Dla Tłumaczy

Do współpracy zapraszamy osoby zajmujące się tłumaczeniami na stałe, posiadające odpowiednie wykształcenie kierunkowe poparte praktycznym doświadczeniem w pracy na stanowiskach tłumaczy lub prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w zakresie usług translatorskich.

Prześlij swoją aplikację na adres biuro@123tlumacz.com i zostań współpracownikiem jednej z najbardziej profesjonalnych firm tłumaczeniowych.

Dla zagwarantowania bezpieczeństwa informacji wymagamy, by każdy współpracujący z nami tłumacz podpisał umowę o zachowaniu tajemnicy służbowej.

Warunkiem udanej współpracy między agencją i tłumaczem jest współpraca i wzajemne wspieranie się w świadczeniu profesjonalnych usług tłumaczeniowych na najwyższym poziomie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)“.