Tłumaczenia z japońskiego i na japoński - Kraków

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia z/na język japoński w Krakowie. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe i zwykłe, ustne i pisemne oraz specjalistyczne i medyczne.

Zamów wycenę tłumaczenia

Bez wychodzenia z domu!

Masz pytania?

Odpowiemy w jak najkrótszym czasie.

Odwiedź nasze biuro

Pracujemy w godzinach 8.30-17.00

Profesjonalne tłumaczenia język japoński

już od 80 PLN netto

Potrzebują Państwo tłumaczenia strony internetowej, oferty handlowej, umowy? Dla naszych tłumaczy nie jest to żaden problem. Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia pisemne z języka japońskiego lub na język japoński. Zlecając nam tłumaczenie, zyskują Państwo pewność wysokiej jakości, terminowości przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Zachowujemy najwyższą jakość przy atrakcyjnej cenie,
 • Oferujemy tłumaczenia ekspresowe – oszczędzamy czas klienta,
 • Szybko wyceniamy każde zlecenie, biorąc pod uwagę jego specyfikę,
 • Współpracujemy z tłumaczami posiadającymi wiedzę lingwistyczną i merytoryczną,
 • Tłumaczenia dedykowane małym, średnim oraz bardzo dużym przedsiębiorstwom

Co tłumaczymy?

 • prospekty emisyjne,
 • artykuły eksperckie,
 • umowy pośrednictwa,
 • pełnomocnictwa,
 • druki informacyjne,
 • pozwolenia na budowę,
 • składy chemiczne lekarstw
 • i wiele innych.

Jakość i specjalizacja

Oferujemy szereg usług tłumaczeniowych z zakresu wszystkich języków, jakimi mógłbyś być zainteresowany. Są to zarówno tłumaczenia pisemne, jak i ustne tłumaczenia przysięgłe, przekłady materiałów z różnych branż oraz o różnorodnej tematyce. Wszystkie je łączy natomiast jedna wspólna cecha – wysoka jakość. Dodatkowo postawiliśmy na ścisłą specjalizację naszych usług tzn. że nad tekstem z danej dziedziny (np. tłumaczeniem technologicznym z języka japońskiego) pracuje określony zespół specjalistów posiadających doświadczenie właśnie w tym obszarze.

Gwarantujemy pełną poufność

Decydując się na przekazanie swoich materiałów korporacyjnych bądź prywatnych, które są niejednokrotnie ściśle związane z finansami Twoimi lub Twojej firmy, z poufnymi dokumentami technologicznymi jak np. pisma dotyczące postępowań patentowych, pisma prawne i prawnicze – chcesz mieć pewność, że informacje tam zawarte pozostaną u nas bezpieczne. Dlatego na samym początku współpracy zawsze podpisujemy stosowne klauzule, tak abyś nie martwił się, że informacje poufne czy wrażliwe wyjdą poza biuro.

Konkurencyjne ceny

Dobrze przygotowane tłumaczenie z języka obcego nie musi być drogie. Żeby jednak ostateczny rezultat Cię satysfakcjonował, musi zostać uwzględnionych kilka warunków, które nasze biuro tłumaczeń jest w stanie spełnić. Otóż atrakcyjne ceny naszych tłumaczeń możemy zapewnić dzięki zoptymalizowanemu systemowi pracy, bardzo dobrej komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej, najnowocześniejszemu sprzętowi oraz oprogramowaniu i specjalizacji naszych usług. To wszystko sprawia, że jesteśmy wydajni i w pełni wykorzystujemy swoje zasoby.

Fachowa obsługa

Nasz dział obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Jeśli pierwszy raz trafiasz na naszą stronę, skorzystaj z którejś z możliwości skontaktowania się z naszym biurem, a nasz konsultant z pewnością udzieli Ci wyczerpującej odpowiedzi. W trybie szybkim otrzymasz również wycenę, która powinna Cię zadowolić swoją atrakcyjnością. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami przydzielony zostanie Tobie opiekun, który będzie czuwał nad prawidłowością przebiegu całego procesu tłumaczeniowego aż do zakończenia prac.

Tłumaczenia w obszarze języka japońskiego oferujemy m.in. W następujących zakresach

Tłumaczenia przysięgłe język japoński

W sytuacjach, w których standardowe tłumaczenie pisemne bądź ustne jest niewystarczające, proponujemy Tobie usługę tłumaczeń przysięgłych języka japońskiego opracowywanych przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie posiadających akredytację Ministerstwa Sprawiedliwości. Posiadają oni doświadczenie we współpracy z organami państwowymi, z organizacjami pozarządowymi, z przedsiębiorstwami prywatnymi oraz z osobami fizycznymi. Potwierdzamy obcojęzyczną dokumentację oraz uwierzytelniamy dokumenty wydane przez zagraniczne podmioty.

Tłumaczenia techniczne japoński

Studia filologiczne są studiami humanistycznymi. Dlatego nasi tłumacze posiadają również wykształcenie kierunkowe w dziedzinach, z których tłumaczenia oferujemy. Tłumacz języka japońskiego zajmujący się przekładem technicznym z dziedziny produkcyjnej, będzie posiadał odpowiednią wiedzę merytoryczną na temat np. budowy maszyn, urządzeń, sposobu funkcjonowania dużych linii produkcyjnych tak, by wszelkie specjalistyczne słownictwo było poprawnie i bezbłędnie zastosowane. Dzięki temu otrzymujesz tłumaczenie na najwyższym poziomie.

Tłumaczenia specjalistyczne

Swoją ofertę tłumaczeniową pogrupowaliśmy tak, by firmy i przedsiębiorcy z różnych obszarów rynku mogli łatwo się w niej odnaleźć. Dlatego kierujemy ją do poszczególnych specjalistycznych dziedzin, dla których tłumaczenia zawsze wyceniamy indywidualnie. Współpracujemy z fachowcami związanymi z praktycznym funkcjonowaniem każdego biznesu, by być na bieżąco z aktualnymi potrzebami ich przedstawicieli. Nasze tłumaczenia plasują się dzięki temu na najwyższym poziomie zarówno pod względem merytorycznym jak i językowym.

Tłumaczenia ustne japońskiego w Krakowie

W zakresie języka japońskiego proponujemy również wysokiej klasy tłumaczenia ustne. Jeśli organizujesz konferencję z udziałem międzynarodowych gości, jeśli potrzebujesz tłumacza ustnego na spotkanie biznesowe, szkolenie, negocjacje bądź też wykład – zgłoś się do nas, a przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę tłumaczeń ustnych – symultanicznych, konsekutywnych bądź szeptanych – w zależności od Twoich potrzeb. Usługi świadczymy zarówno na terenie Krakowa jak i mobilnie – w Polsce jak i za granicą.

W zakresie tłumaczeń obejmujących język japoński proponujemy m.in. Następujące specjalizacje branżowe

Tłumaczenia medyczne

Podejmując się tłumaczeń medycznych bądź farmaceutycznych zawsze współpracujemy z fachowcami, którymi w tym przypadku są lekarze, naukowcy, badacze oraz pracownicy uniwersyteccy. Tłumacząc Twoje dokumenty np. z wynikami badań laboratoryjnych bądź klinicznych, ulotki informacyjne leków, dokumenty związane ze składem chemicznym leków, artykuły naukowe i książki – łączymy naszą wiedzę lingwistyczną oraz wiedzę merytoryczną związaną z najnowszymi trendami w dziedzinach, w których specjalizuje się Twoja firma.

Tłumaczenia finansowe

Zaufały nam również banki, instytucje finansowe, firmy konsultingowe oraz osoby prywatne, którym zależało na poprawnych tłumaczenia najwyższej jakości z zakresu języka japońskiego. Zajmujemy się tłumaczeniami wszelkich dokumentów finansowych w tym np. prognoz finansowych, dokumentów związanych z postępowaniami zamówień publicznych, biznesplanów, dokumentacji księgowej i rachunkowej. Współpracujemy przy tym z najlepszymi specjalistami z dziedziny gospodarki, finansów i ekonomii.

Tłumaczenia prawnicze

Firmy prawnicze, kancelarie prawne, kancelarie radcowskie, a także osoby fizyczne oraz instytucje publiczne – wszystkie te podmioty od lat zlecają nam przygotowanie tłumaczeń z zakresu zagadnień prawnych i prawniczych. W swojej ofercie tłumaczeń posiadamy przekłady dokumentacji sądowej w tym wyroki, pozwy czy też postanowienia, tłumaczymy również wszelkiego rodzaju umowy i porozumienia, dokumentację związaną z działem HR i zatrudnianiem pracowników. Nasi fachowcy są do Twojej dyspozycji w każdej kwestii.

Tłumaczenia marketingowe

Planujesz ekspansję swojej firmy na zagraniczne rynki? A może marzy Ci się jej rozwój na innym kontynencie? W zakresie tłumaczeń obejmujących język japoński oferujemy kompleksowe tłumaczenia dokumentacji marketingowej w tym: tłumaczenia katalogów i folderów reklamowych, tłumaczenia zawartości materiałów prezentacji multimedialnych, materiały targowe, treści przeznaczone na kanały social media. Wszystko to w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów z zakresu reklamy, marketingu, komunikacji oraz public relations.

Dbamy o najwyższą jakość wykonywanych tłumaczeń

Gwarantujemy wysoki poziom tłumaczeń z języka japońskiego lub na język japoński wielorakich tekstów technicznych, gdyż nasi techniczni eksperci sprawdzają zastosowanie odpowiedniego języka branżowego. Wiedza i zdobywane przez lata doświadczenie sprawiają, że z chęcią podejmują się każdego powierzonego zadania. Dzięki naszej bazie specjalistów i tłumaczy języka pochodzących zarówno z Polski jak i Japonii gwarantujemy, że przekład Twojego tekstu realizowany będzie przez najlepszych fachowców.

Certyfikat „Bezpieczny konsument” to symbol jakości dbania o Klienta

Dołącz do grona naszych Klientów

Zachęcamy do dołączenia do grona zadowolonych firm, instytucji i osób prywatnych korzystających z naszych usług.

Tłumacz przysięgły japońskiego Kraków

Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o.
św. Wawrzyńca 9, 31-060 Kraków

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek
8:30 - 17:00

Telefon

T: 881 500 123
T: 888 500 123

E-mail

bok@123tlumacz.pl
biuro@123tlumacz.com