli, techniczni i specjalistyczni.
Wykonujemy tłumaczenia zarówno dokumentów urzędowych,
zaświadczeń, umów, jak i tekstów specjalistycznych
z zakresu medycyny, farmacji, techniki i wielu innych.

Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia z języka niemieckiego lub na język niemiecki?

Szukasz tłumacza przysięgłego języka niemieckiego w Krakowie?

Dobrze trafiłeś!

Tłumacz niemiecki - Kraków

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty profesjonalnych tłumaczeń z języka i na język niemiecki.

Profesjonalizm i jakość gwarantowana

Zgodnie z założeniami polityki jakości dokładamy wszelkich starań, aby usługi wykonywane przez nasze Biuro Tłumaczeń spełniały wszystkie oczekiwania naszych Klientów, uwzględniając:

 • Bezwzględną terminowość
 • Wysoką jakość przekładu
 • Poufność przesyłanych materiałów
 • Rozsądne ceny

Cennik tłumaczeń pisemnych języka niemieckiego

Tłumaczenie zwykłe
Tłumaczenie przysięgłe
Tłumaczenie pilne
Tłumaczenie ekspresowe
z języka niemieckiego na język niemiecki z języka niemieckiego na język niemiecki z języka niemieckiego na język niemiecki z języka niemieckiego na język niemiecki
od 29 PLN od 33 PLN od 34 PLN od 38 PLN od 39 PLN od 44 PLN od 58 PLN od 66 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym Biurem Tłumaczeń.

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Niemiecka jakość i precyzja

Dla każdego zamówienia stosujemy kontrole jakościowe,
zachowujemy poufność i stosujemy specjalistyczne
narzędzia w celu zapewnienia spójnego tłumaczenia
i kontroli terminologicznej.

Tradycją w kulturze niemieckiej jest niemalże
zegarmistrzowska punktualność.
Zawsze dbamy, aby zamawiane u nas tłumaczenia
docierały do Państwa w ustalonym wcześniej terminie.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Wykonujemy specjalistyczne tłumaczenia tekstów prawniczych i sądowych,
 • Oferujemy najwyższą jakość za korzystną cenę,
 • Przy stałej współpracy zapewniamy atrakcyjne zniżki i rabaty,
 • Pracownicy Działu Obsługi Klienta zawsze chętnie służą pomocą,
 • Proponujemy korzystne terminy realizacji zleceń.

Co tłumaczymy?

 • dokumentacja sądowa,
 • materiały reklamowe różnego rodzaju,
 • instrukcje obsługi,
 • dokumentacja medyczna,
 • dokumentacja projektów dofinansowanych z Unii Europejskiej,
 • strony i prezentacje internetowe,
 • informacje i notatki prasowe
 • i wiele innych.

Profesjonalne tłumaczenia

Tłumaczenia z języka niemieckiego i na niemiecki wykonywane są przez zawodowych tłumaczy – specjalistów. W naszym zespole pracują fachowcy, którzy posiadają ogromne doświadczenie w zakresie przekładów z wielu dziedzin, w tym tekstów specjalistycznych, np. medycznych, chemicznych, fizycznych, astronomicznych i wielu innych.

Kompleksowa obsługa

Oferujemy kompleksową obsługę tłumaczeniową firm i instytucji. Dzięki indywidualnemu podejściu do klientów każdy znajdzie u nas ofertę, która będzie go interesowała. Referencje od naszych stałych klientów to potwierdzenie, że dokonali Państwo dobrego wyboru.

Jakość i konkurencyjne ceny

Wykonujemy przekłady zwykłe, uwierzytelnione („przysięgłe”), a także ekspresowe. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług za rozsądną cenę. Powierzając nam swoje teksty, mogą być Państwo pewni, że zostaną potraktowane z należytą starannością i z zachowaniem poufności.

Ponad 40 wyspecjalizowanych tłumaczy języka niemieckiego

Tłumaczenia dedykowane dla branży turystycznej

Kraków, jako jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów miast w Polsce, ma do zaoferowania wiele atrakcji zagranicznym gościom. Lokalni przedsiębiorcy doskonale wiedzą, jak tę popularność wykorzystać, co widać na przykładzie ilości powstających hoteli, hosteli, restauracji oraz pubów. Jeśli jesteś nastawiony na klientów niemieckojęzycznych, jeśli potrzebujesz tłumaczeń folderów reklamowych, kart menu, katalogów z ofertą bądź ulotek informacyjnych – zapytaj naszego konsultanta o tłumaczenia w zakresie języka niemieckiego, a z pewnością dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb. Renomowany tłumacz niemiecki z Krakowa czy okolicy opracuje dla Ciebie profesjonalne tłumaczenia, tak aby współpraca z niemieckimi turystami układała się idealnie.

Tłumaczenia dla branży spożywczej

Centrum Małopolski to bez wątpienia region kraju, w którym przemysł spożywczy rozwija się od wielu lat bardzo intensywnie. Prężnie działają firmy związane z przemysłem tytoniowym, produkujące wyroby czekoladowe oraz przetwory owocowo-warzywne. Właśnie dlatego w naszej ofercie tłumaczeń znajdziesz rozwiązania dedykowane dla tych dziedzin. Możemy zaproponować bardzo korzystne warunki współpracy w zakresie przekładów z języka niemieckiego na język polski i odwrotnie – z języka polskiego na język niemiecki. Tłumacz przysięgły z naszego biura w Krakowie może stworzyć dla Ciebie tłumaczenia ekspertyz naukowych, wyników badań, składów chemicznych produktów, materiałów informacyjno-promocyjnych oraz wszelkich tekstów specjalistycznych.

Tłumaczenia na potrzeby szkół i uczelni wyższych

Posiadanie w granicach swojego miasta najstarszego uniwersytetu w kraju zobowiązuje. Swoją ofertę tłumaczeń edukacyjnych dopracowywaliśmy przez wiele lat. Pracujesz na uczelni wyższej bądź jesteś nauczycielem w szkole podstawowej, gimnazjalnej bądź średniej? Myślisz o przetłumaczeniu na język niemiecki swojej pracy naukowej? A może jesteś studentem, który do swoich badań musi przetłumaczyć literaturę z języka niemieckiego na język polski? Zgłoś się do nas, a z pewnością zaproponujemy Ci korzystne warunki współpracy, atrakcyjne terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny. Tłumaczymy teksty naukowe, wyniki badań, artykuły, książki, czasopisma, treści prezentacji oraz materiały na strony internetowe.

Tłumaczenia dla przemysłu lotniczego

Tematyka lotnictwa to nie tylko panorama Rynku Głównego widziana oczami turysty z okien lądującego samolotu na Balicach. Nasze biuro tłumaczeń z Krakowa zatrudnia szerokie spectrum tłumaczy niemieckich specjalizujących się w zagadnieniach związanych z przemysłem lotniczym i kosmicznym. Tłumaczymy z języka niemieckiego i na język niemiecki materiały techniczne związane z dokumentacją wszelkich maszyn i urządzeń, obsługujemy całą procedurę ubiegania się o patenty, kompleksowo zajmujemy się tekstami dotyczącymi inżynierii, elektroniki oraz automatyki. Dzięki doświadczonym specjalistom z tej branży Twoje tłumaczenia techniczne pozostają w najlepszych rękach.

Tłumaczenia dla przemysłu odzieżowego

Od lat wspieramy firmy działające w sektorze odzieżowym oferując tłumaczenia zarówno dla przedsiębiorców zajmujących się importem i eksportem wszelkiego rodzaju tekstyliów, jak również dużych zakładków produkujących odzież, specjalizujących się w produktach skórzanych, działających w branży obuwniczej, produkujących galanterię oraz produkty dla kaletnictwa. Nasz zakres usług to m.in. tłumaczenia ekspertyz rzeczoznawczych oraz identyfikacji rodzaju materiałów zastosowanych w danych produktach. Zajmujemy się również przekładami wycen wartościowych materiałów w zakresie języka niemieckiego, tłumaczymy badania laboratoryjne, składy chemiczne produktów oraz europejskie i międzynarodowe dokumenty regulujące normy jakości.

Tłumaczenia dla przemysłu hutniczego i elektromaszynowego

Kompleksowo zajmiemy się również realizacją projektów niemiecko-polskich i polsko-niemieckich obejmujących przemysł hutniczy oraz elektromaszynowy. Nie bez kozery dzielnicą największego miasta w regionie jest Nowa Huta, gdyż huty całymi latami wyznaczały kierunek rozwoju gospodarczego tej części Polski. Każdy tłumacz niemiecki zatrudniony w naszym biurze tłumaczeń wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów zainteresowanych przekładami związanymi z przemysłem metalurgicznym oraz maszynowym. Tłumaczymy dokumentacje techniczne, specyfikacje oraz instrukcje obsługi najróżniejszych maszyn jak również całych linii produkcyjnych związanych z hutnictwem żelaza i metali nieżelaznych. Zakłady metalurgiczne oraz przemysł maszynowy znajdą w naszej firmie godnego partnera nastawionego na stałą współpracę.

Tłumaczenia dla przemysłu chemicznego i farmaceutycznego

Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo w branży chemicznej bądź farmaceutycznej – również dobrze trafiłeś. W swoim dorobku posiadamy wiele udanych realizacji potwierdzonych referencjami naszych zadowolonych klientów obejmujących m.in. tłumaczenia z języka niemieckiego oraz na język niemiecki. Potrzebujesz dokumentacji związanej z produkcją sody, wyrobów gumowych czy też szeroko pojętej branży farmaceutycznej? Z przyjemnością zajmiemy się przekładami wyników Twoich badań klinicznych oraz laboratoryjnych, ulotek informacyjnych leków oraz leków generycznych czy też dokumentów rejestracyjnych leków. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie.

Tłumaczenia dla przemysłu wydobywczego

Bliskie sąsiedztwo Wieliczki oraz Bochni może powodować, iż jesteś klientem, któremu w codziennej pracy niezbędne są tłumaczenia związane z przemysłem wydobywczym. Jeśli dodatkowo jesteś zainteresowany językiem niemieckim, który znajdziesz w naszej ofercie jako jeden z najpopularniejszych języków obcych – zgłoś się do nas, a zapewnimy Ci w pełni profesjonalne przekłady w tym zakresie. Tłumaczymy dokumentację techniczną związaną z maszynami oraz urządzeniami specjalistycznymi, zajmujemy sie przekładami związanymi z importem oraz eksportem materiałów oraz surowców, tworzymy szczegółowe specyfikacje techniczne oraz instrukcje obsługi, przekładamy teksty dedykowane dla – ściśle współpracującego z przemysłem górniczym – przemysłu maszynowego i hutniczego. Nasi specjaliści to nie tylko bardzo dobrzy tłumacze, to również ludzie posiadający szeroką wiedzę techniczną.

Tłumaczenie ustne podczas rozmów handlowych, targów w Krakowie

Zapewniamy obsługę językową spotkań i delegacji biznesowych, konferencji, szkoleń, targów. Nasi tłumacze mogą służyć pomocą również podczas montażu linii produkcyjnych.

Biuro Tłumaczeń języka niemieckiego w Krakowie

Nie wiesz jak do nas dojechać? Sprawdź jak do nas trafić.

Sprawdź jak dojechać

Nasze biuro tłumaczeń mieści się w centrum Krakowa na ulicy św. Wawrzyńca 9 (Kazimierz, Dzielnica I Stare Miasto).

Przystanki tramwajowe: 

  • Św. Wawrzyńca (linie tramwajowe: 3, 19, 24);
  • Limanowskiego (linie tramwajowe 6, 11, 13, 23);
  • Plac Wolnica (linie tramwajowe: 6, 8, 10, 13)
  • Stradom (linie tramwajowe: 6, 8, 10, 12, 22, 52; oraz autobusowe: 184, 484.)

Przystanki autobusowe: 

 • Stradom (linie autobusowe: 184, 484.)

Tłumacz niemiecki Kraków

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com